USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

Фахівці прокоментували смерть робітника, який впав у котлован у Луцьку

13 Вересня 2016 11:17
Фахівці прокоментували, чому не здійснювали реанімаційні заходи щодо робітника, який впав у котлован у Луцьку.

Зі слів лікаря швидкої Ігоря Остирки, який прибув на місце події, рятувати чоловіка, якого витягли з котловану, було вже пізно. З його слів, смерть наступила раптово внаслідок перелому основи черепа.

Про це йдеться в сюжеті Волинської дирекції НТУ.

Нагадаємо, вчора, 12 вересня, під час прокладання труб до новобудови у котлован із кількаметрової висоти впала людина і загинула.

Це сталося на кільці біля кінотеатру «Промінь». На місце трагедії відразу прибули рятувальники і медики. Останні констатували смерть чоловіка.

49-річний робітник до Луцька приїхав із Локач (інші джерела повідомляють, що йому був 51 рік, - ред.).

У складі бригади працював на новобудові. Фахівці припускають, що чоловік міг упасти у котлован через крихкий ґрунт.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
правда Показати IP 13 Вересня 2016 11:27
на нього впало шось тяжке, скоріше всього та труба яку мали прокладати, але як завжди - україна рідний край - впав сам ... що аж череп зламався...
селезням Показати IP 13 Вересня 2016 11:36
Оце так. У вчорашньому репортажі повідомляли що там загинув 51 річний керівник.Хто ж насправді
123 Показати IP 13 Вересня 2016 12:28
яка вам різниця 49 чи 51 ..... загинула дуже хороша людина.... :( співчуття рідним
Кирпа Показати IP 13 Вересня 2016 13:51
А мені казали, що він майстер робіт з Вінниці! А труби то газові! Напишіть правду і поставте в цьому крапку.
Перехожий до Кирпа Показати IP 13 Вересня 2016 15:28
Не з Вінниці,а в Локачинському районі є село Війниця. За це село Вам і говорили.
Кирпа до Перехожий Показати IP 13 Вересня 2016 19:02
Дякую. Співчуття рідним.
олена Показати IP 14 Вересня 2016 00:39
А котлован так і стоїть незагорожений нечим.
Близький Показати IP 14 Вересня 2016 17:54
Леоніду Григоровичу було 54 роки в жовтні мало бути 55.... Співчуття рідним
Абв Показати IP 15 Вересня 2016 11:51
Фахівцям з контролюючих органів треба перевірити дотримання правил техніки безпеки, а то в погоні за здешевленням такі випадки можуть стати непоодинокоми.