USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

Горлівка. Начальник міліції порвав російський прапор

14 Квітня 2014 13:38
Близько 100 сепаратистів захопили будівлю Горлівського міськуправління міліції в Донецькій області. У разі, якщо міліція не перейде на "сторону народу", сепаратисти обіцяють розстріляти правоохоронців, - повідомляє УНІАН.

Близько 100 проросійськи налаштованих активістів після годинного штурму захопили будівлю міського управління міліції Горлівки (Донецька область «Понад годину вони штурмували будівлю, міліція оборонялася. Увійшовши до будівлі, сепаратисти ламають меблі, б’ють обладнання. Міліціонерів, які залишилися всередині, виводять із будівлі коридором, побудованим із людей», – повідомляє інтернет-видання «Новости Донбасса».

Водночас, згідно з даними «Новости Донбасса», міліція чинить опір, і частина правоохоронців зачинилася у внутрішніх приміщеннях і продовжують оборону.

Під час захоплення будівлі один з активістів встановив прапор Росії над будівлею, проте начальник міськвідділу міліції Андрій Крищенко зняв і розірвав прапор.

Міліціонери тримали оборону будівлі під час штурму до останнього, передає "Острів".

Сепаратисти виламали грати на паркані у внутрішньому дворі, виламали двері та увійшли в будівлю. Першим увійшов чоловік у жовтому жилеті "Преса". "Ти диви, "преса" виявився сміливішим нас", - констатували нападники.

"Виходьте, б..дь, вас ніхто не чіпатиме. Нам потрібен ваш начальник", - кричать вони міліціонерам, які забарикадувалися , руйнуючи все на першому поверсі. Вони ламають замки в дверях.

Від міліціонерів вимагають здати зброю. "Ми зброю не здамо", - відповідають їм.

На вулиці скандують: "Росія" і "Беркут".

"Якщо міліція не перейде на сторону народу, через два дні ми влаштуємо їм масовий розстріл, - заявили протестувальники, передає 06242.com.ua.

В інтерв'ю російським журналістам чоловік, який представився депутатів Донецької народної республіки, розповів про мотиви мітингу біля стін будівлі: "Ми сьогодні повинні були повісити прапор нашої республіки, - заявив активіст".

