USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Місцеві бойовики та їх сім'ї тікають до Росії

29 Липня 2014 10:47
Бойовики з числа місцевого населення та їх сім'ї тікають до Росії. Про це інформує УНІАН з посиланням на повідомлення у соцмережі керівника Центру військово-політичних досліджень Дмитра Тимчука.

"Значна кількість бойовиків з числа місцевого населення готується покинути територію України. В районі населеного пункту Перевальск зафіксували формування колони з терористами і членами їх сімей, які готуються виїхати в Росію", - пише Тимчук.

У прес-центрі АТО уточнили, що бойовики готуються залишити територію України через Красний Луч, а в Дзержинську залишається велика кількість бойовиків з числа місцевих жителів. Про це повідомив прес-центр АТО на своїй сторінці в Facebook.

Відзначається, що у звільнених містах залишилася значна частина бойовиків з числа місцевого населення з досить великими запасами стрілецької зброї та боєприпасів. Більшість бойовиків, що залишилася, - жителі міста Дзержинськ, які не встигли або відмовилися відійти із загонами російських найманців.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Вася Показати IP 29 Липня 2014 10:54
Чемодан, автобус, раша.
гість до Вася Показати IP 29 Липня 2014 11:19
ніякого автобуса. тіко пішки. під схвальні залпи військової техніки з параши.
Анонім до Вася Показати IP 29 Липня 2014 11:47
Кто сообщил? Тымчук, т.е. говорящая каска! А когда он говорил правду?
лучанин до Анонім Показати IP 29 Липня 2014 14:57
Краще бути говорящою каскою, ніж говорящою дупою, як ти
Українець до Анонім Показати IP 29 Липня 2014 16:43
А ты не едешь? Пакет купил с застежкой типа молния и ждешь, правильно. А то на тебя полиэтилена и то жалко.
баба параска до Вася Показати IP 29 Липня 2014 14:56
Бажано замість автобуса рефрижератор
добре Показати IP 29 Липня 2014 10:54
ЩАСЛИВОЇ ДОРОГИ! На віки вічні.
яя до добре Показати IP 29 Липня 2014 10:56
Якої щасливої дороги? Щоб вони здохли в тій дорозі!!!
патрыота Показати IP 29 Липня 2014 11:44
насеруматері щасливої дороги..."катись, маскаль, калбаской по малой спасской"...
SVV Показати IP 29 Липня 2014 12:27
Сразу в "МАГАДАН"
Я Показати IP 29 Липня 2014 13:53
Яки ж Ви злі !!!
Ми до Я Показати IP 29 Липня 2014 15:00
Ти ще нас злими не бачив