USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

На родину у власному будинку напали четверо в масках

14 Червня 2012 08:55
У селі Шахтарське Іваничівського району стався розбійний напад на будинок. Аби вийти на слід банди, яка його скоїла, залучили фахівців із використанням найсучасніших оперативно-технічних засобів із Києва.

Про це повідомляє газета «Волинь-нова».

Четверо невідомих в масках увірвалися в оселю постраждалої родини посеред ночі – приблизно о 01.30. Застосовуючи засоби фізичного впливу, вони вимагали в господаря Анатолія гроші та золото. Сім’я напередодні збиралася до Туреччини, оскільки їхня дочка стала переможцем танцювального конкурсу в Україні і отримала запрошення на такий же конкурс у цій країні.

«Поза сумнівом, що в цьому випадку діяла організована злочинна група. Ми докладаємо усіх зусиль, аби вийти на її слід. До розкриття розбійного нападу залучені найкращі спеціалісти з використанням найсучасніших оперативно-технічних засобів із Києва», - заявив начальник Іваничівського райвідділу УМВС у Волинській області Ярослав Соломонюк.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
Лучанин Показати IP 14 Червня 2012 15:16
Йой, що ж буде зимою - хоч шапку не носи

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus