USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

На Волині СБУ викрила начальника військового складу на торгівлі набоями

25 Листопада 2016 16:34
На Волині співробітники Служби безпеки України спільно з військовою прокуратурою викрили у Володимирі-Волинському начальника складу матеріального забезпечення однієї з військових частин, який торгував набоями.

Про це повідомили у прес-службі Управління СБУ у Волинській області.

Правоохоронці встановили, що військовий регулярно продавав набої до пістолета Макарова, вкрадені зі складу. Працівники спецслужби задокументували три факти продажу зловмисником боєприпасів на загальну суму майже десять тисяч гривень.

Оперативники СБ України затримали військовослужбовця у місті під час продажу чергової партії набоїв.

Розпочали кримінальне провадження за статтею 410 та статті 263 Кримінального кодексу України.

Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Сераховичі Показати IP 25 Листопада 2016 17:01
Шкода. що не працює закон військового часу -адже в краіні війна чи тільки АТО? а люди гинуть як на війні??Хоч в нас ніякі закони не працюють .Цікаво кому це вигідно(( ?
до СЕРАховичі Показати IP 25 Листопада 2016 17:37
Він був в ато в 2014,2015.2016 роках я його знаю,закона військового часу в природі не існує.Вигідно всім в кого є посвідченя ато
НОНА Показати IP 25 Листопада 2016 19:57
Дивуюся, кому потрібні набої до ПМ? Але справа в іншому, як міг військовослужбовець торгувати набоями? Вжеж і платню військовослужбовцям підняли суттєво і всеодно мало. Таких військовослужбовців треба в штрафний батальон відправляти і на передок в окоп.
Анатоль_ Показати IP 25 Листопада 2016 20:38
я в шоці
До Нони Показати IP 25 Листопада 2016 21:07
Я його знаю він був у реальному ато під градами у 2014 році і на савурці ,і ізварино,і іловайск і він був у ато 2015,2016 причина торгівлі АВАТАРІЯ.Я стріляв з НОНА-С у 2002 році мінами доволі цікава артсистема
Не розумію Показати IP 25 Листопада 2016 21:53
Те,що був в ато честь і хвала.Те що порушив закон-повинен відповідати як рядовий громадянин.А за те,що він не дитячими іграшками торгував,знаючи наслідки,шкодую,що відмінили смертну кару.
до не розумію Показати IP 26 Листопада 2016 10:11
В кого є посвідченя ато тим можна майже все.ПУСТЬ СЕВОДНЯ БУДЕТ ТАК КАК Я ХОЧУ. ну і плюс аватарія.Торгують цім тисячі часників ато.
дембель до до не розумію Показати IP 26 Листопада 2016 11:48
Далеко не всі так поводяться.Точніше сказати,одиниці.
дембель Показати IP 26 Листопада 2016 11:46
Щось не пізнаю його на фото.Хто це,це з 14 бригади?