USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

На смітнику поблизу Луцька вивісили Прапор України

8 Квітня 2014 11:05
На місцевому сміттєзвалищі біля Ківерець у селі Заброди вивісили синьо-блакитний стяг, за який ще нещодавно гинули люди.

«Місцевим керівникам району - пану Космині та пану Киричуку, - напевно, дуже гарно бачити, як стяг звивається над горами сміття, раз вони допустити спаплюжити один із символів України», - пише у рубрику «Повідом новину» Інформаційного агентства Волинські Новини ківерчанин Віталій.

У листі він ставить питання, як насправді до Прапора України ставляться у Ківерцях.

Інформаційне агентство Волинські Новини спробує з’ясувати, хто став ініціатором такого ганебного вчинку, який є проявом неповаги до державного символу країни.

За станом на 11:45 представники Ківерцівської РДА вже активізувалися та "розбираються в ситуації" на місці, - інформують джерела.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Туристка Показати IP 8 Квітня 2014 11:18
З таким розвитком подій вся Україна має великі шанси перетворитись в сміттєзвалище Росії. Сили в Українського народу протистояти ще залишились, а от розуму у влади цьому допомогти і підтримати явно бракує(
Я до Туристка Показати IP 8 Квітня 2014 15:09
Росії хватить свого Сибіру та тайги... хоронити свій мусор.... Ти краще з Польщі та Європи чекай ешелон.... відходів...
www Показати IP 8 Квітня 2014 11:20
А прапор України на спині з гербом н дупі - це не ганебно?
Туристка до www Показати IP 8 Квітня 2014 11:24
кожен сходить з розуму по своєму
патріот Показати IP 8 Квітня 2014 12:53
Чого - чого, а гівна на Волині в усі часи було вдосталь. Зокрема і людиноподібного...
Мойша Рабинович Показати IP 8 Квітня 2014 14:11
коментар було видалено
Анонім Показати IP 8 Квітня 2014 15:12
Краще б прапор Євросоюзу вивісили - так ми прямуємо до Європи.
515 Показати IP 8 Квітня 2014 16:12
проїжджав цей мусор це просто жахи що там робиться але ЛБОМЖ тут кормляться копають метал а в лісі мусору про жесть