USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Лучанин просить відгукнутися свідків ДТП за участю депутата. ФОТО

18 Березня 2016 08:00
Лучан, які стали свідками аварії, що трапилася 8 березня в районі Гнідави, просять відгукнутися та надати покази.

Про це йдеться у повідомленні користувача у розділі «Повідомити новину» Інформаційного агентства Волинські Новини.

Мешканець Луцька Петро Сокол шукає свідків ДТП, яка трапилась об 11:40 на перехресті вулиць Потебні та Гнідавської. Водій чорного хетчбека Chevrolett Lacetti завершував маневр, коли загорівся жовтий сигнал світлофора. В цей час його вдарив водій седану Toyota Camry, за кермом якого, зі слів очевидців, перебував депутат Волинської облради від партії «Батьківщина» Ігор Лех.

«Свідків цього ДТП, або тих, хто має запис аварії на відеореєстраторі, прошу звернутися за телефоном 0666233330», - йдеться у повідомленні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 31
Щось не так Показати IP 18 Березня 2016 08:14
Бачи в цю ДТП і це дійсно Ігор Лех..Але щось там несходиться...Пізниця в часі запуску 2 світлофорів становить 30 секунд відповідно ваш маневр мав бути давно завершений за умови що Лех не їхав на червоне..А якщо він їхав на зелене(а якщо у вас таке питання стоїть значить з його боку свідки підтвердили, що це було так) то виходить неправі Ви....
Кейт Показати IP 18 Березня 2016 08:54
Игорь Богданович завжди правий! В одному мiсцi вiн вас всiх бачив. Уп*рь "бютовский".
Кейт Показати IP 18 Березня 2016 09:06
Для Леха люди пыль. С терпилы хочет сбить деньги. Уп*рь **
Джек Показати IP 18 Березня 2016 09:38
Діло там велике-депутат зробив дтп.ніби вбив когось
ИМЕЮ МНЕНИЕ Показати IP 18 Березня 2016 09:53
Хватит споров. Обоюдное ДТП. скорость должна быть безопасной чтоб была возможность "не нарваться" - эта фраза применительна к обоим участникам ДТП
Анонім Показати IP 18 Березня 2016 10:02
і чого та тойота не пропустила лацу, чи так спішив?
Коля до Анонім Показати IP 18 Березня 2016 10:32
Цікаво яку зарплату отримує депутат який купляє кемрі 2013-2014 року, певно бізнес на жінці, а у самого бідолаги нічього немає ... (
Коля Показати IP 18 Березня 2016 10:34
Цікаво яка заробітня плата у депутата ОР, якщо може дозволити собі купити кемрі 2013-2014 року, певно бізнес на жінку записаний, а у самого рильце в пушку ...
колі до Коля Показати IP 18 Березня 2016 14:46
подай громадянський запит, раз тобі цікаво в чужий гаманець позазирати
Марі до Коля Показати IP 18 Березня 2016 15:49
Кожен судить по собі ! Напевно в самого "рильце в пушку" , якщо так про інших говориш. До речі - депутати Облради зарплати НЕ ОТРИМУЮТЬ ! Напевно простіше когось "обі...рати", ніж самому чогось добитись?
Іван Показати IP 18 Березня 2016 13:16
Депутати обласної ради зарплату не отримують. Це перше. Друге, Лех успішний бізнесмен і не приховує того. Від аварії ніхто не застрахований. Це третє.
кваква до Іван Показати IP 18 Березня 2016 14:46
жаба наше фсьо
Друг Показати IP 18 Березня 2016 15:30
Лех бычара для него красный цвет, не такой уж и красный
Діма до Друг Показати IP 18 Березня 2016 16:48
Ну так не він винний в ДТП! До чого оця ваша мова?
Андрій до Діма Показати IP 18 Березня 2016 17:17
Якщо водій Лачетті не бреше, і він їхав на жовтий, тоді депутат їхав на червоне? Ще й на другорядній дорозі. Питання хто ж таки винний? Як не крути - треба свідків, бо говорити можна багато чого...
лучанка Показати IP 18 Березня 2016 17:15
О це правда депутати не получають заробітної плати вони всі живуть за Божим духом і на машинах їздять що збиті самальоти коштують це просто ЖЕСТЬ!!!!!!!
Марі до лучанка Показати IP 18 Березня 2016 20:43
Відірвіть своє заднє місце від дивану і тоді теж зможете заробити і на машину, і навіть на більше. А язиком плескати, парафінити когось , ,заздрити так , як Ви , буде кожен ледар. Лех допоміг багатьом людям, просто не афішує цього так, як інші депутати. Порийтесь в інеті, знайдете достатньо інформації
