USD 39.70 40.10
  • USD 39.70 40.10
  • EUR 39.85 40.40
  • PLN 9.75 9.97

На Сході загинули 9 бійців з Волині

22 Травня 2014 09:29
У Донецькій області сьогодні вранці терорости обстріляли блок-пост 51-ої окремої гвардійської механізованої бригади. Під час обстрілу загинуло 9 волинян, бійців третього батальйону. Про це повідомив у Фейсбуці Роман Мартинюк, який кілька днів тому повернувся з місця дислокації 51-ї бригади.

"Cьогодні зранку в Донецькій області терористи розстріляли із РПГ один із блок-постів 51-ї ОМБР.

У результаті вибухів БМП із боєприпасами загинуло 9 солдатів та офіцерів 3-го батальйону, з-поміж них — молодий комбат…

- Цю інформацію не вдасться приховати. АТО перебуває на завершальній стадії?! БРЕХНЯ!" — заявив Роман Мартинюк.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 62
Україна Показати IP 22 Травня 2014 09:47
Слава!
сестра до Україна Показати IP 22 Травня 2014 09:52
Кому Слава, коли помирають люди(((((((
Дід Панас до сестра Показати IP 22 Травня 2014 09:57
Майданутим слава, саме через них помирають люди які до нього не мали жодного відношення, працювали та годували свої сім'ї поки через цих "покращувачів" їх не забрали померти за хто зна що.
123 до Дід Панас Показати IP 22 Травня 2014 10:36
От набити тобі чмошніку, мордяку....Бидло.
Дід Панас до 123 Показати IP 22 Травня 2014 10:46
Можу сказати що у тебе немає ні дружини, ні дітей, та й сам певно ще молодий та зелений. Поживи трохи хлопче, життя навчить навіть таких як ти. Хоча, тут випадок цікавий, мо' й не навчить.
123 до Дід Панас Показати IP 22 Травня 2014 11:36
Діду, мені 29 років я маю гарненьку доцю якій 4 роки і саме за це, що всяка наволоч лізе на мою землю бошню буду відбивати, саме для того щоб хоч вона жила в нормальній країні. І якби українці показали хто в домі господар в 1991 році, такого б зараз не було. P.S. Якщо, що в добровольці я записаний ще з 10 березня разом зі своїм батьком, але незрозуміло чому добровольців не беруть...
Дід Панас до 123 Показати IP 22 Травня 2014 16:00
Жаль що дитина росте в сімії де старших можуть обізвати. Сподіваюсь що твою доню не спіткає доля багатьох наших співвітчизниць в Європі.
123 до Дід Панас Показати IP 22 Травня 2014 16:44
Не турбуйся, моя доця має адекватного тата, який не боїться боронити свою країну і зробить все для того щоб вона жила в цивілізованій країні. А щодо ображати....ну, так негоже старшій людині тим більше в силу своїх років яка має бути мудрішою, ображати людей, лише за те, що вони хочуть кращого життя в своїй державі. + Занотуйте собі: більше жодного толеранства до всяких "ватніків" і "любітєлєй" расєї...
123 до Дід Панас Показати IP 22 Травня 2014 17:00
Хочу ще добавити, ще раз щось напишеш з підковиркою про мою дитину я тебе знайду вирву яйця і відправлю до твого вождя в мовзалєй і я НЕ ЖАРТУЮ.
Дід Панас до 123 Показати IP 22 Травня 2014 17:21
Боронити від кого? Крим - це історична справедливість, він ніколи не був українським. Україна вже погодилась що втратила його. Зробить все щоб вона жила в цивілізованій країні - глянь що робить нинішня влада, ви вже втратили після перевороту: гривня знецінилась а ціни пішли вверх. Образив тих хто стояв за майдан, не думаю, я справді вважаю що вони винні в тому що сталось. І ще, я вже не в тих літах щоб хлопчик міг мене залякати і змусити змінити погляд на речі, не забувай, це інтернет, тут і послати можуть.
