USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Головного лісівника Волині звинувачують у тиску на підлеглих

9 Листопада 2015 12:47
Більше сотні працівників із Маневиччини приїхали в обласний центр вимагати припинити «тиск» на їхнього керівника, мовляв, уже готують документи на його звільнення. Люди стоять горою за свого начальника й обіцяють в разі його усунення з посади зупинити в районі виробництво та перекрити міжнародну тарсу.

У редакцію Інформаційного агентства Волинські Новини сьогодні, 9-ого листопада, зателефонував працівник державного підприємства «Маневицьке лісове господарство» й повідомив, що люди будуть відстоювати свого керівника перед обласним начальством.

Таки дійсно, десятки людей зібралися сьогодні об 11 годині під обласним управлінням лісомисливського господарства і чекали, допоки до них приїде на зустріч головний лісівник краю Олександр Кватирко.

ЧИТАТИ ЩЕ: волинські лісівники вимагають відсторонення Олександра Кватирка

Працівники маневицького лісництва розповідають, що за три роки їхнє підприємство «ожило», коли керівником став Радіон Володимир Олександрович. Мовляв, із мінімальної зарплати підняв оплату праці до 4-5 тисяч гривень, людей офіційно оформив, а також «підняв з колін» господарство.

ЧИТАТИ ЩЕ: активісти звинуватили двох волинських посадовців у корупції

Коли приїхав на зустріч обурених людей Олександр Кватирко, то запросив усіх в актову залу. Вислухавши всіх, він дав гарантії, що звільняти їхнього керівника не буде. Та домовився зустрітися з працівниками Маневиччини в них на виробництві в середу, 11-ого листопада.

Своє звернення передали головному лісівнику краю, а також завели його губернатору.

Короткий зміст звернення:

«Працівники державного підприємства «Маневицьке лісове господарство» занепокоєні інформацією щодо можливого звільнення з посади директора підприємства Радіона Володимира Олександровича.

Трудова біографія В.О.Радіона пов’язана з лісовим господарством, він починав роботу в лісовому господарстві з робітничої професії, пройшовши по «драбині» кар'єрного росту до посади директора. Усе, чого він досягнув в плані кар'єри у професії, с результатом його праці. Всі працівники добре знають В.О.Радіона, як грамотного спеціаліста, справедливого і вимогливого керівника. Володимир Радіон користується авторитетом і повагою серед населення району, він - депутат районної ради.

Колективу підприємства відомо, що у ВОУЛМГ розроблене подання на другу догану директору підприємства, що не виключає його звільнення з посади. Усьому цьому «сприяє» начальник обласного лісового відомства Олександр Кватирко. Це його «подяка» Володимиру Радіону за те, що він за короткий термін підняв підприємство з руїн. Ми обурені такими діями начальника управління і в разі спроб звільнити Володимира Олександровича будемо рішуче його підтримувати».