лучанка до Марі Показати IP 18 Березня 2016 23:33
слухай ти відірви своє місце переднє або заднє на зарплату 2,500 чи 3000 не купив таку машину на крав не одну тисячу доларів і немає чого захищати їх треба за сраки всіх депутатів брати і добре потрусити то будуть доляри і єврики з різних місць сипатися ЗЛОДЮГИ!!!!!!!
Саша до лучанка до Марі Показати IP 19 Березня 2016 14:12
Леха знаю особисто, накрав це не про нього. Він швидше своє віддасть, ніж вкраде. Богданович з 15 років своїми руками заробляв гроші чесно, в той час коли з нього сміялись "друзі"і пили пиво він працював. І тепер такі "друзі" з заздрощів пишуть тут такі негативні коменти. А хіба їм хтось заважав підняти свою планку і добиватись чогось більшого? Точно так само і вам ніхто не заважав! Облити людину брудом, коли особисто її не знаєш, простіше всього. Не міряйте всіх однією лінійкою
Олег до Саша Показати IP 19 Березня 2016 20:59
Так так...не вішайте тут лапшу людям на вуха. Особисто він знає його... Тут два варіанта: або погано знаєте, або нагло брешете тут. Я наприклад освідомлений з його справами з зовсім протилежного боку... "Своє він віддасть" аж смішно стало, чес слово... P.S. Я так розумію водій Шевроле не з проста шукає свідків, ваш Богданович певно хоче витрясти всі гроші з хлопця.
Просто людина до Саша Показати IP 24 Вересня 2016 00:32
Поліція викликає на допит у зв’язку з ситуацією навколо видобутку бурштину 5-ох депутатів Волинської обласної ради, при цьому порушуючи процесуальні норми. Про це інформує власкор «Вголосу». Так, слідчий Маневицького відділу поліції ГУНП у Волинській області у зв’язку з порушенням кримінальної справи просить голову Волинської облради Ігоря Палицю забезпечити явку для участі у допиті 5-ох депутатів обласної ради. У переліку є такі депутати: Юрій Ройко, Василь Столяр, Олександр Омельчук, Ігор Лех та Борис Бабійчук.
Просто людина до Просто людина Показати IP 24 Вересня 2016 00:45
Це про цього чесного Леха ви тут говорите??????
User Показати IP 21 Березня 2016 11:49
Бачив це ДТП. Водій лачетті їхав на великій швидкості і тим більше думав що встигне проскочити на червоний. Аби водій лачетті дотримувався правил то встиг би затормозити або уникнути дтп. Тим більше лачетті їхав практично по середині дороги
Вадим. до User Показати IP 21 Березня 2016 13:23
Оооо!!! Чудово. Знайшовся свідок! То може передзвонете водію лачетті? На суді покази дали б. Розставили крапки над "і" Чи ви так, інтернетний троль проплачений Лехом?
User до Вадим. Показати IP 21 Березня 2016 20:44
ні. Я ПросТий свідок. До водія лачетті зателефоную. і чому якщо депутат то відразу винен? Я впевнений що і половина тих хто писав ці всі коментарі і близько на очі не бачили дтп і не бачили як водій лачетті намагався проскочити на червоне світло
Коля Показати IP 21 Березня 2016 17:53
Мені щьось підсказує, що гайки водію Лачетті думаю водій тойоти не з тих людей хто визнає свою провину. І питання до Сашка , якщо ти так того Леха знаеш , такий вже благородний він, то для чого мізки Водію Лачетті плавить? може сказав би .... та ... фігня мол те залізо ..
Анонім до Коля Показати IP 21 Березня 2016 20:45
Можливо і залізо але гроші ніхто з неба не бере
Лучанка до Анонім Показати IP 22 Березня 2016 10:07
Але ж всі розказують що він такий добрий то нехай допоможе бідному водію. І буде ще одне добре діло)))))
Я Показати IP 22 Березня 2016 07:20
Слухай чувак, тут по фоткам все видно, не прибідняйся! Краще розкажи людям чого твоя машина на зустрічній стоїть?
Експерт Показати IP 22 Березня 2016 07:32
По розташуванню транспортних засобів на дорозі та ушкоджень які отримала Тойота, видно що водій Лачетті намагався проскочити світлофор на великій швидкості обігнавши транспорт який вже зупинився. Думаю всі свідки були опитані на місці пригоди, а об'ява про пошук ще свідків, лише махінація для того щоб надати "свого" свідка, а це вже ЗЛОЧИН !
Сергій Чапюк Показати IP 24 Березня 2016 00:46
А чому прямо Леху нескажеш про "уп* рь"????жим-жим???!!! Бо боишся уп**ьок