USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.72 9.93

Біля ЦУМу – ДТП за участю позашляховика та маршрутки

5 Жовтня 2016 14:36
Біля центрального універмагу Луцька трапилася ДТП за участю маршрутки № 31 та позашляховика Mersedes.

О 14:02 на лінію 102 надійшов виклик про аварію.

Позашляховик Mersedes-Benz, за кермом якого була жінка, "наздогнав" маршутне таксі на перехресті вулиць Волі та Винниченка.

Зі слів очевидців автопригоди, жінка не надала переваги у русі громадському транспорту, в результаті чого допустила зіткнення з маршруткою.

У результаті ДТП Mersedes отримав подряпини на передній правій частині бампера.

Потерпілих в ДТП немає. Наразі поліція з'ясовує обставини аварії. Тим часом, рух на перехресті центральних вулиць - ускладнений затором.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Анонім Показати IP 5 Жовтня 2016 14:43
це напевно к*рка з ортеола
23 до Анонім Показати IP 7 Жовтня 2016 07:09
Чому вона повинна була пропускати маршрутку яка перестроювалась з полоса на іншу полосу, маршрутчики бестолкові вже задовбали
ОТ Показати IP 5 Жовтня 2016 14:51
дур*па!
Егер Показати IP 5 Жовтня 2016 15:06
І наліпка ззаду ІС ХА не допомогла.... Дивно
Люстратор 7,62 Показати IP 5 Жовтня 2016 15:11
Забрати в неї Мєріна, і віддати кошти і віддати нужденним. Сумніваюсь що вона справедливо на нього заробила
kagan до Люстратор 7,62 Показати IP 6 Жовтня 2016 11:56
яка тобі різниця хто і як на нього заробив? тобі хто заважає?
КУМ Показати IP 5 Жовтня 2016 15:36
Оце так новина!Аж страшно.
Свідок Світлана Показати IP 5 Жовтня 2016 15:39
Позашляовик їхав по своїй полосі,тоді як маршрутка почала змішуватись вліво і притерла його. Водій маршрутки, виконуючи маневр ,не подивився в бокове дзеркало. Чому у нас- як жінка-водій, то винна -вона?
123 до Свідок Світлана Показати IP 5 Жовтня 2016 16:08
А що, дєвчонкі про поміху зправа не чули?
777 лучанка Показати IP 5 Жовтня 2016 16:12
Яка перевага що це трамвай вчіть люди добрі правила дорожнього руху
Иван до 777 лучанка Показати IP 5 Жовтня 2016 16:31
и то - правда, ни маршрутчики, ни писарь данной статьи к сожалению не ознакомились с элементарными правлами...........преимущество общественный транспорт имеет только в случае выезда из "кармана" остановки
Иван Показати IP 5 Жовтня 2016 16:28
Долбаки-маршрутчики не перестают удивлять своей манерой перестроений и обгонов
Анонім Показати IP 5 Жовтня 2016 16:29
Поліцейськими вже скадений протокол! Винне маршрутне таксі!
Юрко Показати IP 5 Жовтня 2016 16:29
Винен водій маршутки ,який мав пропустити Мерса
Лучанка Тетяна Показати IP 5 Жовтня 2016 16:43
І
Тетяна лучанка Показати IP 5 Жовтня 2016 16:48
Зверніть увагу як майже всі коментарі пересичені злістю і заздрість. Лучани, не соромно?
Анонім до Тетяна лучанка Показати IP 5 Жовтня 2016 18:10
Н Е-- А ..................
Лілія Показати IP 5 Жовтня 2016 20:47
Водія - жінку знаю з дитинства. І поліція, і водій маршрутки підтвердили, що жінка, водій позашляховика - не винна. Для чого поливати брудом- не розібравшись у ситуації? Як мажори збивають людей на пішоходних переходах - то тихенько заминається!!!! Водій - жінка на позашляховику, дуже розумна, скромна, добра, чесна людина і не заслуговує на безпідставні образи!
Ж Показати IP 5 Жовтня 2016 21:09
Водій маршрутки і поліція підтвердили, що жінка - водій позашляховика не винна! Для чого писати всяку маячню не розібравшись!!!!
kagan Показати IP 6 Жовтня 2016 12:04
водій маршрутки -- ч**о нехай навчиться дивитись в зеркало, а не рахувати гроші і їздити як заманеться. нехай відшкодує ремонт мерседесу