USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.10 39.45
  • PLN 9.71 9.93

Під Луцьком – смертельна ДТП

10 Грудня 2013 11:06
У селі Струмівка Луцького району трапилася дорожньо-транспортна пригода в якій загинув 51-річний чоловік, інформує Автополігон.

Автопригода трапилася вчора, 9 грудня о 18:00 на дорозі «Устилуг-Луцьк-Рівне» у селі Струмівка.

Водій авто «Renault Traffic», 51-річний житель Луцького району, рухався з Рівного у сторону Луцька та наїхав на пішохода – теж 51-річного жителя Луцького району. Чоловік переходив проїжджу частину дороги не на пішохідному переході.

У результаті ДТП пішохід загинув на місці.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
мом Показати IP 10 Грудня 2013 11:11
Ще один переобладнаний.
??? до мом Показати IP 10 Грудня 2013 11:24
А що, якби був "корінний" пасажирський, то не збив би, а акуратно посадив би пішохода на пасажирське сидіння і пристебнув би?
Анонім до мом Показати IP 11 Грудня 2013 00:57
мом баран
мом ну ти дебіл Показати IP 10 Грудня 2013 13:05
коментар було видалено
Анонім Показати IP 10 Грудня 2013 14:41
пішоходи думають . якщо вони на пішохідному переході . то залізобетонні. І навіть не догадуються, що в темну пору доби ні їх ,ні тих самих переходів неосвітлених абсолютно не видно. А якщо ще зустрічний автомобіль сліпить водія ....
тверезий до Анонім Показати IP 10 Грудня 2013 15:22
згідний на всі 100. в темну пору доби пішоходів просто невидно особливо на фоні світла фар зустрічних автомобілів (часто сліплять ненастроєними ксенонами) земля йому пухом але... 4.14. Пішоходам забороняється: а) виходити на проїзну частину, не впевнившись у відсутності небезпеки для себе та інших учасників руху; б) раптово виходити, вибігати на проїзну частину, в тому числі на пішохідний перехід;
тверезий Показати IP 10 Грудня 2013 15:27
і звертаюсь до пішоходів . виходьте на переходи тільки тоді коли переконались в тому що вас пропускають ...а в мене таке враження що ви ідете як телята на переходи і вас просто не цікавить як водій має перед вами зупинити авто .... бережіть своє життя і будьте уважнішими особливо в темну пору доби памятайте що водій вас здалека не бачить ...
Свідок Показати IP 10 Грудня 2013 17:21
Тверезий -це добре, а пішохід, то був "готовий". Жаль чоловіка, добряк був.
тверезий Показати IP 10 Грудня 2013 21:03
яскравий приклад http://www.youtube.com/watch?v=-sDG5oDdfs8