USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

На переході в Луцьку збили дитину: рідні розшукують свідків ДТП

8 Лютого 2015 10:31
На пішохідному переході, що по проспекту Перемоги біля історичного факультету СНУ імені Лесі Українки, збили 11-річного хлопчика. Водій вийшов, переконався, що дитина жива, та покинув місце ДТП, не чекаючи ні на швидку, ні на міліцію.

Рідні постраждалого, який після аварії втратив свідомість, а наразі перебуває в лікарні, розшукують свідків аварії та, власне, самого водія.

Так, вчора, 7 лютого, о 17:30 по проспекту Перемоги у Луцьку трапилася ДТП. 11-річний хлопець переходив дорогу пішохідним переходом, однак втрапив під колеса червоного «Део Ланос».

Водій вийшов із машини, переконався, що дитина жива, та покинув місце інциденту. Ані швидкої, ані міліції він не дочекався. Уже свідки аварії викликали лікарів та, знайшовши в телефоні постраждалого номер батьків, повідомили їм про ДТП.

У хлопця – сильний забій боку, міцний удар прийшовся по голові.
До Інформаційного агентства Волинські Новини звернувся дядько постраждалого Віктор Шевчук із проханням відгукнутися свідків аварії та, власне, водія, який покинув місце інциденту.

099 2106865 – Валентин Шевчук (батько постраждалого).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Анонім Показати IP 8 Лютого 2015 10:39
Там повинно бути куча камер.Я думаю цього вилупка швидко найдуть
Лучанин до Анонім Показати IP 8 Лютого 2015 13:25
От чого-чого, а ЧЕРВОНИХ ланосів 1 на 100 - якщо не знайдуть - можна сміло звільняти всіх даїшників начальницького складу без права на поновлення пожиттєво!!
111 Показати IP 8 Лютого 2015 11:08
Номера хтось записав?
Анонім Показати IP 8 Лютого 2015 17:59
Як можна бути такою скотиною??? Це ж дитина! За кермом нелюд був...
У-ух! до Анонім Показати IP 9 Лютого 2015 09:51
ажор ,який нічого не боїться...
Да ну? до У-ух! Показати IP 9 Лютого 2015 11:13
Мажор на ланосі?)
Оксана Показати IP 9 Лютого 2015 15:20
Минулоi осенi, на тому ж переходi, ледь не збили мене з коляскою! Спасло те, що завжди перехожу дуже уважно, переконавшись, що усi аси-водii вже зупинились! Передi мною зупинилась маршрутка, з-за якоi i вилетiло те бидло на червоному унiверсалi(марка машини Wolksvagen здаеться). Я чудом встигла вIдбiгти назад, а машина завищала колесами. Водiй навiть не вийшов з машини, щоб вибачитись, хоча й бачив в якому я була станi!!! От скажiть, скiльки там вже було випадкiв небезпечних для пiшоходiв, невже цього мало для того, щоб зробити якийсь свiтлофор для переходу???!!! А водiям хочеться сказати одне: ви знаете прекрасно, де в нашому мiстi переходи, знаете, що бiльшiсть пiшоходiв не мають машин, тому не знають, що перед машиною не варто вибiгати, тому будь-ласка, давайте не будем виясняти хто прав, а просто знижайте швидкiсть перед тими переходами, щоб потiм не кусати локтi з вини за чиесь калiцтво!!!
Анонім Показати IP 9 Лютого 2015 15:48
перед цим переходом потрібно покласти "лежачого поліцейського". водії, які їдуть від 5 школи рідко зупиняються
Житель Луцька Показати IP 11 Лютого 2015 00:26
Біля горвідділу МВС камери висять в обидві сторони. Треба терміново зняти запис - так можна знайти виродка.
Анонім до Житель Луцька Показати IP 14 Лютого 2015 14:09
камери МВС охороняють,до людей iм дiла немає