USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

На Волині лоб в лоб зіткнулися фура і мікроавтобус. ОНОВЛЕНО

16 Січня 2017 13:02
На Волині сталася смертельна аварія, під час якої зіткнулися дві різногабаритні вантажівки.

ДТП трапилася 16 січня.

За інформацією джерела ВолиньPost, аварія сталася біля села Свидники Ковельського району.

Так, фура DAF і мікроавтобус - зіткнулися лоб в лоб.

Зі слів свідків, водій мікроавтобуса загинув на місці аварії.
Як повідомили у прес-службі волинської поліції, за кермом Mercedes-Benz Sprinter перебував 46-річний ковельчанин. Водій, ймовірно, не впорався з керуванням і на швидкості вилетів на смугу зустрічного руху, де зіткнувся із вантажівкою DAF.

За фактом слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 та ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України відповідно.

Фото волинської поліції:
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Ігор Показати IP 16 Січня 2017 16:02
Яка газелька це спрінтер був пишіть краще.!!!
Vasya Показати IP 16 Січня 2017 19:03
Яка Газель,це Sprinter!
Роман Показати IP 16 Січня 2017 21:11
Це Газель, бачив цю аварію
віктор до Роман Показати IP 16 Січня 2017 21:42
романе не пешіть того чого не знаєте. це спрінтер.
Іван Показати IP 16 Січня 2017 22:08
Це розбився близький друг мого брата! В нього газелі ніколи в житті не було,то спринтер,і не обговорюється!!!
Роман Показати IP 17 Січня 2017 00:18
Де ті журналюги беруться? Ясно видно на фото що там позаду не газель. А спринтер/лт. співчуттярідним загиблого
Ковельчанка Показати IP 17 Січня 2017 11:21
Шкода Володя був гарною людиною. вічна йому память. Дружині і дітям щирі співчуття
Брат Показати IP 17 Січня 2017 16:00
Щирі співчуття усім рідним.
Друг Показати IP 17 Січня 2017 18:38
Це Даф виїхав на зустрічну а не мерседес спрінтер
Друг Показати IP 17 Січня 2017 18:42
Це Даф виїхав на зустрічну а не мерседес спрінтер , якщо незнаете правди кореспонденти кохані то не перекречейте пожалуйста...
андрій до Друг Показати IP 17 Січня 2017 23:21
нарешті, одразу видно, що журналісти - дівчата, котрі за кермом себе навіть уявити бояться
Тоні Л Показати IP 17 Січня 2017 19:24
В мене є пропозиція до журналістів і до тих, хто подає такі новини. Перше, ніж подавати будь-які новини, ви хоч фото перегляньте... Те, що це не газель, то це дрібниці, а от розповідати, що водій Спринтера не впорався з керуванням і вилетів на зустрічну смугу, то це взагалі нонсенс... Я просто не можу зрозуміти, як при цьому, він лишився стояти на своїй смузі? Можливо, просто варто розібратись, якого депутата ця вантажівка???? То не треба бути вундеркіндом, щоб розуміти, що спрінтер трохи не тієї вагової категорії, щоб при зіткненні лоб в лоб розвернути дафа, навіть якби останній був порожній. А якщо він ще й завантажений, то взагалі нема про що говорити...
андрій до Тоні Л Показати IP 17 Січня 2017 23:25
схоже даф хотів виїхати на дорогу. цікаво чий він
Людина Показати IP 17 Січня 2017 20:23
Співчуття рідним та близьким.
знайома Показати IP 17 Січня 2017 21:03
дуже хороша ЛЮДИНА загинула. прийміть співчуття рідні та близькі!!
знайома Показати IP 17 Січня 2017 21:07
у Тоні Л сама правдива інформація
Ваня Показати IP 19 Січня 2017 13:28
По фото і дуракові видно що водій спріньера не винний, а за бабкі мона написати що хоч, а щоб правду взнаьи то впадло, бо нашій владі бабкі нада, садити і унічтожаи всіх діпутатов і всіх хто при власті, люди не вині гинуть, а ви тут пишите брехню. Фура вина
Праву оое Показати IP 19 Січня 2017 23:32
Дорожнікам дати втику доброго!
Гостя Показати IP 19 Січня 2017 23:46
Щирі співчуття сім.ї
Знайомі Показати IP 20 Січня 2017 10:35
В той день ми їхали по тій дорозі у Польщу. Дорогою це тяжко назвати, суцільна ковзанка. Дорогу ніхто не чистить, тому і стаються такі страшні випадки. Коли заїхали у Польщу то таке враження складається що у Польщі сніг на дорогу не падає. Співчуття сім'ї Володимира(
Станіслав Показати IP 22 Січня 2017 15:37
Шукаю свідків ДТП біля с.Свидники , 16.01.2017р... або ті люди які мають інформацію , фото , відео ...будь ласка відізвіться . адреса електронної пошти : [email protected] контактний телефон : 0672525885 ( Станіслав )