USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Чому загинуло немовля у Луцьку

17 Червня 2014 12:20
Поховали хлопчика, який у Луцьку випав із 9-го поверху. Нагадаємо, трагедія сталася в суботу на вулиці Конякіна.

Родина, в якій виховувалося троє діток, утратила найменшого хлопчика. Йому було рік і два місяці, - повідомляє "Волинська газета".

За своє коротке життя дитина з мамою тривалий час перебували в лікарні.

Батьки загиблої дитини займалися підприємництвом. Двох старших діток водили в дитсадок. Доглядати за найменшим хлопчиком допомагала бабуся.

На момент, коли сталася біда, вдома з дітьми лишалося двоє дорослих. Доки мама була на роботі, 6-річна сестричка гралася з наймолодшим братиком, і той випав через раму балкона.

Коли приїхала «швидка», маленькому пацієнту допомога вже була не потрібна.

Поховали дитя в понеділок, 16 червня.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
гість Показати IP 17 Червня 2014 12:58
Назва статті не відповідає змісту. Може це тільки я не зрозумів ЧОМУ загинуло маленьке дитятко.
Аня Показати IP 17 Червня 2014 13:01
А чому загинуло? Бо воно їм не потрібне ,вони підприємці- це ворюги, косять бабло, а на фіга плодити і вбивати ангелят. Гроші важніші,діти без нагляду. В тюрму таких горе-ьаитьків садити потрібно. Непотріб,яка живе на землі Господній
Z до Аня Показати IP 17 Червня 2014 15:48
коментар було видалено
Do Ani Показати IP 17 Червня 2014 13:19
Prushchepusja vid skazy !
до Ані Показати IP 17 Червня 2014 13:51
ти хвора??полікуйся
Володимир Показати IP 17 Червня 2014 14:26
В тюрьму тих хто залишив без нагляду двох неповнолітніх дітей... мама на роботі коли дитині 1,2 роки це вже діагноз... грудна дити і мама в декреті має бути ... а то виходить вдома був тато і бабуся і цікаво де вони були що діти були самі з відкритим вікном на 9 поверсі... чим думали?
123 до Володимир Показати IP 17 Червня 2014 15:46
Не судіть - і не судимі будете... І нічому не дивуйтесь у цьому житті. Бо, як говорить моя подруга, можна пересвідчитись у цьому самостійно (не дай Бог, звісно). ...Говорять, що дитинку насправді штовхнула інша дитина
Z до Володимир Показати IP 17 Червня 2014 15:50
Вони й так каратимуться до кінця життя, їм з цим жити, так що майте милосердя і не жбурляте каміння через подібні коменти.
кукуся Показати IP 17 Червня 2014 15:22
Найлегше судити людей коли не знаєш як було насправді.... Таке могло статись з кожним із батьків, ніхто від цього не застрахований...