123 до Дід Панас Показати IP 22 Травня 2014 17:27
Тільки сліпий не бачить ворога і буде звинувачувати майдан. Щодо влади і нормального життя - так наглядно видно хто не дає її обрати і жити нормально. Повірте був я і на Донбасі і в Варшаві і в Берліні і багато ще де....порівняння явно не в проросійську сторону і митний союз.
Дід Панас до 123 Показати IP 22 Травня 2014 17:45
"Занотуйте собі: більше жодного толеранства до всяких "ватніків" і "любітєлєй" расєї... " - на меморіалі 9 травня були колоради і ватнікі, що ж ти там мовчав? треба було йти, доводити їм що совєти то вороги - тільки вони б тобі певно відповіли б що якби не вони то й тебе, і твоїх батьків просто не існувало б.
123 до Дід Панас Показати IP 22 Травня 2014 17:52
коментар було видалено
Дід Панас до 123 Показати IP 22 Травня 2014 18:04
а що, серед тих ветеранів не міг бути нквдист? чи ветерани воювали за вільну Україну а не за СРСР?
Тарас до Дід Панас Показати IP 22 Травня 2014 22:09
чуєш пилип..........ти іди напевне в рашу і там навчай та сповідуй свої хворі ідеї, збочену уяву і закарбовану совєтським учителем перекручену історію........тобі скоро в твоїй хаті нас*руть, а ти будеш розводити руками і писати херню в неті.....
імпотенту-маразматик до Дід Панас Показати IP 22 Травня 2014 14:29
згнив мозок згнали совість. як світ таких гнид тримає.
Дід Панас до імпотенту-маразматик Показати IP 22 Травня 2014 16:04
Вибачте, ви про себе?
Рупір до Дід Панас Показати IP 22 Травня 2014 12:25
Через довбаних кримчан,я ким до Расєї заманулось, люди помирають. І через Данєцкає апалченіє. Тормоз ти.
Дід Панас до Рупір Показати IP 22 Травня 2014 16:02
Шановний європеєць ви наш, що ви думаєте було б з тими, хто захотів би провернути переворот в окремій державі ЄС?
ніколь до Дід Панас Показати IP 22 Травня 2014 15:57
що заважало їм працювати далі? вони за 23 роки ні разу не вийшли проти банд януковича-ахметова... що, так раптом "прозріли"... всіх, хто кричить "путін, помогі", носиться з прапорами фашистської росії, хто розстрілює українців ЗІБРАТИ ДО КУПИ І ВІДПРАВИТИ В ТОВАРНЯКАХ, як зробили це зробили комуністи з українцями, починаючи від леніна-сталіна І ... НА МАГАДАН!!!
Дід Панас до ніколь Показати IP 22 Травня 2014 16:11
Ви певно й зараз живете в будинку збудованому "клятими комуняками", і готуєте на "паливі окупанта". Прокинтесь, почитайте новини - МАГАТЕ визнало що паливо американського виробництва не підходить для наших станцій, російский газ європейці собі не відріжуть, а от що буде з Україною після всіх "покращень" важко навіть уявити.
майдан до Дід Панас Показати IP 3 Вересня 2014 23:42
коментар було видалено
Волинянин до сестра Показати IP 22 Травня 2014 10:35
Бідні хлопці і їх родини. "Слава" Швондеру-Турчинову і Шарікову-Пустовіту і усій камарильї від БЮТ, що "керує". Свої зади вони, не бійтеся, не підставлять.
ніколь до Волинянин Показати IP 22 Травня 2014 16:12
невже за юльку і її "ко-манду" може хтось віддати свій голос на виборах... скільки ще наробити треба нам на голови...
111 Показати IP 22 Травня 2014 09:56
Вже 13 загиблих.Жах
лучанин Показати IP 22 Травня 2014 10:02
За що гинуть українці ? Совок данєцкій в ус не дує! Нах.... вони нам?
ніколь до лучанин Показати IP 22 Травня 2014 16:10
вивезти всіх бажаючих в рашу...
