USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

На Волині – ДТП із постраждалими. ОНОВЛЕНО

11 Січня 2016 17:59
Дорожньо-транспортна пригода з постраждалими трапилася на трасі «Луцьк-Ковель».

На автодорозі поблизу села Свидники 29-річний лучанин, керуючи автомобілем «ЗАЗ», виїхав на смугу зустрічного руху та зіткнувся із автомобілем «Хонда» під керуванням 36-річного мешканця Турійського району.

Про це повідомили у прес-службі поліції Волині.

Після удару «ЗАЗ» зіткнувся з автомобілем «Мерседес» під керуванням 21-річного мешканця Ківерцівського району, який рухався у попутному напрямку.

Внаслідок ДТП 53-річний пасажир автомобіля «ЗАЗ» загинув на місці пригоди. 36-річна пасажирка «Хонди» та водій вітчизняного легковика отримали тілесні ушкодження. Водій «Хонди» госпіталізований у лікарню.

За фактом дорожньо-транспортної пригоди розпочато кримінальне провадження за статтею 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України. Проводиться досудове розслідування.

Фото Сергія Кушніра
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
жах! Показати IP 11 Січня 2016 19:42
це ось така траса міждержавного значення!!! У Автодора теж руки по лікті в крові, адже скільки смертей із-за таких доріг! Співчуття всім,хто постраждав! Люди не поспішайте, бережіть себе - вас чекають ті, хто вас любить! Хіба цього варті ті хвилини, які ви зекономите при великій швидкості?
Шурик до жах! Показати IP 12 Січня 2016 07:07
Це дорога міжміскького сполучення. Ми звикли її важати головною у гас в області забуваючи про київ- ковель-ягодин ось вона міжнародного сполучення рахується. Але облавтодор ще ті г.... і сніг для них зненацька в січні випав що невстигають розчищати.... Співчуття рідним
Анонім Показати IP 11 Січня 2016 21:33
в суд на автодор подати
Анонім до Анонім Показати IP 11 Січня 2016 22:56
і на національного товаровиробника заодно, щоб васадзи знали, як гроби на колесах випускати
Foma до Анонім Показати IP 12 Січня 2016 18:17
Помиляєтесь, Колись була траса міжнародного сполучення Брест-Ковель-Луцьк-Чернівці-Одеса. Зараз статус залишився, але в межах України, а те, що вона не схожа на бетонку, інша справа
Вітя Показати IP 11 Січня 2016 22:08
Співчуття рідним. Ну коли вже хтось уде відповідати за життя людей і берегти!! Давайте будемо добріші і допомагати один одного а не злими і спішити не будемо
Лучанин Показати IP 11 Січня 2016 22:09
На днях чув з телевізора як якесь дурнувате матюкнулося - "захист національного автовиробника". Та від такого виробника треба НАС захищати!
Анонім Показати IP 12 Січня 2016 09:48
судячи по дорозі то відчизняний виробник тут неякім боком не причом а захіщати нас треба від автодору і його ьездіяльносьті