Будинки на Волині грабують частіше, як квартири
![](/resize/450x337/r/files/news/2011/03-20/22095-1u.jpg)
З початку цього року на території Волинської області зареєстровано 75 квартирних крадіжок, з яких правоохоронцями розкрито 42, крадіжок з приватних будинків - 158, з яких розкрито 85.
Про це повідомили 19 березня у ВГЗ УМВС України у Волинській області.
З приходом весни у крадіїв з’явилась ще одна можливість збагатитись. Люди, які проживають у приватних будинках, виходять на подвір’я, залишаючи відчиненими двері, - попереджують правоохоронці.
Обкрадання квартир та будинків є досить поширеним злочином, якому сприяють відсутність господарів удома та їхня необачність.
Міліція запевняє, що злодіїв приваблюють не лише помешкання лише заможних підприємців чи посадовців. Від візиту непроханих гостей можуть постраждати і пересічні громадяни.
Тому правоохоронці застерігають – покидаючи свій будинок, упевніться, що він надійно захищений від зловмисників.
Також люди, які мають заміські дачі, весняної пори майже весь день проводять саме там і теж ідучи на подвір’я двері не зачиняють, чим надають злодію можливість збагатитись.
Щодо квартир, то як кажуть спеціалісти злодії серед квартир «жертву» обирають найчастіше, звертаючи увагу на те, які у помешканні встановлені двері, вікна та які почеплені тюлі і штори на них.
Значна частина крадіїв проникає у помешкання, зламуючи серцевину дверного замка. Отож, кажуть правоохоронці, варто встановити хороші та надійні двері – металеві з двома надійними замками, які не буде видно зовні, і дверним ланцюжком, яким потрібно користуватися, побачивши у дверне очко, що до вас завітав незнайомий гість.
Правоохороні не радять залишати після провітрювання свого помешкання відчиненими вікна і кватирки – злодії можуть цим скористатися.
Міліціонери такж вважають за доцільне, знаходячись дома, замкнути двері і тримати при собі ключі, а не класти їх на видному місці.
«Не зберігайте вдома великих сум грошей або дорогих коштовностей, користуйтеся послугами банків. Якщо ви маєте мисливську вогнепальну зброю, то її потрібно зберігати у надійному броньованому сейфі, прикріпленому до підлоги або стіни», - каже Юлія Локотько з ВГГ УМВС України у Волинській області
«У разі виявлення уже вчиненої крадіжки з помешкання не заходьте всередину, щоб не знищити залишених злочинцями слідів, і негайно телефонуйте на номер 102 до чергової частини міліції», - додає вона.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили 19 березня у ВГЗ УМВС України у Волинській області.
З приходом весни у крадіїв з’явилась ще одна можливість збагатитись. Люди, які проживають у приватних будинках, виходять на подвір’я, залишаючи відчиненими двері, - попереджують правоохоронці.
Обкрадання квартир та будинків є досить поширеним злочином, якому сприяють відсутність господарів удома та їхня необачність.
Міліція запевняє, що злодіїв приваблюють не лише помешкання лише заможних підприємців чи посадовців. Від візиту непроханих гостей можуть постраждати і пересічні громадяни.
Тому правоохоронці застерігають – покидаючи свій будинок, упевніться, що він надійно захищений від зловмисників.
Також люди, які мають заміські дачі, весняної пори майже весь день проводять саме там і теж ідучи на подвір’я двері не зачиняють, чим надають злодію можливість збагатитись.
Щодо квартир, то як кажуть спеціалісти злодії серед квартир «жертву» обирають найчастіше, звертаючи увагу на те, які у помешканні встановлені двері, вікна та які почеплені тюлі і штори на них.
Значна частина крадіїв проникає у помешкання, зламуючи серцевину дверного замка. Отож, кажуть правоохоронці, варто встановити хороші та надійні двері – металеві з двома надійними замками, які не буде видно зовні, і дверним ланцюжком, яким потрібно користуватися, побачивши у дверне очко, що до вас завітав незнайомий гість.
Правоохороні не радять залишати після провітрювання свого помешкання відчиненими вікна і кватирки – злодії можуть цим скористатися.
Міліціонери такж вважають за доцільне, знаходячись дома, замкнути двері і тримати при собі ключі, а не класти їх на видному місці.
«Не зберігайте вдома великих сум грошей або дорогих коштовностей, користуйтеся послугами банків. Якщо ви маєте мисливську вогнепальну зброю, то її потрібно зберігати у надійному броньованому сейфі, прикріпленому до підлоги або стіни», - каже Юлія Локотько з ВГГ УМВС України у Волинській області
«У разі виявлення уже вчиненої крадіжки з помешкання не заходьте всередину, щоб не знищити залишених злочинцями слідів, і негайно телефонуйте на номер 102 до чергової частини міліції», - додає вона.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.