USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Командир Нацгвардії Волині поранений у Маріуполі

15 Травня 2014 12:49
Потрійне поранення завдали командиру волинської Національної гвардії Степану Логушу.

Про це під час другого пленарного засідання 25-ї сесії Волиньради повідомив заступник голови облради Ігор Гузь.

Він закликав підтримати програму матеріально-технічного забезпечення заходів розгортання в області першого батальйону Територіальної оборони, на яку планують виділити 2 мільйони гривень.

«По-перше, йдеться про накопичення засобів індивідуального захисту, купівлю 430 бронежилетів. Ви знаєте, що було з нашими хлопцями з Внутрішніх військ у Маріуполі. В Логуша потрійне поранення та ще в одного контрактника. Маса наших хлопців зараз там не мають бронежилетів», - повідомив Ігор Гузь.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Коля Показати IP 15 Травня 2014 12:52
А чого Данильчук ще не там?
Іван Показати IP 15 Травня 2014 12:58
Нехай правосеки віддадуть свої бронежилети, або валять на схід, вони зараз краще екіпіровані, ніж армія.
ОЛЯ Показати IP 15 Травня 2014 12:59
ДІВЧАТ НЕБИРУТЬ В АРМІЮ...
Ксюша до ОЛЯ Показати IP 15 Травня 2014 14:03
це точно, а вони і є баби)))))
мама Показати IP 15 Травня 2014 13:06
Іван і Коля, а ви не чоловічої статі? Чи ви тільки інших бачите, тоді називайтесь хоча б жіночими іменами, коли пишете дописи. Знайшли, над чим сміятись. "Правосеки", як ви кажете ,і "повалять" на схід, коли потрібно буде. А такі, як ви, відсидяться, а потім будуть думати, як присвоїти собі їхнє геройство. Там чиїсь діти гинуть, хоч не витикайтесь із-за копиць і не гавкайте!
аяяй до мама Показати IP 15 Травня 2014 13:29
а ви думаєте що ще не час боронити країну! А ПС дійсно має бронежилети ,бо не всі повернули в військову частину з якої їх забрали.І ніхто ні з кого не сміється і ніхто не гавкає
Олена до мама Показати IP 15 Травня 2014 14:05
А це ви їм подякуйте за те, що наші хлопці зараз там.
Я Показати IP 15 Травня 2014 13:11
Ригіональних синків туди. Нехай побачать до чого їхні предки довели Україну!
Брехня Показати IP 15 Травня 2014 13:25
шо вони чешуть?! волинська гвардія це колишні вв-шники. вони прикінуті були неслабо - янукович поліцаїв балував. віддавали бронь 2-класу списану, бо самі мали 4 клас. зараз на цих пожертвах такі бабки мутять шо огого.
Юрко до Брехня Показати IP 12 Червня 2014 22:27
Ти -- брехлива наволоч! Підходь на Карпенка-Карого 3, я тобі "популярно" поясню які броніки в кого були і є, бо "ЗА ПІ****Ж НАДА АТВЄЧЯТЬ"!
АГА Показати IP 15 Травня 2014 13:34
те що бабки крутять це точно, і піаряться нормально на цьому.
Анонім Показати IP 15 Травня 2014 14:02
Агузь в цей вважкий час не хоче відмінити свій фестиваль по відмиваню бабок а виділені грошіПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ спрямувати на армію????
Вінстон Показати IP 15 Травня 2014 14:10
Гузя в армію, а то тільки пи***ти вміє. Як казав сам "Не словом а ділом", то їдь і захищай Україну.
Анонім Показати IP 15 Травня 2014 14:52
Гузь навоює счас ти на нього замахнися то в штани наробить. Він тільки гавкати може привязали б до буди і там його місце Патріоти.Вони на Схід підуть? вони тільки адміністрації . суди прокуратури захоплюють.Дурні люди що ще їм підчиняються і їх бояться.
Лучанка Показати IP 15 Травня 2014 17:47
Бажаю Степану Логушу та іншим пораненим швидкого одуження,хай береже вас Бог!