USD 39.62 39.90
  • USD 39.62 39.90
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.94

У центрі Луцька «Славута» протаранила «Опель»

29 Січня 2016 16:32
У центрі Луцька трапилася дорожньо-транспортна пригода. На щастя, обійшлося блише механічними ушкодженнями автівок.

Про автопригоду у місті у Фейсбук написав Руслан Пилипчук і виклав в мережу фото з місця події.

ДТП трапилася близько 16 години. «Біля кафе «Базилік» «Славута» врізалась у «Опель». Через 5 хвилин з'явилися патрульні, яких, до речі, ніхто не викликав.Зі слів поліцейського, очевидно, що винний у зіткненні водій «Славути». Учасники інциденту вирішили владнати все між собою за «Європейським протоколом», - йдеться у повідомленні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Анонім Показати IP 29 Січня 2016 16:40
в форда двері міцніші за лоб славути....
Igor_ka Показати IP 29 Січня 2016 17:10
Це опель...анонім...
Анонім до Igor_ka Показати IP 29 Січня 2016 17:55
спочатку писали що то форд)
Ха-ха Показати IP 29 Січня 2016 17:10
В славути зелена кров!
Ваня Показати IP 29 Січня 2016 17:14
Взагаліто опел омега.а не форд
До Ха-ха Показати IP 29 Січня 2016 18:11
То не кров, а з водія зелена рідина з переляку потекла.
Зима Показати IP 29 Січня 2016 18:45
Слизька дорога ще довго буде !!! НЕ СПІШІТЬ , ШАНОВНІ. ДУМАЙТЕ ПРО ЖИТТЯ І СВОЄ І ПАСАЖИРІВ І ТИХ ХТО ЇДЕ НАЗУСТРІЧ ЧИ ЙДЕ !!! ГОЛОВА в людей НА ПЛЕЧАХ, щоб думати а не диня, щоб шапку чи хустку носити !!!
алд до Зима Показати IP 29 Січня 2016 20:07
Та він завжди так їздить, то вже н-ий раз заїхав в зад комусь, попердні рази не навчили, і цей не змінить стилю його їзди...