USD 27.5 27.9
  • USD 27.5 27.9
  • EUR 31.15 31.6
  • PLN 7.1 7.33

На Сході поглумилися над жінкою і хлопчиком з Волині

Жахлива історія трапилася з жителькою Волинської області та її малолітнім сином. Жінку та хлопчика, як стверджує постраждала, ґвалтували у Донецькій області кілька чоловіків. Про це повідомляє ТРК Аверс.

Зараз жертва насилля перебуває на лікуванні в одному з медичних закладів нашого краю. 9-річний хлопчик теж був під наглядом лікарів, проте на сьогодні дитину виписали, і зараз він перебуває під наглядом старшої сестри, яка є педагогом.



Деталі - згодом.
Загрузка...
Коментарів: 13
М Показати IP 19 Червня 2014 14:40
Сході пишеться з малої, якщо ви не про Близький Схід
НЕЛУЧАНИН до М Показати IP 19 Червня 2014 15:22
"Розумний, аж страшно", - Голохвастов
лікар Показати IP 19 Червня 2014 15:14
це жах, росіяни і їх східно-українські братики - це ахметовці.
Сашко Показати IP 19 Червня 2014 15:20
Це справа рук нац. гвардії.
НЕЛУЧАНИН до Сашко Показати IP 19 Червня 2014 15:24
щось слабо пукнув. а ну-но повтори
Анонім Показати IP 19 Червня 2014 16:16
А якого фіга вони туди поперлася,там фашисти, найманці, головорізи ,які уже фашистів переплюнули. А з ними панькаються,вбивають наших хлопців,не своїх же не шкода.
Знаток до М Показати IP 19 Червня 2014 16:38
Читай книжки, науковець! Схід, Захід тощо, якщо мова про регіон проживання, пишеться з малої літери, якщо сторона світу - з малої!!
Знаток Показати IP 19 Червня 2014 16:41
Уточнення: Схід, Захід з великої. Помилився)))
Ольга Показати IP 19 Червня 2014 17:33
Це звірство!!! Нелюди схаменіться! Пам`ятайте- життя як супермаркет, в кінці завжди є касса на якій потрібно буде розраховуватись, не ви так ваші діти.
дійсно Показати IP 19 Червня 2014 17:47
Їх всіх стерти з лиця землі, і катів і бидляків-насєлєніє!!!