USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.94

ДТП на перехресті в Луцьку - перекинувся бус

21 Червня 2017 00:22
Два мікроавтобуси зіткнулися, в результаті один з них перекинувся.

Дорожньо-транспортна пригода трапилася на перехресті вулиць Потебні та Гнідавської у Луцьку, вночі, 21 червня.

Зі слів очевидців, "Фольксваген" рухався в напрямку центру, водій "Рено" не надав йому перевагу, в наслідок чого відбулося зіткнення, а "Рено" перекинулося.

За попередніми даними, водії автівок були тверезими.

Пасажирку "Рено" госпіталізували.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Мешканец Показати IP 21 Червня 2017 01:59
Тут не на эврономерах??? Диво?
Я до Мешканец Показати IP 21 Червня 2017 08:19
Тому власники авто на місці, і ніхто не втік!
до мешканця Показати IP 21 Червня 2017 09:36
та казковий до***б, до чого тут евро бляхи?
Ааа до до мешканця Показати IP 21 Червня 2017 11:23
Пошукай в гуглі: Нічна погоня в Києві: Mitsubishi та поліцейський Prius зіткнулися лоб у лоб І поясни нам всім де тепер шукати того га...на на литовцях із-за якого постраждали люди
Вася Показати IP 21 Червня 2017 11:09
До того ,шо 90% людей ,які їздять на литовцях ,поводяться на дорозі ,як неадеквати і це факт !!!І не треба тут розказувати,шо литовські номери тут ні при чому!!!!Їздять ,як хочуть і при аварї кидають машини і тікають !Ше мітинги якісь насмі юються влаштовувати... на штраф майданчик всіх
12345 Показати IP 21 Червня 2017 13:06
Чуєш ти Вася ,завідуй молча,хто нормально їздить той і буде адекватом на дорозі,тут машини ні дочого.Ти напевне їздиш на жигілі,і завідуєш,що ти на жигулі)))))))
Вася Показати IP 21 Червня 2017 15:29
Кому заздрити?Тому ,хто не може заробити на розмитнення,а купляє хлам в європі?то тут не задрість,а скоріше жаль до такого контингенту