USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

На Сході загинув луцький студент

21 Серпня 2014 08:13
20 серпня в бою за Ілловайськ загинув волинянин з батальйону "АЗОВ" Андрій Снітко на псевдо ХОМА. Про це повідомили у групі «Волиняни в чорній формі».

18-річний хлопець поліг через гранату терористів.

Андрієві було 18 років, навчався він на 2 курсі фізкультурного факультету в СНУ ім. Л. Українки.

«Він був одним з перших добровольців з Волині, котрі ще в травні склали присягу та стали на шлях боротьби за Українську Самостійну Соборну Державу», - ідеться в повідомленні.

Герої не вмирають! Слава героям!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 38
ната Показати IP 21 Серпня 2014 08:17
ВІчна пам'ять і слава юному студенту-патріоту!
Вася Показати IP 21 Серпня 2014 08:19
Студент??? В стройотрядi був???
уяся до Вася Показати IP 21 Серпня 2014 08:27
ти троль путінський, української не знаєшь і палишься. стройотряд - ето у тебя в путлєрстане. людина героєм загинула, а ти як шакал подохнешь.
Вася до уяся Показати IP 21 Серпня 2014 08:39
А шо в будзагонi вiн був??? То ти його туди послав? Значить разом з вальцманом i бандою повiсять на майданi!
voliynianka до Вася Показати IP 21 Серпня 2014 09:30
Згинь звідси, жертва аборту!!!
Вася до voliynianka Показати IP 21 Серпня 2014 09:45
Лiкуйся, ворона!
уяся до Вася Показати IP 21 Серпня 2014 14:37
троль, тебе ніхто не сприймає, іди получи в кісєльва завдання і отримай у фсб гроші. відклади на "чьорний дєнь". він для тебе вже скоро настане.
Андрій до Вася Показати IP 21 Серпня 2014 10:56
На жаль,Ви не хомо сапієнс,а всього навсього хомо еректус.Як говорив мій батько,не всіх створінь,що ходять на двох ногах можна назвати Людьми.
увч Показати IP 21 Серпня 2014 08:32
коментар було видалено
Павло до увч Показати IP 21 Серпня 2014 08:53
Коли вже Канановичі припинять цей тролінг на крові? Данильчука чекають?
увч до Павло Показати IP 21 Серпня 2014 09:02
А кто такие Канановичи?
ХЛО до увч Показати IP 21 Серпня 2014 10:07
Твої псячі побратими=)
увч до Павло Показати IP 21 Серпня 2014 09:04
коментар було видалено
Громадянин Показати IP 21 Серпня 2014 08:39
Господи, коли ж закінчаться ці жахіття і перестануть молоді хлопці гинути, вічна пам’ять Герою і царство небесне!
111 до Громадянин Показати IP 21 Серпня 2014 08:57
коментар було видалено
Придуркам Показати IP 21 Серпня 2014 09:36
Перестаньте писати всіляку х.... під такими статтями. Для вас нема нічого святого. А герою - земля нехай буде пухом! Герої не вмирають! Слава Україні!
ігор Показати IP 21 Серпня 2014 09:39
а де ж був данильчук і його вояки хіба не в Азові, щот прииїхав відгодлований і відпочивший
паша Д Показати IP 21 Серпня 2014 09:40
чур вас я був на курорті))))))))
лапоть Показати IP 21 Серпня 2014 09:43
cамо смешно когда спрашиваютв донбасе по русски ЧЕГО СЮДА ПРИЕХАЛ ответ убивает Я ПРИИХАВ РОДИНУ ЗАХИСЧАТИ
Вамп до лапоть Показати IP 21 Серпня 2014 09:57
А що тобі так смішно? Так, він приїхав захищати Свою Батьківщину, УКРАЇНСЬКУ землю, бо донбас, то УКРАЇНСЬКА земля, а не приватна присортирна ділянка таких сучих ви*ля*ків, як ти, які вирішили що можуть розбазарювати її як завгодно. Щоб вам не було так смішно, то потрібно не підставляти під кулі, от таких хлопченят, а зачистити вас, смердючу нечисть, з коррінням, щоб і сліду не лишилось, а не гратись-цяцькатись, як це робить наша фрігідна влада.