Також «депутат» заявив про намір змінити керівництво міста і призначити «свого мера».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
Расстрела не будет Показати IP 14 Квітня 2014 13:41
Расстрела не будет... Горловская милиция уже занята восставшим народом Украины... Хунту геть!
Анонім до Расстрела не будет Показати IP 14 Квітня 2014 13:56
а що вам траба ,що ви добиваэтесь!? Майдан стояв за повалення режиму яника і корупції,яника практично переміг якби не пукін і ви невизначенні!так він ще має змогу ще вспливати !корупцію ще теж не перемогли томущо зновуж таки путін і ви мішаєте! А що ну що конкретно ви хочете,чи ви образилися шо в КИЄВІ люди бастують а ви ні , то де ж ви були коли був майдан? Їздили напевно за гроші на антимайдан!
Спасибо Майдан до Анонім Показати IP 14 Квітня 2014 13:58
За что стоял майдан мы уже знаем... Спасибо Майдан... За все... Я теперь нищий....
Анонім до Спасибо Майдан Показати IP 14 Квітня 2014 14:02
а що був багатий? і цікаво як же за такий короткий час ти зміг втратити свої статки!Напевно красти більше немає змоги! ІДИ ПРАЦЮЙ Ч*О!
віктор до Спасибо Майдан Показати IP 14 Квітня 2014 14:30
ти курба неблагодарна дякуй майданові, що можеш натискати вільно на кнопки.а якщо обніщав- звіздуй в росію -там розбагатіеш,курда
НЕЛУЧАНИН до Спасибо Майдан Показати IP 14 Квітня 2014 15:52
коментар було видалено
Анонім до Расстрела не будет Показати IP 14 Квітня 2014 14:01
восставший народ востока - это кто, местные бомжи и алкаши + бандота яныка
Анонім до Анонім Показати IP 14 Квітня 2014 14:05
ну канешно а кто еще!ви посмотрите кто там повстал гопота и нарколыги,а нормальные люди там сидят дома они привыкли там быть под гнетом бандитов и они просто боятся! И Им нужно просто помочь!
бомжи до Анонім Показати IP 14 Квітня 2014 14:06
местные бомжи и алкаши штурмовали бы магазин, а не милицию...
Анонім до бомжи Показати IP 14 Квітня 2014 14:12
а почему бы не штурмовать милицию, если за штурм платят 500 дол, за митинг - 500 грн- это достоверная информация как раз от жителей востока. янык- убл*док сначала расплодил нищету и безработицу, а теперь организовывает "проплаченные восстания". Когда уже этого "мастера беспредела" кто-нибудь прибьет.
расстрЄл будЄт до Расстрела не будет Показати IP 14 Квітня 2014 21:37
ага, геть російську хунту з України! Починаємо акцію: проплаченого - до стінки. Навіть якщо він в рАсЄє - дістанемо
ВВС Показати IP 14 Квітня 2014 13:46
УНІАН як і 1+1 належить Коломойському і скрізь від них йде спотворена інформація!!!
Анонім до ВВС Показати IP 14 Квітня 2014 13:59
да ну канешно і чомусь вона зпівпадає з інформацією інших незалежних ЗМІ!а правдиве росіяське телебачення коли дивишся хочеться втати повісити піонерскій галстук зловити піонера і застрілити!
ВВС до Анонім Показати IP 14 Квітня 2014 16:03
Забудь це слово "незалежні ЗМІ" на Україні!!!!!!!!!!!!!!!
Анонім до ВВС Показати IP 14 Квітня 2014 20:44
ти щось путаєш ,ти напевно маєш наувазі в росії немає незалежних ЗМІ))))))випий щось заспокійливохо а то диви скільки ти сам собі цінок під своїм бредом наставив!дУМАЄШ ЦЕ ТОБІ ЩОСЬ ДАСТЬ ЧИ ДОПОМОЖЕ?!
Анонім до Анонім Показати IP 14 Квітня 2014 16:04
А де ти російське ТБ дивишься, його ж відключили?:) Ааа спалився "патріот"!!!:)))
СВВ до ВВС Показати IP 14 Квітня 2014 21:40
Ну да, треба тіКО Расєйської Федеративної Педерас*ії Новини дивитися. Ото вся правдива пере..растія у всієї красі своєї. ЯдерНА ПіЛь:)))
лпдмуа а простише и Показати IP 14 Квітня 2014 13:48
а чому там немае сокола ? чи вони смілі коли 30 на одного Сашу Білого ? Хто зараз захистить начальника ровд де всі ці піда-си яким держава 22 роки плптила гроші-давала генералів-полковників-квартири
Сокол до лпдмуа а простише и Показати IP 14 Квітня 2014 13:56
Сокол отказался выполнять "указы" не легитимной "власти"... Милиция с народом!
Анонім до Сокол Показати IP 14 Квітня 2014 14:08
с каким народом что ты пиз...иш,где народ ты что ли ? милиция с легитивной властью!
если бы до Анонім Показати IP 14 Квітня 2014 14:10
коментар було видалено
Колос до Сокол Показати IP 14 Квітня 2014 21:47
М, П... (і,о - див. в словнику країни).. ліція - завжди з народом. Тільки з приставкою "П" - проблеми. Бо створено це від слова "поліс", тобто "місто". А "міліція" - всім читати в словнику! Правильно, від слова "військовий". Військові - на благо України!
Анонім Показати IP 14 Квітня 2014 14:39
коментар було видалено
Анонім до Анонім Показати IP 14 Квітня 2014 15:25
ти краще подумай про фашизм у своїй голові, як би шокову терапію не довелось застосовувати до таких хворих як ти -жертв парашських зомбоящиків.
Анонім до Анонім Показати IP 14 Квітня 2014 21:50
Підтримую! Всім любИТЕЛям парашинських зомбоящиків рекомендую кліп the Cranberries "Зомбі"