Лучан, які викрадали автівки, взяли під варту
![](/resize/450x300/r/files/news/2016/10-31/204214/24956.jpg)
Двох жителів Луцька підозрюють у вчиненні крадіжок автомобілей та особистих речей, - інформує прес-служба прокуратури Волинської області.
25-річного, тричі до цього судимого лучанина підозрюють у вчиненні крадіжок та незаконному заволодінні транспортним засобом (кримінальні правопорушення, передбачені частиною 2 статті 185, частиною 2 статті 289 Кримінального кодексу України).
Зранку 10 вересня 2016 року нетверезий зловмисник украв у свого товариша по чарці планшет марки «BRAVIS» вартістю 2000 гривень. Увечері наступного дня він викрав велосипед вартістю 1200 гривень із під'їзду будинку на проспекті Молоді у Луцьку. Попри те, що 13 жовтня йому було оголошено про підозру у вчиненні цих крадіжок, зранку 24 жовтня він незаконно заволодів автомобілем марки «ВАЗ 2108», але його затримали працівниками патрульної поліції.
Наразі молодику оголошено про підозру у вчиненні і цього злочину й ухвалою слідчого судді Луцького міськрайонного суду застосовано щодо нього запобіжний захід - тримання під вартою на 60 днів.
Так само перебуватиме під вартою 60 днів і 18-річний уже судимий до цього лучанин, який увечері 20 жовтня 2016 року незаконно заволодів автомобілем марки «Опель Фронтера», припаркованим на вулиці Гірній у Луцьку. Йому уже повідомлено про підозру у вчиненні цього злочину, який він скоїв, перебуваючи на іспитовому строці. До того ж, у суді розглядається ще одне кримінальне провадження щодо нього – про обвинувачення у умисному середньої тяжкості тілесному ушкодженні.
Відтак, обох лучан взято під варту, аби унеможливити вчинення ними нових злочинів. Досудові розслідування в кримінальних провадженнях щодо них тривають.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
25-річного, тричі до цього судимого лучанина підозрюють у вчиненні крадіжок та незаконному заволодінні транспортним засобом (кримінальні правопорушення, передбачені частиною 2 статті 185, частиною 2 статті 289 Кримінального кодексу України).
Зранку 10 вересня 2016 року нетверезий зловмисник украв у свого товариша по чарці планшет марки «BRAVIS» вартістю 2000 гривень. Увечері наступного дня він викрав велосипед вартістю 1200 гривень із під'їзду будинку на проспекті Молоді у Луцьку. Попри те, що 13 жовтня йому було оголошено про підозру у вчиненні цих крадіжок, зранку 24 жовтня він незаконно заволодів автомобілем марки «ВАЗ 2108», але його затримали працівниками патрульної поліції.
Наразі молодику оголошено про підозру у вчиненні і цього злочину й ухвалою слідчого судді Луцького міськрайонного суду застосовано щодо нього запобіжний захід - тримання під вартою на 60 днів.
Так само перебуватиме під вартою 60 днів і 18-річний уже судимий до цього лучанин, який увечері 20 жовтня 2016 року незаконно заволодів автомобілем марки «Опель Фронтера», припаркованим на вулиці Гірній у Луцьку. Йому уже повідомлено про підозру у вчиненні цього злочину, який він скоїв, перебуваючи на іспитовому строці. До того ж, у суді розглядається ще одне кримінальне провадження щодо нього – про обвинувачення у умисному середньої тяжкості тілесному ушкодженні.
Відтак, обох лучан взято під варту, аби унеможливити вчинення ними нових злочинів. Досудові розслідування в кримінальних провадженнях щодо них тривають.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1722046514)
Павлік н.
Показати IP
1 Листопада 2016 21:30
В Рафаловку їх, каміння смикати!
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.