123 до ніколь Показати IP 22 Травня 2014 16:50
Мудра жінка, підтримаю на всі 100%
Дід Панас до ніколь Показати IP 23 Травня 2014 09:35
коментар було видалено
жах.... Показати IP 22 Травня 2014 10:05
Всі 13 волиняни???????????????
111 до жах.... Показати IP 22 Травня 2014 10:16
так
999 Показати IP 22 Травня 2014 10:05
Там в даунбассє % 80 - недоумків.Чого наші діти мають за них гинути? Берлінською стіною їх відгородити від нормальних людей !
Рус до 999 Показати IP 22 Травня 2014 11:01
коментар було видалено
Василь до Рус Показати IP 22 Травня 2014 11:06
коментар було видалено
Василь до 999 Показати IP 22 Травня 2014 11:05
коментар було видалено
ж...па Показати IP 22 Травня 2014 10:07
Нехай і пролетаріат з совком і захищають свою землю.Що там українського?
Наталя Камишникова Показати IP 22 Травня 2014 10:13
Сьогодні вночі бойовики самопроголошеної Донецької народної республіки напали на загін українських військових, що базувався в районі ландшафтного парку "Форест парк" у Донецькій області. Про це кореспонденту ZN.UA повідомили жителі прилеглого селища Ольгинка. За їхніми словами, терористи прибули на зелених мікроавтобусах, схожих на викрадені раніше бойовиками ДНР інкасаторські автомобілі "Приватбанку". Стрілянину біля табору української армії було чути всю ніч. Уранці в той бік поїхали карети "швидкої допомоги" для транспортування вбитих і поранених. Точне число жертв нічного бою поки не відоме. У селищі ширяться чутки, що терористи перебили всіх солдатів, які базувалися там, - близько тридцяти осіб. Окрім того, постріли лунали і під Волновахою, де теж перебувають перекинуті до східного кордону підрозділи Збройних Сил України. http://dt.ua/UKRAINE/boyoviki-dnr-napali-na-ukrayinskih-viyskovih-pid-volnovahoyu-143689_.html
хх Показати IP 22 Травня 2014 10:13
а коли захищать коли будуть у Рівному????
читач Показати IP 22 Травня 2014 10:21
http://www.rbc.ua/rus/news/accidents/v-boyah-pod-volnovahoy-pogibli-8-ukrainskih-silovikov-raneno-22052014100300
Дмитро Показати IP 22 Травня 2014 10:38
це просто жах. Якого біса хлопці з Волині повинні захищати Донецьк? там своїх вояків немає?
Тарас до Дмитро Показати IP 22 Травня 2014 14:35
Не Донецьк захищають, а Україну від розпаду. Як сидітимемо по хатах в сподіванні їх оберегти самотужки, кацапи нас всіх тепленькими візьмуть.
Патріот Показати IP 22 Травня 2014 10:54
Люди добрі ви що не читаєте що пишуть,За що ви ставите КЛАС
Игорь Показати IP 22 Травня 2014 11:01
Обращаюсь к матерям и жёнам солдат которые мобилизованы или вступившие в ряды так называемой украинской армии!!! Забирайте своих сыновей,мужей,братьев потому что их заведомо посылают и будут посылать к нам на ДОНБАСС.С ними ни кто церемонится не будет!!!Все кто прийдут с оружием будут ликвидированы!!! Не лезьте на нашу землю.Лучше сидите у себя и ростите деток.Те кто их посылают на ДОНБАСС не думают о их семьях и детях,они думают о своих счетах в западных банках!А те выплаты семьям погибших на майдане и Донбассе,не стоят смертей отцов и сыновей... Мира Вам и Вашим домам!!,,,
Сергей до Игорь Показати IP 22 Травня 2014 11:10
І Вам мира!!! Скоро мы Вам его принесем! А кому не нравится - чемодан, вокзал и матушка россия!
