USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.72 9.93

У Ковелі вбили 23-річну дівчину

15 Лютого 2016 15:35
В реанімацію Ковельської центральної райлікарні госпіталізували 23-річну мешканку райцентру. У неї медики виявили множинні колото-різані рани черевної порожнини. Лікарі одразу ж повідомили про інцидент поліцію, - повідомили у Ковельському відділ поліції ГУНП у Волинській області.

Інцидент трапився у суботу, 13 лютого о 23 годині.

Слідчо-оперативна група встановила, що пригода трапилася в помешканні постраждалої. Вона житло знімала разом із 29-річним чоловіком.

Увечері, між нею та співмешканцем виникла сварка. Під час суперечки чоловік декілька разів кухонним ножем вдарив жінку в живіт. Через добу від отриманих тілесних ушкоджень вона померла.

«Зловмисника затримали в порядку статті 208 КПК України. Зараз він знаходиться в ізоляторі тимчасового тримання. До слова, чоловік уже мав проблеми із законом за скоєння крадіжки. Нині вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу», – повідомив начальник Ковельського відділу поліції Іван Тусь.

Відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 2 статті 15 частиною 1 статті 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Тривають слідчі дії. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк до п’ятнадцяти років.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 29
повтор Показати IP 15 Лютого 2016 15:45
Стандартна ситуація юнаків хоч греблю гати але юнкам потрібні підстаркуваті волоцюги після 25
Нестандарним до повтор Показати IP 15 Лютого 2016 17:30
Найшли "юнку" в 23 роки! Подібне можна почути-побачити і в електронних ЗМІ: "Дівчина постраждала від...." А в тієї "дівчини" 12-річний син.
лектор до Нестандарним Показати IP 15 Лютого 2016 20:39
ДІВЧАТА ЦЕ УСІ ЖІНКИ ПРИНАЙМНІ ДО 40 КОТРІ НЕ Є БАБУСЯМИ А ОСЬ КОЛИ 60 РІЧНУ БАБУСЮ ДЕ ЯКІ БУЛЬВАРНІ ВИДАННЯ НАЗИВАЮТЬ 60 РІЧНОЮ ЖІНКОЮ ЦЕ ДІЙСНО ЗБОЧЕННЯ
кЛектору до лектор Показати IP 15 Лютого 2016 22:45
Ти сам такий ідіотизм придумав?! До 40-ка, а то й до 90-та можливо й можна якусь феміну і назвати дівчиною, за умови наявності в неї відповідних "дівочих" раритетів, які в силу фізіології втрачають ті, кого в українській тисячолітній культурі після цього прийнято називати жінками. А на цю тему є анекдот: Сидять на призьбі три 100-літні колєжанки і вихваляються. "От я ще в свої роки газету читаю без окулярів", - каже одна. "Тьфу-тфу, аби не наврочити", - відповідають подружки. "А я от все життя ні разу в стоматолога не була. Всі зуби й досі один-в-один", - похваляється друга. "Тьфу-тфу, аби не наврочити", - відповідають подружки. " А я... А я ще й досі... дівчина", гордо заявляє третя! "Тьфу-тфу, аби не наврочити",..
hartroN до кЛектору Показати IP 16 Лютого 2016 11:45
Наковтаєшся імпази й швидше байстрюків клепати доки ефект не минув. Саме через таких недоумкуватих як ти стурбованих "традиціями" так і живемо.
User до повтор Показати IP 15 Лютого 2016 18:55
Просто чомусь більшості дівчат нормальні хлопці не до вподоби, бо їм з ними, бачите но, скучно. А люблять вони крутих чоткіх пацанів, чіста канкрєтних, карочє, шоби не лох був. А якщо в тюрмі сидів - так то ж тільки плюс, в житті всяких досвід в пригоді стане. А в наслідок трапляється отака халепа.
Анонім Показати IP 15 Лютого 2016 16:10
дарма відмінили смертну кару
Анонім Показати IP 15 Лютого 2016 16:16
Бо не треба за підстаркуватими волоцюгами після 25 бігати юнаків повно
Жінки Показати IP 15 Лютого 2016 16:25
