USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

П’яний лучанин на BMW X5 насмерть збив велосипедиста

23 Лютого 2016 20:37
Чоловік, керуючи автомобілем «BMW Х5», у Луцьку збив велосипедиста. Згідно з попередніми даними, водій був у стані алкогольного сп'яніння.

Про це повідомляє ВолиньPost.

Постраждалий 1952 року народження. Зі слів очевидців трагедії, чоловік їхав на велосипеді зі сторони вулиці Кравчука в напрямку ТЦ «Глобус» по крайній правій полосі руху. Велосипед був оснащений світловідбивачами, тож, зі слів свідків, його неможливо було не помітити.

Як запевнили очевидці ДТП, водій на BMW поспішав проскочити на зелене світло, коли сталася аварія.

Потерпілий від отриманих травм помер в кареті швидкої допомоги.

Зі слів працівників поліції, які прибули на місце ДТП, це вже четверта автопригода за сьогодні. Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини раніше, дві автівки зіткнулися на вулиці Винниченка в Луцьку. Водій Hyundai Elantra, переїхавши суцільну лінію, врізався у КІА Rіо, водій якого в той час повертав у провулок ліворуч.

Також близько 19 години, поліцейські виявили ДТП на вулиці Ковельській з потерпілою. Одне авто біля пішохідного переходу «підрізало» інше, внаслідок чого збило жінку, яка отримала тілесні ушкодження. Патрульні надали домедичну допомогу жінці до приїзду швидкої. Постраждала мала виражені ознаки алкогольного сп'яніння.
Так виглядав велосипед дідуся. Фото з соцмережі:
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 54
пппп Показати IP 23 Лютого 2016 20:53
повний місяць - бережіться, не вживайте алкоголь, не проявляйте агресію. стримуйте емоції. особливо люди зі слабкою психікою - весна - загострення шизофренії
Анатоль_ до пппп Показати IP 23 Лютого 2016 21:13
я в шоці
Громадянин Показати IP 23 Лютого 2016 20:57
І як завжди скажуть, що дід на велосипеді був винен, а гниду, яка була за кермом Х5, виправдають. Таких, вибачте, виродків потрібно мінімум на довічне, а то і взагалі розірвати на місці. У кожного свої погляди, але я б забив даного лигаря!
Читач до Громадянин Показати IP 23 Лютого 2016 21:43
Вже один спробував зупинити п'яного мажора в Києві, то для багатьох став ворог народу, хай давлять, хай п'яні їздять, хай ганяють, а всі хто попадають їм під колеса.. самі винуваті, чого під ногами плутаються)
Василь до Читач Показати IP 24 Лютого 2016 00:54
Нащо таке писати? П'яного пістолетом зупиняти? Ці понти машини б'ють одна за другою коли селфі знімають, а тут прото треба було ту беху в лещата взяти, в них же 3 машини було! Він не ворог народу, а виродок, як і цей на Х5, вирок для обох має бути однаковий. Не треба писати що пішоходи через дорогу бігають і все таке. Виконуйте ПДР, не сідайте напідпитку за кермо і все буде добре!
Просто лучанин до Василь Показати IP 24 Лютого 2016 20:07
Ти що ду*ак повністю??? Поліція немає права зброю застосовувати??? Попередження дали! Сигнал включили! Залучили інших! Ще мало було малолєткам... Думали форсаж в Україні. Та їх всіх падл малих треба було постреляти. А з того суда,аж смішно. Судять людину, в якої робота стріляти по людях за те що її виконував.
Джек до Громадянин Показати IP 24 Лютого 2016 18:47
Ну ти знаєш хто там винний?Вже готовий водія закопати,бо він на старому х5 за 5000$.Шо за люди живуть в цьому місті.Я б на моєму місці забив тебе скоріше!
Пішохід до Джек Показати IP 24 Лютого 2016 22:40
