USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.75 40.05
  • PLN 9.76 9.92

Луцьку активістку побили представники «Національної дружини»

30 Липня 2018 17:40
У Луцьку побили активістку Оксану Марищук, яка проводила мирну акцію протесту під стінами правоохоронних органів.

Як інформує Під прицілом, згідно з попередньою інформацією, Марищук дістала сильний удар в голову від представниці громадського формування «Національна дружина - Волинь» Ольги Валянік. Натомість Ольга Валянік зазначає, що не є учасницею громадського формування.

Наразі учасники конфлікту попрямували у поліцію для з'ясування обставин.

Причина застосування насилля до активістки наразі невідома.

Зараз у потерпілої беруть свідчення.


За станом на 18:45 Ольга Валянік і її чоловік, член ГФ "Національні дружини - Волинь" Олексій Кушнєр надали свідчення. Коментувати ситуацію відмовилися. До слова, в Ольги – величезний синець на плечі і роздерта долоня.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Євробидло Показати IP 30 Липня 2018 17:47
КУди не плюнь - татавісти!!!!
Мерчук Серго до Євробидло Показати IP 30 Липня 2018 19:01
"валянік" це призвіще чи позивний? вонаж заміж вискочила призвіще змінила!!
йото до Мерчук Серго Показати IP 30 Липня 2018 19:07
то вона Кушнер! жінка того що з нацДружин Льохи Кушнера!
Валянок до йото Показати IP 30 Липня 2018 20:06
Вона лишила прізвище Валянік
АНАТОЛЬ_ Показати IP 30 Липня 2018 18:05
Тих бабiв майданiвських не поймеш шо вони хочуть.
Тебе хто до АНАТОЛЬ_ Показати IP 30 Липня 2018 19:30
Тебе хто з хліва випустив, копитне ?
Анонім Показати IP 30 Липня 2018 18:13
Про Національні дружини відомо небагато. Фактично ця організація – крило політичної партії "Національний корпус". Вона, своєю чергою, пов’язана з полком "Азов", який очолює позафракційний нардеп Андрій Білецький. Раніше в Україні і на Заході "Азов" неодноразово звинувачували в радикальному націоналізмі та фашизмі. Схожі звинувачення після маршу і перших публічних заяв НД лунають на адресу останніх. Більше читайте тут: https://tsn.ua/politika/nacionalni-druzhini-hto-voni-nacionalisti-yaki-zburili-socmerezhi-i-pogrozhuyut-zastosuvati-silu-1101500.html
Тинонім до Анонім Показати IP 31 Липня 2018 10:13
Чого відомо небагато, кому треба - той все знає. Хто на цю "активістську активність" бабло дає, через кого і куди. Так званий "патріотизм" має свої чіткі обличчя в високих кабінетах, а не цих фізушників на місцях
Реаліст Показати IP 30 Липня 2018 18:53
Що тут казати????? В 90- з були кримінальники... Зараз - активісти, дружини і інший набрід..... Порядку нема, і не буде.... Котимось в прірву...
Лучанин Показати IP 30 Липня 2018 19:07
До чого Ольга до Національної дружини? Ви нічого не переплутали?
Теж лучанин до Лучанин Показати IP 31 Липня 2018 13:42
От і я тебе питаю - до чого та м**да всюди, куди вона лізе, як дещо кудись без мила???
Саня Показати IP 30 Липня 2018 19:30
Напишіть правду, що вона журналістка Волиньпосту і її чоловік чучело - сам вів себе зухвало і спровокував перший таку ситуацію. Поцреот блін
Вероніка Показати IP 30 Липня 2018 20:06
То відомі хулігани та Валяник і її чоловік.
Я Показати IP 31 Липня 2018 10:12
І знову Марищук. Поки є підстави призначте їй психіатричну експертизу
А до Я Показати IP 31 Липня 2018 17:33
Ти так не газуй, збав трохи. Як почнуть призначати еспертизи психіатричні - то октівістів зовсім не останеться на волі, повна зрада буде.
Інна Показати IP 15 Січня 2019 01:53
А більше та Воляник нікого не побила? Чи вона тільки вміла виривати сторінки з чужої книжки, виданої у Донецьку під назвою "Українське ділове мовлення" 12 років назад?! Хай у волейбол свій іде грає!