USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.88

На Винниченка – ДТП: «Hyundai» врізався в «Kia Rio»

23 Лютого 2016 15:22
Дві автівки зіткнулися на вулиці Винниченка в Луцьку. Водій «Hyundai Elantra», переїхавши суцільну лінію, врізався у «КІА Ріо», водій якого, у той час, повертав у провулок ліворуч.

ДТП трапилася сьогодні, 23-го лютого, близько 15:00.

Водій машини «КІА Ріо» у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини розповідає, що проїхав близько двох тисяч кілометрів й майже прибув на місце, аж тут - потрапив у ДТП. З його слів, водій іншого авто протаранив його машину.

«Я увімкнув лівий поворот, почав завертати, як у мене на швидкості влетіла автівка, що пересікла суцільну лінію. Удар був на двері водія», - каже водій «КІА Ріо».

Із цього приводу інший учасник ДТП каже, що не догледів й через необережність трапилася така ситуація.

Зауважимо, окремі очевидці кажуть, мовляв, водій «КІА Ріо» спочатку включив поворот у правий бік, хоча повертав ліворуч.

На щастя, серйозних травм жоден з водіїв не отримав.

На місце викликали поліцію.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Ленка Показати IP 23 Лютого 2016 15:24
Добре що хоч на каляску з дитиною не вїхали
Ігор до Ленка Показати IP 23 Лютого 2016 17:25
На фото з коляскою водіїв в салоні вже немає. Фото зроблено пізніше. Але добре, що ніхто не постраждав
так Показати IP 23 Лютого 2016 15:27
жаль авто! гарні та нові
123 Показати IP 23 Лютого 2016 16:03
Водій кіа проїхав по смузі громадського транспорту, проігнорував знаки рух заборонено і рух праворуч)
koder до 123 Показати IP 23 Лютого 2016 16:56
Водій KIA їхав зі сторони ЦУМУ. Знака немає. Поворот ліворуч (не заборонено). А водій Hyundai здійснював обгін, порушуючи ПДР (перетнувши суцільну лінію)
дід Панас до 123 Показати IP 23 Лютого 2016 17:03
почитай уважно перед тим як робити такі дурні висновки. Обоє їхали в сторону Променя! Вася на Кіа повернув ліворуч, а Вася на Елантрі його втулив в бік. Знаток мля!
кейт Показати IP 23 Лютого 2016 19:23
консервные банки, дешевые нежалко. Главное все живы
256 до кейт Показати IP 23 Лютого 2016 21:23
Да всі живи, але невідомо чи не потрапили до лікарні???а ти спочатку на такі зароби
лучанин Показати IP 23 Лютого 2016 20:03
Зауважимо, окремі очевидці кажуть, мовляв, водій «КІА Ріо» спочатку включив поворот у правий бік, хоча повертав ліворуч. ага,брат чувака на хюндай,який під"їхав після пригоди
Олександр Показати IP 23 Лютого 2016 21:20
Як все сталось не бачив, але став свідком того як приїхали "пацани" і татусь водія на хюндай і почав кидатись на водія кіо з кулаками та погрозами, а також на блондинку яка захищала водія кіо. Що навіть поліція і купа людей ледь разборонила.