Т так словами тут кидаєш, що аж трошкі підташнює!!! Водій (неважливо якої марки автомобіля) збив людину на смерть? П'яний за кермом був? То чого ти тут п....здиш... Ти можеш збити тільки бабуську якусь, коли будеш бігти на зупиночку, щоб вскочити в тралик, який от-от відїде. Смішне ти таке чудо.
нех*й шастать до Джек Показати IP 24 Лютого 2016 23:13
Продай мені Х5 за 5000$ на укр.номерах?
Адвокат Показати IP 23 Лютого 2016 21:05
" Чоловік, керуючи автомобілем «BMW Х5», у Луцьку збив велосипедиста. Згідно з попередніми даними, водій був у стані алкогольного сп'яніння." Як показує наше сьогодення , в рішенні суду - водій на BMW X5 ,як "правило" винним не буває ...хоч і в стані сп'яніння .....!!!!!!!
Сергій Показати IP 23 Лютого 2016 21:19
Чия машина? Така модель схожого кольору є в одного з депутатів Луцької міськради (хоча на цих фото колір аж так точно й не видно).
свідок до Сергій Показати IP 23 Лютого 2016 21:59
номер 8883
Анонім Показати IP 23 Лютого 2016 21:28
Привіт противникам відстрілу укурків за кермом
укроп Показати IP 23 Лютого 2016 21:31
І стоїть питання ,, чи стріляти по пяним водіям?" ВАША ДУМКА???
Ааа до укроп Показати IP 24 Лютого 2016 00:23
з базуки? таак
Василь до укроп Показати IP 24 Лютого 2016 00:55
Так, але вийнятково з ядерної зброї!
Микола Показати IP 23 Лютого 2016 21:32
Подивіться на цей Х-5, стара модель, на таких мажори вже давно не їздять.
Анонім до Микола Показати IP 23 Лютого 2016 22:09
Справа не в мажорстві, а в пиятиці. Геть п"яних укурків з нащих доріг
Анонім Показати IP 23 Лютого 2016 22:07
шкода людину...їхав собі чоловік по справах, а його збив пяний придурок..
Укроп до Анонім Показати IP 23 Лютого 2016 22:47
Не збив а вбив г*ндон пяний
Віктор луцьк Показати IP 23 Лютого 2016 22:15
І після таких випадків київського поліцейського заарештовують??????????????????????????
Василь до Віктор луцьк Показати IP 24 Лютого 2016 00:56
А чим один від другого відрізняється?
Біль Показати IP 23 Лютого 2016 22:44
Бог все бачить...
лучанин Показати IP 23 Лютого 2016 23:02
віддати алкаша родині загиблого нехай роздеруть навпіл
Б.С до лучанин Показати IP 24 Лютого 2016 07:30
Немає в Богданчика родини...НІкого не лишилося.
Чесний Показати IP 23 Лютого 2016 23:47
Я ж писав що якщо поліцію звинуватять в загибелі в ДТП Бмв в Києві то пянюги землі під собою не відчуватимуть... Як в воду дивився...)))
Василь до Чесний Показати IP 24 Лютого 2016 01:01
А яке відношення має вбивця до п'янюг? Чи коли це вас буде стосуватися, то виникне питання "А мене за що?"? І не поліцію звинувачувати треба, а конкретних у*людків які стріляли по машині.
Анонім Показати IP 24 Лютого 2016 00:11
Бідолашний дідусь, дуже шкода - знаю його, набожна і дуже добра людина (не видаватиму персональних даних) до того ж інвалід. А п'яного вородка по ч2 115 ККУ і 286 ККУ ч 3, по повній!!! Шляхом додавання строків покарань! (Легше за.....ти) !!! ЖаХ
Василь до Анонім Показати IP 24 Лютого 2016 07:28
Ч2 115 286 ч3? Ви взагалі КК України читали? Це звичайна 286 ч2.
Анонім до Василь Показати IP 24 Лютого 2016 11:00
Так звичайно читав! По 115 - ніяк нажаль дуринді воділі не дадуть- а шкода!!!
Анонім до Василь Показати IP 24 Лютого 2016 11:05
І взагалі я про санкції ст-ей! Міру покарання
Кот Показати IP 24 Лютого 2016 06:34
Знаю діда ,неймовірно добра людина .Шкодаааа слів не хватає . От скажіть як холера ясна такий велоситед не побачити? https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpl1/v/t1.0-9/12742605_1759630217589170_1479845830128612819_n.jpg?oh=6b00c8cd817cee46c8dc2c1e5915e472&oe=57511FC4
Анонім Показати IP 24 Лютого 2016 06:47
Хто ж був за кермом?
Кот до Анонім Показати IP 24 Лютого 2016 23:59
