USD 39.70 40.10
  • USD 39.70 40.10
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

ДТП у Луцьку: зіткнулися дві автівки

15 Липня 2016 20:05
Дві автівки зіткнулися на вулиці Рівненській у Луцьку.

Про це повідомляє Волинь 24.

Зі слів очевидців дорожньо-транспортної пригоди, водій Renault Scenic в'їхав у Opel Kadett. Водій автомобіля Opel виїжджав з повороту від пластмасового заводу та не пропустив водія автомобіля Renault , який рухався вулицею Рівненською.

"Унаслідок ДТП постраждав водій автомобіля Opel. Жінку забрала "швидка", - прокоментували у прес-службі патрульної поліції Луцька.

На місці пригоди працює поліція. Встановлюють винуватця аварії та всі обставини ДТП.
Фото зі спільноти "Я люблю Луцьк" в соціальній мережі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Вася Показати IP 15 Липня 2016 21:59
Скажіть номер опеля
Руйн Показати IP 15 Липня 2016 22:26
Матеріал закінчуеться фото розбитих машин і текстом: "Я люблю Луцьк" . Супер характерно.
Нік Показати IP 15 Липня 2016 23:27
Це не той опель який біля тамтаму збив вагітну жінку і втік приблизно рік назад
ро Показати IP 16 Липня 2016 00:28
як могло після удару опеля який рухався в бік лучеська вернути назад проти інерції руху да ще й на смугу руху протилежну напрямку удару? скоріше опель рухався в сторону струмівки а рено з вул Сагайдачного... так ще вяжеться
а те на рено Показати IP 16 Липня 2016 09:05
куди перло
fg Показати IP 16 Липня 2016 09:58
Scenic!!!!
Перехожа Показати IP 16 Липня 2016 10:37
У тексті написаний правильний напрям, опель від удару відлетів.
на рено Показати IP 16 Липня 2016 21:29
дебил а не шумахер