USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

На аеродромі в Краматорську – вибухи

25 Квітня 2014 12:20
В Краматорську біля аеродрому пролунали вибухи, - пише Українська правда.

Про це у своєму Facebook повідомив Володимир Кухар, який перебуває на місці подій.

З його слів, було два вибухи.


"За Краматорськом біля другого виходу на аеродромі щойно пролунав вибух, тепер димить", - написав він близько 11:30.

Трохи згодом пролунав ще один вибух.


Там літаки, столики для відпочинку людей. Місцевий перехожий припустив, що вибухнув вертоліт з боєприпасами", - написав він.


Журналісти намагаються дізнатися інші подробиці.
Деталі згодом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Гвынтокрыл Показати IP 25 Квітня 2014 12:34
Армия не хочет воевать! Украинские летчики взрывают свои вертолеты! censor.net.ua/news/282645/v_aeroportu_kramatorska_posle_obstrela_vzorvalsya_ukrainskiyi_vertolet_mi8_tymchuk
Футбольна счталочка Показати IP 25 Квітня 2014 12:37
Тили- тили, трали-вали . Вот и Крым мы проипали... Пять, четыре, три, два, рас. Проипем сечас Донбас.
Анонім Показати IP 25 Квітня 2014 12:45
Дописувачам, Гвынтокрыл та Футбольна счталочка - як вас земля ще досі тримає, ви маєте бути патріотами, а є сраколизами. Ганьба таким дописувачам.
Хунтявый патриот до Анонім Показати IP 25 Квітня 2014 12:51
Не человек для государство, а государство для людей? Чувствуешь разницу, патриот?
Анонім до Хунтявый патриот Показати IP 25 Квітня 2014 14:06
вот це хороша фраза, але і аноніма можна зрозуміти.
валентин Показати IP 25 Квітня 2014 12:51
не смішно зовсім це тільки початок а що далі буде