Зауважимо, що Володимир Радіон, якого відстоюють підлеглі, цього року отримав високе звання «Заслужений лісівник України» за підписом Президента України.
головний лісівник краю Олександр Кватирко
головний лісівник краю Олександр Кватирко
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 68
Думка з Володимира. Показати IP 9 Листопада 2015 12:58
Він вже у нас той кватирко хазяйнував. Гоніть продукт старої системи!
Йосип до Думка з Володимира. Показати IP 9 Листопада 2015 21:15
Дограэться дід зі своїм похресником до Гаразджі
ми за справедливість Показати IP 9 Листопада 2015 13:02
Ця вся робота пана Колісника який заплатив за Квартирка 400 тисяч в агенство . Колісникову і Турянських піздобратію треба гнати з лісового господарства ,бо поки вони будуть в лісовій галузі добра не буде.
Юр Показати IP 9 Листопада 2015 13:03
Пригнали бідолашних трудяг в обласний центр. Боїться за шкуру начальник райлісгоспу от і накрутив підлеглих, що їх звільнять. Маніпуція як вона є. Повелися. Співчуваю, що не здатні самі мислити.
ан до Юр Показати IP 9 Листопада 2015 17:39
Якраз то всі приіхали самі я як працівник не керівного складу говорю.
1111 Показати IP 9 Листопада 2015 13:05
Добре що поїхали .Доганна прийде швидше і справу все одно доведуть до кінця.Все станеться ще швидше ніж мало. ХА-ХА-Ха!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Лісова мавка до 1111 Показати IP 9 Листопада 2015 20:51
Володимир Олександрови РАДІОН - це людина з великої літери. В нашому Волинському краї таких людей мало, але вони є. Олександровиче, дай ВАМ БОГ здоров'я все це витерпіти. Колісник і Кватирки так пнуться через те що це вних останній шанс добитсь до влади. Даже Старий колісник вже документи подав на директора Звірівського лісництва. Як ВИ всі тут шановні думаєте хто буде керувати Кватирком із Звірова. ДЯКУЮ
парк Показати IP 9 Листопада 2015 13:20
Яка влада, такі і підлеглі. Кватирко наробив збитків і в Володимирі і Цумані, має відкриті кримінальні справи, а все одно хоче ще покерувати. ЖАХ.
МАКСІ пакр до парк Показати IP 9 Листопада 2015 20:53
Кавтирко це натуральний поліський злодій. Накрав в Маневицькому, Володимир-Волинському, Цуманському, на Житомирщині. Це перший злодюга. Та ви подивіться на цю хамовиту морду. Би..ло
працівник лг маневич Показати IP 9 Листопада 2015 13:28
це радіона треба гнати, лісгосп перетворив в приватне підприемство, даже люди поіхали не з лісгоспу а з особистоі фірми радіона.за ним тюрма плаче
Анонім до працівник лг маневич Показати IP 9 Листопада 2015 14:06
Радіон пишеться з великої літери
маневичі Показати IP 9 Листопада 2015 13:31
срочно провірити лг маневичі всіма службами
Маневичі до до маневичі Показати IP 9 Листопада 2015 20:54
То тебе треба провірити... на проктолога. Ну а потім і патологоанатом подивиться.
Паличка Показати IP 9 Листопада 2015 13:31
Ого, які високодуховні обличчя!!
Круг до Паличка Показати IP 9 Листопада 2015 14:55
А ти на себе глянь у дзеркало і побачиш "одухотворенное лицо"...
Льоша Показати IP 9 Листопада 2015 13:42
Поставте Шеремету С. це справедливий чесний і толковий мужик, знає свою справу!!!!
петро Показати IP 9 Листопада 2015 13:45
це радіон ставленик колісника перед виборами з колісником дорогу робили в троянівці технікою лісгоспу от і подумайте хто проти кого,і мітинги радіон всі проплачуе
анон до петро Показати IP 9 Листопада 2015 18:56
Якби він був ставлеником колісника то всі фірми колісника ( форест, арзу, вольф...) лишилисяб. Але він іх витурив.
маневичі Показати IP 9 Листопада 2015 13:47
