USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

На Волині підпалили храм

25 Травня 2015 08:32
«У ніч з 23 на 24 травня в Ковелі підпалили лікарняний храм св. великомученика Пантелеймона. Підпал звершили невідомі з двох сторін церковної будівлі», - про це у групі Типовий Ковель написала прес-служба Ковельського благочиння Володимир-Волинської єпархії УПЦ.

Зі слів очевидців, пожежна команда, що прибула на виклик випадкового свідка, зуміла зупинити пожежу. Храм не постраждав. Однак пошкоджено приміщення Недільної школи, що розташоване в цокольному поверсі храмової споруди.

На місце пригоди прибула слідчо-оперативна група.

За тиждень до цього випадку в місцевій газеті «Вісті Ковельщини» опублікували статтю, в якій прозвучав заклик до місцевої влади передати один з лікарняних храмів (в Ковелі їх два) в підпорядкування УПЦ КП.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
варг Показати IP 25 Травня 2015 08:39
ты ли это?
Хомич Показати IP 25 Травня 2015 09:35
Розкольники вирішили підпалом зайнятись як і в Камень-Каширську. Організатором може бути самопроголошений сепаратист-представник КП Микола Тихонович Собуцький за благословенням на лиходіяння Зінкевича. Поки Терористи активізували вогонь на Донбасі по всіх напрямках, наші розкольники планують й надалі продовжувати підпалювати храми вірних УПЦ по всій Волині...та отримувати за це від Денисенка медалі.
Анонім Показати IP 25 Травня 2015 09:50
Колю, тебе ще на гарящому відловлять...!Догарєшся своїми сірниками! Мало тобі колгоспи розвалювати то вже на храми перейшов?
попереднім Показати IP 25 Травня 2015 09:58
Ця церква знаходиться на території охоронного обєкту - лікарні . В москалів криша їде! Бички треба тушити!
"знатоку" до попереднім Показати IP 25 Травня 2015 10:05
До чого тут територія лікарні? Цей храм має у власності свою земельну ділянку площею 1128,89 кв.м.
Атеїст Показати IP 25 Травня 2015 11:03
Ви експерти ? Підпал встановлено ? Свої заключення тримайте при собі.Багато фахівців і знавців розвелось.Кіріл Гундяєв зомбує таких поцріотів з діагнозом православіє залишків мозку.Акі пакі іже херувіми.Амінь.
Ірод до Атеїст Показати IP 25 Травня 2015 11:11
Таких як ти треба на Марс!
Анонім до Ірод Показати IP 25 Травня 2015 12:08
ні в палату №3 до Наполеона...
безбожнику до Атеїст Показати IP 25 Травня 2015 11:41
колись подібні атеїсти-комуністи руйнували храми. так само кривлялися і глумилися над книжною мовою предків русів-слов'ян. і гонителі православ'я з таким же презирством цвиркали крізь зуби в бік християн - "поци". Однак Бог - не фраєр! Його суд "фахівців і знаців" не потребує. А присуд буде справедливим. В поколіннях паліїв. Амінь!
правда Показати IP 25 Травня 2015 11:14
сами і підпалили для виправдання, як в росії кажуть, це все бандерівці. Хороший храм і має служити людям а не москві.
мв до правда Показати IP 25 Травня 2015 12:07
в нас все зацвіте, запахне та заблоухає, як тільки знищете московське, руське, понищите все і всіх.... у вас викревленне поняття реального світу. Що ви шановний зробили для України , окрім самого себе?? Люди будьте благорозумні і КОЖЕН ПОЧИНАЙТЕ З СЕБЕ САМОГО !!! невже так важко зрозуміти, що зовнішній ворог якого ви малюєте у вигляді Москви.... сидить у вашій душі.. і точить її
попереднім Показати IP 25 Травня 2015 14:51
в ковелі всі церкви московські охороняються відеоспостереженням.якби хто був із посторонніх - булоб видно. якщо церква горить - значить десь не догледіли. а саме легше щоб зняти із себе відповідальність - підпалили і край.
Анонім до попереднім Показати IP 25 Травня 2015 15:08
Ще один авантюрист!
Тролю Показати IP 25 Травня 2015 17:21
Ну і в чому авантюра!
Анонім Показати IP 26 Травня 2015 11:40
А той підпалювач не боїться що завтра йому руки скрутить. Це ж церква ! І досить уже докоряти то така то не така. Куди люди хочуть туди і ходять аби зла не робили. Ясно що підкручують це все політики - сваріться люди нам це на руку.