Анонім до Сергей Показати IP 22 Травня 2014 11:19
коментар було видалено
сестра до Анонім Показати IP 22 Травня 2014 11:27
перш ніж писати потрібно добре подумати((( зовсім не розділяю вашої думки(((((
Дід Панас до Сергей Показати IP 22 Травня 2014 16:28
Польский пан вже давно чекає на свого холопа а ти все пишеш.
Самообоона до Игорь Показати IP 22 Травня 2014 14:32
ось нечість вбивати земляків із засідки. їм наказ був даний стояти і спасати від терористів донецьких. у мене один є товариш вірмен того перемкнуло до ваших хоче. то нехай йде. ато не ато а вашим бандам капець. Волинь проти поділу України.
ніколь до Игорь Показати IP 22 Травня 2014 16:17
від кого і від чого ви захищаєте українську землю... ви по шию в кайданах банд ахметових-януковичів... раби "немитої расєї"...
белое крыло Показати IP 22 Травня 2014 11:05
коментар було видалено
Біда одна не приходи Показати IP 22 Травня 2014 12:06
Гнати треба тих путінососів за Ростов. Скоро ми там будем.
Анонім до Біда одна не приходи Показати IP 23 Травня 2014 07:53
коментар було видалено
Анонім Показати IP 22 Травня 2014 12:33
Беда в том,что за 23 года довели людей минимальными зарплатами, пенсиями, безработицей и прочим. В верховной Раде сидит 300-350 миллионеров и они не будут делать добра для простых людей. А ми нанимаемся в их батальоны и убиваем друг друга, помогаем олигархам остаться у власти. Ради чого все, чтоб иметь безвізовий режим? он нужен максимум 5 міліонам, а остальним нет.Почитайте о чем думают поляки http://topwar.ru/48224-otkrytoe-pismo-k-rossiyskomu-narodu-i-vlastyam-rossiyskoy-federacii.html
Тарас до Анонім Показати IP 22 Травня 2014 14:40
Путін з бандюками і ватниками совковими країну розривають, а воно про те як погано в Європі. Не подобається влада - то виходь на Майдан.
Інший Анонім до Тарас Показати IP 22 Травня 2014 16:29
Суть в тому, що через тих, кому Європа дуже подобається все це і почалось. Якби не майдан, то все було б по-старому, але й по-мирному. А тепер - що ми маємо? Громадянську війну і якісь сумнівні надії.
гарно віс пишуть, Показати IP 22 Травня 2014 16:51
а чо самі не їдете діванні вояки в мене зараз там друг під кулями як рас почався опстріл знов в Вролновасі.
Християнка Показати IP 22 Травня 2014 18:41
Боже спаси УКРАЇНУ І ЇЇ ЛЮДЕЙ.
Українка Показати IP 22 Травня 2014 20:00
Хто перепускав через кордон цих "зелених чоловічків" із зброєю? Чому влада мовчала і мовчить? 23 роки що всі політики робили??? Що ще можуть в виправдання сказати наші горе- політики?! Може треба було воєнних людей головнокомандувачем ставити, а не політиків-олігархів? Знову не знайшли, не затримали, не знають!! Боже спаси УКРАЇНУ І її людей, Де народних депутатів діти, батьки, зяті - захищають Батьківщину??? А за кордоном, Чим по-дальше з чемоданами грошей!!!!
Патріотка Показати IP 23 Травня 2014 12:40
Боже спаси Україну та її людей! Чому загинули прості хлопці з Волині???
гузь Показати IP 23 Травня 2014 22:45
ты в армии служил? За пацанов волинских отомстить не хочешь? Или ты политик нев.....й? вопросов к тебе "друже" много и ответ даст на них время....
Игорь до гузь Показати IP 26 Травня 2014 08:53
Вы только думаете мстить за пасанов волынских? А Наши давно мстят за ОДЕССУ,МАРИУПОЛЬ,СЛАВЯНСК,КРАМАТОРСК,КРАСНОАРМЕЙСК и т.п.
Анонім до Игорь Показати IP 10 Червня 2014 20:39