USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Під Луцьком насмерть збили жінку. Фото

30 Січня 2017 23:44
Під час дорожньої трагедія в селі Княгининок загинула молода жінка, віком 30-35 років.

Про це повідомляє ВолиньPost.

Смертельна ДТП трапилася 30 січня між 21:00 та 21:30. Жінка йшла узбіччям, тримаючи малолітнього сина за руку. Позашляховик їхав трасою в бік Ковеля, а сама ДТП трапилася неподалік виїзду на трасу з об'їзної дороги.

Від отриманих травм жінка померла на місці. У дитини травм немає, вона перебуває в шоковому стані. Водій спробував утекти на позашляховику з місця події, але за ним поїхали інші водії та заблокували його на заправці в селі Брище.

Тут вони дочекалися прибуття поліції, яка забрала водія в наркодиспансер на освідування. Зі слів очевидців, чоловік поводив себе неадекватно та погрожував водіям, які його затримали. Казав ніби "вирішить" все з поліцією. Місцеві жителі кажуть, що жінка працювала в Княгининівському інтернаті.

Відповідно до інформації видання 0332, автомобіль має реєстрацію в АР Крим, а за кермом, ймовірно, перебував батько одного з посадовців Рівненської прокуратури.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
Оглядач Показати IP 31 Січня 2017 00:11
Ситуація з керуванням ТЗ у стані алкогольного сп"яніння та спробами втеч із місця скоєння ДТП істотно покращилася б, якщо б уже сьогодні, між 21.00 і 21.30 годинами, цього водія за*бошили просто на місці події...
Іван до Оглядач Показати IP 31 Січня 2017 08:15
Приймав би участь
Judge до Оглядач Показати IP 31 Січня 2017 08:52
Борцун, добре .бошиш по клавіатурі? А в рельному житті такі інтернет-воїни сідають на очко при першій небезпеці
Вже до Оглядач Показати IP 31 Січня 2017 10:30
раз за*бошили, то примахані громадяни України вили і істерили по всій країні обвинувачуючи поліцію у звірствах і роблячи з обдовбаних, наглих ,тупих уйо..ків невинних жертв. От тепер позатикайте пельки і майте те, що маєте.
Свідок Показати IP 31 Січня 2017 01:07
Так він п'янючій був...чого не пишите..
Ррррр. Показати IP 31 Січня 2017 02:52
АР - Запоріжжя , а АК - Крим
Укроп до Ррррр. Показати IP 31 Січня 2017 08:18
Проснись, Вася
Vital Показати IP 31 Січня 2017 07:53
Читайте правильно: написано в АР Крим ...а не номера були АР !!!!
777 Показати IP 31 Січня 2017 08:53
АР - автономна республіка
Луцьк Показати IP 31 Січня 2017 09:35
Уй.бок!!!!
прохожий Показати IP 31 Січня 2017 10:37
Ще скільки от такі жертви п яної акущерки практично безнаказанобудуть збивати людей на дорозі?
111 Показати IP 31 Січня 2017 11:42
Щось дуже мало коментарів. От якби він був на іноземних бляхах, ото почали б зараз тут вити!!! ось вам ще один приклад того, що не важливо які бляхи, а хто за кермом. П.С. Щирі співчуття родині загиблої...
Васька до 111 Показати IP 31 Січня 2017 14:02
коментар було видалено
Патріот до 111 Показати IP 31 Січня 2017 14:11
Так же ж написано: номери кримські... Чим не іноземна реєстрація?.. :)
111 до Патріот Показати IP 31 Січня 2017 17:31
Гумор в стилі Петросяна!
Олекса Показати IP 31 Січня 2017 12:51
Те, що пяне чмо винне - без сумнівів - г..ндон має сидіти. Щирі співчуття родині - дитина сиротою зосталась... І ще один момент - я, як водій вперто всім доказую - всі учасники дорожнього руху мають бути помітними в темну пору доби: авто з фарбами, пішоходи й велосипедисти з світло відображаючими елементами і крапка!
1 Показати IP 31 Січня 2017 13:34
Боже, загубити таке молоде життя... дуже шкода дитину, стати свідком смерті мами... співчуття родині загиблої. Нехай земля буде їй пухом.
Водійка до 1 Показати IP 31 Січня 2017 16:04
Весь сум у тому, що діток лишилось двоє... Співчуття родині загиблої....
До патріота Показати IP 31 Січня 2017 14:59
Ти СЄПАР, а не патріот!!! Крим - Україна, хоч і тимчасово окупована. А для таких патріотів, як ти, це - іноземна держава. Як тебе ще по Волині ноги носять...
11 до До патріота Показати IP 31 Січня 2017 15:22
Телепень забудь про той Крим дай живи мирно.
7 Показати IP 31 Січня 2017 17:38
Водій натуральна скотина!!! Збив людину, і поїхав собі далі....Залишив двох дітей без мами. Світлані 8 лютого мало бути лише 35 років!
Незнайомець Показати IP 31 Січня 2017 21:31
водій повна скотина. дитина в шоковому стані!!!!!!!!!!!11
777 Показати IP 1 Лютого 2017 06:47
Водій стверджує поліцейським що не знає за що його затримали!!!! потрібна допомога!!!!СОС!!!!!