залиште радіона нехай ще сотні гектарів лісу спалить і синам довбо...бам палатци будує а прогинатись він перед людми вміє і шапку міняти і мазурику лизав зад і шереметі та хай згадає як в карасині зеню в дупу цілував це правда.
маневичі Показати IP 9 Листопада 2015 14:07
це падло радіон треба гнати з району разом з линдюком разом обйо........людей,ліс палять щоб бурштин рити спіциально
СИНОЧОК Показати IP 9 Листопада 2015 14:27
Шановний Кватирко О М залишіть нашого батька в спокої він ще нам з братом хати не добудував під луцьком
я- до СИНОЧОК Показати IP 9 Листопада 2015 14:30
Вже вам телепні і не добудує.
Анонім до СИНОЧОК Показати IP 10 Листопада 2015 13:29
)))))))))))))))), супер!!!!
Справедливий Показати IP 9 Листопада 2015 14:36
Треба Колісника повератати за нього був порядок!
Сама справедливість до Справедливий Показати IP 9 Листопада 2015 20:59
Писати навчись, бестолоч. Чи може це ти Зєня. Та ти ніколи не міг нормально писати, а говорити той поготів
друзі Показати IP 9 Листопада 2015 14:48
а чому ненаписали що він алкоголік в минулому , де зеньо лікував і підшивав його. і чому , якщо він такий мудрий керівник то сам не піде на відкриту розмову з начальством а не посилає людей!!!! що слабо ! ЩО ШКОДА ЩО ПРИВАТНА ФІРМОЧКА ЗАКРИЄТЬСЯ . А ЧОМУ НЕНАПИШЕТЕ ЗА ЯКІ ЗАСЛУГИ ВІН СТАВ ТАКИМ ЗАСЛУЖЕНИМ!! А прикриватися колективом ( чи найманцями) соромно радіон.!!!!
Справжній друг до друзі Показати IP 9 Листопада 2015 21:02
Які ж ви друзі, якщо так пишете. Посоромились би. Значить ви взагалі не знаєте Радіона. А значить брехню написали. Рольчиха іди спати, ти і так забрехалась. А і Корця забери (алкаша)
156 Показати IP 9 Листопада 2015 14:57
Коли нарешті вже поженуть з лісу вовків у камені
смотрящий Показати IP 9 Листопада 2015 14:58
Усі лісники виходьте на захист корита
до льоша Показати IP 9 Листопада 2015 15:12
льоша є льоша
бублик Показати IP 9 Листопада 2015 15:33
Якщо радіон в таких авторитетах то чого він не депутат обласної ради.Значить він такий авторитет.
Растаман до бублик Показати IP 9 Листопада 2015 21:04
Пан Радіон, не пройшов із заоднієї причини. Скільки добра не роби, а злом вернеться. Правда жителі Замостя, тобто барани Замостя
лг Показати IP 9 Листопада 2015 15:43
Матчук ти дуже не порядний нас то сюди привіз а сам втік.А ще бігав цілими днями їдим за ШЕФА за ШЕФА
214 Показати IP 9 Листопада 2015 16:00
Матчук це такий шакальчик із МАУГЛІ який підбирає всі об"їдки при всякій владі
ЛГ Показати IP 9 Листопада 2015 16:05
А хто такий Матчук?
777 Показати IP 9 Листопада 2015 16:09
Скільки можна вже гнати на того Радіона..... На себе подивіться- опускаєтесь нижче плінтуса
лісник Показати IP 9 Листопада 2015 17:04
радіон звик чужими руками жар загрібати
777 до лісник Показати IP 9 Листопада 2015 18:06
А що ж це за такий лісничок обізвався?Підпільний Кіндрат.....
777 до лісник Показати IP 9 Листопада 2015 18:13
Це що за лісничок такий обізвався ???Підпільний Кіндрат:-):-):-)
анон до 777 Показати IP 9 Листопада 2015 18:59
Та хтось із команди колісника.
777 до анон Показати IP 9 Листопада 2015 19:03
значить на Соловки ліс валити.ха ха ха
жінка до лісник Показати IP 9 Листопада 2015 19:27
Пєтю, то ти?. Що вже про Радіона почав писати? Іди краще якусь фотку зроби - бестолоч
ан Показати IP 9 Листопада 2015 17:50
С..ука приідьте хоч один в лісгосп в любий цех і скажіть це будьякому працівнику в очі що радіон (злодій, поганий...) палками забють і заплюють!!!
??? Показати IP 9 Листопада 2015 18:08
