USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.55 40.00
  • PLN 9.75 9.88

У Луцьку ДТП - через «романюкові ями»

4 Квітня 2014 10:30
Опель Астра, за кермом якого перебувала жінка, влетів в "Шкода Октавія" на мосту у Луцьку.

ДТП трапилася сьогодні, 4-го квітня біля дев’ятої ранку по проспекту Перемоги в Луцьку. У тому, що пригода мала місце, водій Опель Астри звинувачує міську владу, яка належним чином не поремонтувала дороги.

«Що ж тут трапилося!? Ви бачите, які дороги, хай би їх хоч полатали, а то неможливо нормально їхати», - бідкається водій Опель Астри. «Все - через ті «романюкові» ями», - нарікає на міську владу очевидець аварії.

На місце події приїхав активіст Автомайдану й склав європротокол.

«У ДТП - два учасники, причини – ямковість на дорогах й неуважність водіїв. Водій авто, яке в’їхало в інше, об’їжджала на мості провалини на дорозі, в останню мить зреагувала, однак дорога була слизька й її понесло», - каже активіст Автомайдану Владислав Пернарівський.

В аварії люди не постраждали.


Зауважимо, всього зранку у Луцьку на відрізку у 2 кілометри по проспекту Перемоги у Луцьку трапилося 2 ДТП. Окрім того, у цей же час аварія сталася і на Вишкові. Зауважимо, під час кожного з інцидентів за кермом одного з автомобілів була жінка.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Ямковий ремонт Показати IP 4 Квітня 2014 10:48
- "Зауважимо, у кожному з інцидентів за кермом одного з автомобілів була жінка." ага
Вікторія до Ямковий ремонт Показати IP 4 Квітня 2014 13:35
Ви щось маєте проти жінок?!!
Проти Показати IP 4 Квітня 2014 11:03
Жінка за кермом - ось основна причина ! І нема чого нарікати на ями, вони були і будуть на дорогах.
Ок до Проти Показати IP 4 Квітня 2014 11:23
Я Вас впізнав пане Романюк. Ваша думка, що жінка не людина, а ями візитівка Луцька знайде підтримку в лучан на виборах мера!
читайте ПРД Показати IP 4 Квітня 2014 11:21
13.1 Водій залежно від швидкості руху, дорожньої обстановки, особливостей вантажу, що перевозиться, і стану транспортного засобу повинен дотримувати безпечної дистанції та безпечного інтервалу.
Андрій Показати IP 4 Квітня 2014 11:21
За кермом потрібно про ямковість, а не про бугристість думати.
Ирина Показати IP 4 Квітня 2014 12:03
А до чого тут автомайдан?! дтп оформлює ДАІ! дебиляки
Андрій до Ирина Показати IP 4 Квітня 2014 12:54
Дебиляці-неавтовласниці, Автомайдановець допоміг оформив ЄВРОПРОТОКОЛ!!! До чого тут ДАЇ, водії і самі можуть оформити ДТП за європротоколом.
Анонім до Ирина Показати IP 4 Квітня 2014 14:51
коментар було видалено
В цивілізованих краї Показати IP 4 Квітня 2014 12:27
Виробляються спеціальні з'єднання для мостів, випресовуються спеціальними пресами з каучуку високої якості, при цьому мають амортизуючі якості.Коли в нас при будівництві мостів,користуються лопатами і цементом, то їздити по таким сучасним мостах тільки на підводах!
Петро Показати IP 4 Квітня 2014 12:43
а що за жінка? не якогось багатенького чоловіка або начальника?
Петро до Петро Показати IP 4 Квітня 2014 13:53
А тобі голубе не все одно.? До чого тут чоловік, дружина поясни, чи так щоб порадуватись. Що за люди..........
петру до Петро Показати IP 4 Квітня 2014 14:07
Петре ,голубе, от тебе це болить... Завтра твоя жінка, кохана - може бути на її місці. Це ж таке. Життя, буття. Ніхто не застрахований ні жінка ні чоловік.
луцьк Показати IP 4 Квітня 2014 13:45
Цей довбань з автомайдану ще не знає якщо щось неправельно оформить і людям відмовлять то він з своєї кішені ще дурень платити буде він не знає що ініціатива потім *бе ініціатора і все одно необійшлось без ДАІ я бачів що вони всеодно приїжали. цей водій зі шкоди як заїде нашкоду як дадуть йому рахунок то та жінка буде ще свої доплачувати бо по європротоколу є ліміт і він значно меньший ніж якби ДАІ оформляло через протокол, якщо виновата яма то цікаво як він напише протокол на дорожніків
Луцьку до луцьк Показати IP 4 Квітня 2014 14:29
Головне, що всі живі лишились. Це ж на мосту, як видно та й ще дорога була слизька з ямами "гарними". А машини є метал і не варті такого хвилювання.Люди живі і це головне, розберуться.
Наталія Показати IP 4 Квітня 2014 15:37
все таки дійсно з жінок водії, як я балерина.
ніно до Наталія Показати IP 4 Квітня 2014 16:10
З чоловіків водії ще гірші. Бо окремі, істерять за кермом, як баби на базарі. А особливо водії маршруток. Так що перепрошую.
Роман Показати IP 4 Квітня 2014 16:01
Не така вже і страшна яма, менше треба кермом крутити, краще в'їхати в яму чим дтп.
лучанин Показати IP 4 Квітня 2014 20:43
забембали ті баби за кермом .. як не по телефону пи--ять то губи красять..
Ольга Показати IP 8 Квітня 2014 12:35
"Зауважимо, під час кожного з інцидентів за кермом одного з автомобілів була жінка". Яка увага, а те, що чоловіки їздять як придурки, бо ніби то, вони вправніші, уважніші, та не правда, жінки - уважніші і відповідальніші. І взагалі, якби чоловіків взагалі не було б на дорогах, то б і аварій не було!!!!!!!!!!!!!! Я не спорю, що є "робочі)))", яким купили машинку і вони цяцькаються, ніколи не бачивши і неперечитувавши ПДР, але це мізерна кількість!!!!1 Чоловіки, прохання будьте ввічливішими на дорогах, не тільки щодо жінок.