уяся до лапоть Показати IP 21 Серпня 2014 14:51
я чекаю того дня, коли ти троляка ПАЕДЕШЬ ЗАСИСЧАТЬ СВАЮ РОДИНУ - сибір від китайців, курильскі острови від японії, калінінградську обл. від німців, і т.д., а головне - свою МАСКВУ від братських кавказьких народів, там на вулицях вже моляться на коврику та лізгінку танціють на перехрестях, буде вам ще РУСЬКІЙ МІР.
Бандерівка Показати IP 21 Серпня 2014 09:57
Неймовірно шкода, що так рано обірвалося життя юнака. Схиляю голову перед його мужністю, патріотизмом. Вічна пам"ять Андрію! Слава героям! Смерть Путіну! Смерть ворогам!
222 до Бандерівка Показати IP 21 Серпня 2014 13:43
коментар було видалено
Odin Показати IP 21 Серпня 2014 10:08
Til Valhall !
Анна Показати IP 21 Серпня 2014 10:18
Він пішов...а Ви сидите вдома і пліткуєте!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
нема слів.... Показати IP 21 Серпня 2014 10:34
Що ви за люди??? чи ви - НЕЛЮДИ????? стаття про смерть молодого хлопчини-патріота..а ви тут відносини виясняєте....херої - ви! ото певно тут - такі..аж слиня скаче....а самі штани прсиджуєте в барах за пивом..отой генделик біля загсу....їду маршртукою... людей повно...і в центрі гуляє народ...а що ж....а в недлію день незалежності..всі будуть майоріти синьо-жовто...а ввечері в опєру???? бо в понеділок вихідний...в нормальних - понеділок - робочий....не напрацювались ще..щоб відпочитвати....!!!!!!!!!!!!!
Багатослiв до нема слів.... Показати IP 21 Серпня 2014 12:11
Ми не люди- ми героi !!!
ЧЕСНОТА Показати IP 21 Серпня 2014 10:36
тролi паскуднi данильчук запрошує iхати з ним поправитись сил наберетесь совiсть треба мати
111 Показати IP 21 Серпня 2014 11:22
коментар було видалено
123 Показати IP 21 Серпня 2014 11:37
спитайте пашу де видпочивав коли хлопци воюють пристосуванець
333 Показати IP 21 Серпня 2014 11:47
паша в азови не рахуеться
1258 Показати IP 21 Серпня 2014 12:12
Сумно і страшно дивитись, як вечорами розважаються за батьківські гроші луцькі мажори,а діти, батьки яких не мають купи грошей або "знайомств", гинуть за цілісність нашої держави. Мені здається власники і відвідувачі наших міських генделиків повинні зрозуміти, що в країні СПРАВЖНЯ ВІЙНА, що там вбивають, що в людини одне безцінне життя і не в кожної людини достатньо сили духу, щоб взяти зброю і захищати свій народ так, як це зробив 18 річний юнак !!! Я не закликаю всім братись до зброї або сидіти вдома, я просто хочу щоб в наш непростий час була проста людська повага до всіх наших воїнів, які захищають наші кордони !!!!! Як родичам загиблих солдат слухати пяні теревені про війну від людей, які немають уявлення, що це таке? Мабудь гроші виїли мізки людям не тільки в "братній" державі !!!!! Слава Герою!!! Співчуття рідним і близьким !!!! Дай Боже, щоб це була остання смерть на нашій землі!!!!!
Влад Показати IP 21 Серпня 2014 12:16
Андрій був доброю людиною і хорошим другом...Вічна память!!!!!
Млять до Влад Показати IP 21 Серпня 2014 12:51
Тим в кого піднялись руки мінусувати цей пост, хай вони повіднімаються назавжди!
ФигВам Показати IP 21 Серпня 2014 12:45
коментар було видалено
А до ФигВам Показати IP 21 Серпня 2014 12:53
не тебе, быдло, рассуждать о человеке.
Студентка Показати IP 21 Серпня 2014 13:27
Дуже шкода...мої співчуття,родині хлопця.
Студент Показати IP 21 Серпня 2014 14:09
Вічна слава і пам'ять ГЕРОЮ!