А чому жоден лісничий чи майстер лісу не приїхав захистити великого боса? - А тому, що рабське нутро, виховане самим Радіоном, не пуска!
шь до ??? Показати IP 9 Листопада 2015 19:01
Просто лісничих всіх треба вже міняти.
різноробочий Показати IP 9 Листопада 2015 18:27
Не треба згадувати про минуле Радіона,мало хто з працівників лісової галузі за комірець не закладав, лісівники- ви гляньте на хитру й наглу пику кватирки,в його очах написано- ви всі мені до ср"ки,"азмь есть царь" ,він як би міг то всіх подушив би,лісники винесіть це лайно на смітник.
марс Показати IP 9 Листопада 2015 18:33
Радіон сховався за плечима простих трударів а що Радіон зробив-нічого зробила криза в державі що євро підросло а в даний час всі працівники лісгоспів одержують високу зарплату не тільки в маневицькому лг
Лана до марс Показати IP 9 Листопада 2015 19:19
Володимир Олександрович, не від кого не ховався і не ховається. Це наша власна думка (не дати вигнати порядну, трудящу людину).
777 Показати IP 9 Листопада 2015 19:01
не кожна людина при рості валюти може пустити роботу в правильне русло.можна було б сидіти і бамбук курити і начхати на працівників лісгоспу.а в лісгоспі всі задоволені,ну можливо якісь криси сидять і гризуть собі те що не видно
тор до 777 Показати IP 9 Листопада 2015 19:15
тоді для чого такий руководітєль хіба щоб руками водити. А заслуг Радіонових немає.
777 до тор Показати IP 9 Листопада 2015 20:26
Не зрозуміла,а він що махав.., не помітила....робив
Пульо до 777 Показати IP 9 Листопада 2015 19:16
Згідний щодо крис - Рольчиха, Корець, Пацаманюк, Зіничиха
Кваття Показати IP 9 Листопада 2015 19:24
Кватирко - це підла, егоїстична, напхана пацанячими словками бидлятина. Скільки футбольних полів понароблював в Червищанському лісництві при Коліснику. Скільки Колісникові приносив наблюдечку. Скільки повій перевозив. Автомобілів поміняв. Одне і знає що робити розкрадати і жити в своє задоволення. Тільки і знає що лизати одне місце своєму хазяїну - Коліснику.
Д Показати IP 9 Листопада 2015 20:26
Дайте спокійно робити.зараз бардак в країні.всі добре пам'ятають попередніх керувальників.і робити в державній установі.а не в підприємців.наробились по всьому світові знаємо.
Двд Показати IP 9 Листопада 2015 20:30
Дайте спокійно робити в державній установі.
Анонім Показати IP 9 Листопада 2015 20:33
Привіт
7777 Показати IP 9 Листопада 2015 20:35
Достали
777 до 7777 Показати IP 9 Листопада 2015 21:16
Та ще й як дістали
длг Показати IP 9 Листопада 2015 21:29
100%правда і про крис також...
папуас Показати IP 9 Листопада 2015 21:42
А вичислити-то коментарі дуже легко. Ха-ха-ха........ Як в очі дивитися будите один одному? Аха-ха-ха........
777 до папуас Показати IP 9 Листопада 2015 22:13
коментар було видалено
укр до 777 Показати IP 9 Листопада 2015 22:21
А чого видалено,що за фішка була
777 до укр Показати IP 9 Листопада 2015 22:24
Написали що він сам папуас
папуас до 777 Показати IP 9 Листопада 2015 22:18
через кілька днів до тебе подзвонять за коментарі. Аха-ха-ха-ха.......... Інтересно шо тадє скажеш.......... Уху-ху-ху....................
сім до папуас до 777 Показати IP 9 Листопада 2015 22:42
Жду.....
777 Показати IP 9 Листопада 2015 22:35
Ухуху
укр Показати IP 9 Листопада 2015 22:43
Ухухуху
бувший Показати IP 11 Листопада 2015 22:04
Люди добрі в п"ятницю 13 конкурс на начальника управління,кватирка вже бабло завіз,лишилось тільки наказ отримати,всі лісівники хто не хоче бути рабом,і прислуговувати злодюзі їдьте на Київ та не дозвольте цьго ганебного призначення,Радіон організовуй людей,бо з"їдять тебе дуже скоро і не вдавляться.