Панасюк Сергій Васильович Власник "Акценту"
Правдоруб Показати IP 24 Лютого 2016 08:38
Я вчора бачив наслідки цього ДТП. БМВ стояв на самому виїзді з Кравчука на Гордіюк, а велосипед побитий лежав за 100-105м від перехресття на вул.Кравчука. Це що він після аварії намагався втекти, але його хтось заблокував чи що?
теж_була_там до Правдоруб Показати IP 24 Лютого 2016 09:48
може таки шось прийшло в голову і одумався, зупинився сам
Лучанка Показати IP 24 Лютого 2016 09:10
водій Х5... ти - ПРИДУРОК!!!!!!!!!!!!!!! не сопляй, ще не винен..не тикай хабарі....ти ВИНЕН - бо АЛКАШ!
Лучанин Показати IP 24 Лютого 2016 09:22
ПРІЗВИЩЕ ВЛАСНИКА BMW X5 АС8883?? В СТУДІЮ !!! Народ повинен знати "почесних" жителів свого міста! НА СТІНУ ПОЗОРУ В ЦЕНТРІ МІСТА ПОВІСИТИ, НЕХАЙ ГНОБЛЯТЬ ЙОГО ТА РОДИНУ!
хмм Показати IP 24 Лютого 2016 09:50
Цей же алкаш спричинив дтп на Соборності і, втікаючи через Воїнів Інтернаціоналістів, збив діда на Кравчука. Як не стріляти таких?
Свідомий Показати IP 24 Лютого 2016 09:52
Треба починати з суддів які цю безкаранність розвели задля власного збагачення , а не людей розтрілювати самосудом. Тоді всі будуть зната, що відповідальність невідворотня!!!
Апостол Показати IP 24 Лютого 2016 15:26
А водія вело транспорту на вміст алкоголю перевіряли????? А в нічну пору доби він мав включені ліхтарі, одяг з відбисковими маячками ????
Правий сектор до Апостол Показати IP 24 Лютого 2016 19:30
Свободу водію!!!!!Слава Україні!! Велосипедистів геть!!!!
Кот до Апостол Показати IP 25 Лютого 2016 00:07
Дід не вживав алкоголю по стану здоровя. На фото на верху видно ,що в нього навідь повороти на велосипеді були .
Дедпул Показати IP 24 Лютого 2016 16:06
коментар було видалено
Андрій Показати IP 24 Лютого 2016 18:00
Наші велосипедисти завжди нехтують своєю безпекою, тому не варто звинувачувати лише водія. На тверезу голову їх невидно. Мають розглядатись всі вимоги до учасників дорожнього руху. Велосипедист в темну пору доби повинен мати ,освітлення на свому вело, та відблисковий жилет , і обов'язковою безпекою є шолом на голову.
Олена Показати IP 24 Лютого 2016 18:05
А номер із блатних)!! Прокурори люблять вішати по три вісьмірки, це в них означає "безкінечьність"
Дід Показати IP 24 Лютого 2016 19:25
Версію що "реформи" довели до самогубства , теж ігнорувати не потрібно. Водій БМВ, міг стати лише постраждалим від данного суїциду ! Ми звикли робити висновки не розібравшись, а особливо коли замішана успішна людина.
Пішохід до Дід Показати IP 24 Лютого 2016 22:47
Та де ж ви туту наркомани такі беретесь, щоб писати цей брєд????!!! Водій був П'ЯНИЙ!!!!!!!!!!!!!!
Укроп Показати IP 24 Лютого 2016 19:46
Дороги для автомобілів, велосипедистам доріжки!
Марек Показати IP 24 Лютого 2016 20:14
Знаю водія особисто, він прийняв лише 50грам, щоб підвищити кровоносний тиск. Не варто робити з нього алкашню. В темну пору доби важко розгледіти велосипедистів які не дотримуються вимого особистої безпеки на проїзджій частині.
Пішохід до Марек Показати IP 24 Лютого 2016 22:48
Випив 50 грам нехай с..ка викличе собі таксі!!!!.....
Лось до Марек Показати IP 24 Лютого 2016 23:46
А лайна 50 гр слабо було випить
Кот до Марек Показати IP 25 Лютого 2016 00:12
http://www.volynnews.com/files/news/2016/02-23/180506/12742605_1759630217589170_1479845830128612819_n.jpg Очі то роззуй в нього освітлення на велосипеді стільки ,що тільки бухій в хлап пі..с його не побачить.
СПРАВЕДЛИВА до Марек Показати IP 25 Лютого 2016 21:06
Про що мова??? яких 50грам???Він УКСУС БЕЗБОЖНИЙ!!! БАЗАРНИЙ ХРОН!!!