Зараз чоловіки д*біли, жінці не можуть допомогти захистити а вбити простіше їм. Горіти вам в пеклі хто так з жінками робить. Жінка вас народжує а ви такі тварини"
А до Жінки Показати IP 15 Лютого 2016 16:51
то так тому, що жінки народити народять, а виховати нездатні. Нюняються, діткаються і біля спідницбь своїх тримати готові до пенсії, а тоді бідкаються, що чоловіків нормальних нема, а звідки ж їм взятися? Воно ж не здатне зазвичай ні гроші заробляти, ні труднощі долати, ні відповідальність взяти. А дочок зазвичай виховують, що тільки й світу у вікні, що штани, хай хоч за д*б*ла, аби заміж.
XXXL до А Показати IP 15 Лютого 2016 17:29
Гарно кукурікаєш
А до XXXL Показати IP 15 Лютого 2016 17:59
це ти кукурікаєш, а я кажу що думаю, а такі як ти не думають,бо нема чим, а тільки гавкнуть, мекнуть або кукурікнуть.
XXXL до А Показати IP 15 Лютого 2016 18:28
коментар було видалено
Фригідним до Жінки Показати IP 15 Лютого 2016 22:47
Не узагальнюй!
Фен Показати IP 15 Лютого 2016 16:42
Жалко девочку , пухом есть земля. Я так понимаю , что на этом сайте одни дети, до 25, ну или же иид*оты, раз уж называют себя волоцюгами". Мне, 28, и я мужчина , человек. Не важен твой возраст, важно кто ты! Малолетки переполнены (тюрьмы для несовершенолетних ) , а вы говорите ищи до 25 когда тебе 23! Дети с 12 лет уже убивают
корінь до Фен Показати IP 15 Лютого 2016 17:34
Як вам 28 й ви холостяк або розлучений то шукайте 26-30 а педофілити не треба
просто до Фен Показати IP 15 Лютого 2016 18:09
Вибирати потрібно собі по віку а не по старшокласницях бігати в 28 років
Фен до просто Показати IP 16 Лютого 2016 03:47
Уважаемый, я в своих 28 могу вас купить и заставить "бігати" следующих 28 вашых лет. Уважайте других и не обвиняйте в педофилии других безосновательно !
просто до Фен Показати IP 16 Лютого 2016 12:44
Шановний, я на противагу вам ідолу на імя "Мамон" не поклоняюсь. Та не вхожу в орбіту когось із місцевих чи не зовсім "Бугрів", а що до старшокласниць то йдеться не про те що їм не можна мати парубків, а про те що для них з запасом вистачить ровесників. Коли ж вам не вистачає ваших ровесниць, що в умовах цієї держави цілком зрозуміло бо чоловіків тут на порядок більше ніж жінок, то ви як заможний чоловік можете узяти собі жінку з закордону, до того ж це позитивно вплине на ваш імідж, Й погрожувати нікому не треба бо можна і проколотись ненароком навіть маючи відповідний "дах", а ще не раджу вам для вашого ж здоровя "працювати" вночі навіть на власній охоронній фірмі чи ТЗОВ
Сусідка Показати IP 15 Лютого 2016 16:58
Тепер двоє дошкільнят сироти
13 Показати IP 16 Лютого 2016 08:52
Шановний А. Жінка якраз і повинна дарувати синові любов, а виховувати правильно і мужньо його повинен батько. Але чомусь зараз як народжується син, то чоловік може тільки "свалити".
я Показати IP 16 Лютого 2016 21:25
де смертна кара,таких дибілоїдів відразу стріляти в голову ,2 маленьких дівчаток лишились сиротами на їх очах скот зарізав маму
к Показати IP 18 Лютого 2016 20:29
я знав його!вин псыхичнохворый!
Анонім до к Показати IP 19 Лютого 2016 22:40
а де докази
к Показати IP 19 Лютого 2016 23:15
яки доказы?вин ликувався в психушки нещодавно!и наркоман!
мария Показати IP 19 Лютого 2016 23:38
ти гониш
к Показати IP 20 Лютого 2016 21:28
внатуре нарик психований мае жинку свою и маленьку дытыну
к Показати IP 20 Лютого 2016 21:30
кароче внього ета як його Шызофрения
к Показати IP 20 Лютого 2016 21:35
та яка даже вже разница.Катьки то уже невернеш.