USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.55 40.00
  • PLN 9.75 9.88

Окупанти вбили українського військового в Криму

18 Березня 2014 18:12
Під час штурму українського фотограмметричного центру в Сімферополі було вбито одну людину.

Про це повідомив керівник медіа-центру Міноборони України в Росії Владислав Селезньов, інформує "Українська правда".

"Одна людина вбита в ході штурму. Це прапорщик. Він ніс службу на території парку частини", - заявив він.

"Поранений капітан, станом на тепер його відправили до лікарні швидкої допомоги Сімферополя", - додав Селезньов.

"Всі військові арештовані. У них забрали документи, гроші. Їх вивели, построїли і забрали зброю", - зазначив він.

Як відомо, у Сімферополі штурмують фотограмметричний центр Управління центрального військово-топографічного й навігаційного Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України.

Із вікон будинків біля об'єкта працюють російські снайпери.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Анонім Показати IP 18 Березня 2014 18:40
а на громадському.тв показують, що все там тихо i нормально було i є шо за провокацiя..... хтось стрiлянини хоче
Анонім Показати IP 18 Березня 2014 19:22
https://www.youtube.com/watch?v=jfhoTmIzZ24
вв Показати IP 18 Березня 2014 19:24
Ви за чистки не переживаєте?
Олена Показати IP 18 Березня 2014 19:40
Відкрийте очі!!! На Майдані стояли і горланили "тріо" ТЯК! Гинули хлопці з Самооборони, "ПС"...! А править країною в.о.Президента та голова ВР Турчинов - БЮТ???!!! Прем'єр - БЮТ! РНБО, МВС - БЮТ! Ви не розумієте, що заради волі Юлі гинули люди, у країні і областях не зрозуміло що, Крим про...фукали і це за ради НЕЇ??? Ви що люди не бачите самого головного???!!! Це повний пипець!!!
444 до Олена Показати IP 18 Березня 2014 21:33
Щось ви пізно проснулись)
Москаль до Олена Показати IP 19 Березня 2014 09:51
Гы.. Так-то да, Крым вы знатно "профукали", спорить не буду. А самое интересное, что оплатили это пиндосы обамские! Просто анекдот какой-то. Давайте-ка всей Украиной к нам, примем как родных. Хотя бы лет на ...дцать. Чисто поучиться у Путина, как взрослые вменяемые люди дела делают. А там, глядишь, и понравится... ))
Тарас Показати IP 18 Березня 2014 19:52
Сепаратистів і тих хто дестабілізує на Волині такі також є.Запамятайте ви будете наступні.
Бульба Показати IP 18 Березня 2014 20:22
коментар було видалено
Марго до Бульба Показати IP 18 Березня 2014 20:32
Да дураку понятно, что провокация! Возле частей морской пехоты и других боевых не было вооруженных конфликтов и столько времени, а тут какой-то фотограмметрический центр и стрельба с захватом? Именно сегодня, когда Россия легализовала Крым... Вы кому верите? Это же почерк провокаций на Майдане, которые Парубий устраивал!!! А теперь будет лживый вопль на весь мир!!! Или так США спланировало, чтобы войну между Украиной и Россией развязать, а сами-то в стороне будут, потому, что если они ввяжутся, то откроется "интересный" чемоданчик, а это уже... Турчинов с Тимошенко, что вы творите???!!!