Під Луцьком в двір кинули вибухівку
Повідомлення про вибух у селі Зміїнець Луцького району у чергову частину Луцького міського відділу міліції надійшло о 23:40 від 41-річної місцевої жительки. За викликом відразу вирушила слідчо-оперативна група та експерти-вибухотехніки, - інформує прес-служба волинської міліції.
Попередньо встановили: невідома особа кинула на подвір’я потерпілої вибуховий пристрій. У результаті пошкодили фасад будинку. З місця події вилучили залишки металевих частин.
Відомості про подію внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 2 статті 194 (Умисне знищення або пошкодження майна) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до десяти років позбавлення волі. Зусилля правоохоронців спрямовані на встановлення особи зловмисника.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Попередньо встановили: невідома особа кинула на подвір’я потерпілої вибуховий пристрій. У результаті пошкодили фасад будинку. З місця події вилучили залишки металевих частин.
Відомості про подію внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 2 статті 194 (Умисне знищення або пошкодження майна) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до десяти років позбавлення волі. Зусилля правоохоронців спрямовані на встановлення особи зловмисника.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 11
Ірина
Показати IP
11 Квітня 2015 10:34
жах!!!
Анонім до Ірина
Показати IP
11 Квітня 2015 11:26
Чий будинок? За крадені гроші побудований чи за ЧЕСНО зароблені?
Lvbnhj
Показати IP
11 Квітня 2015 10:50
дембеля напевно по приходили зі служби ...
лучани
Показати IP
11 Квітня 2015 10:55
шкода, що не пану меру.... =) може, тоді б карабас-барабас прибпали б та порядок у місті навели, а не списані тролейбуси за відкати купували....,а????
Мешканець с.Зміїнець до лучани
Показати IP
11 Квітня 2015 11:23
Люди, що з вами сталося...чому ви такі злими поставали, ладні радіти з горя чужої людини й зичити іншим... А не замислювались ви над ти, що бажаєте одному а вернеться й вам....Може вже досить,зупинімось у своїх бажаннях знищити один одного...Чим той Романюк завинив перед вами, що ви так його не навидите...Апелюю до здорового глузду, ліпше пидтримайти Миколу Романюка, підставте йому плече підтримки й життя у нас зміниться накраще в кожного. Ліпше Романюк повторно буде міським головою, ніж балабол, який в житті й будки не збудував...Вже вибрали Лаппіна й Гузя, які показали як вони турбуються за нас, що від їхніх голосувань вся Волинь канає й пожинає плоди Яценюка....Зі святом вас, хай світле благословіння здолає вашу чорноту й злобу...Людіть один одного й життя покращиться
Корінний лучанин до Мешканець с.Зміїнець
Показати IP
12 Квітня 2015 18:43
РЕПЛІКА. А ти що , тіньовий представник із виборчого штабу Романюка М.Я. ?
Не рекомендуй вибирати із двох бід найменшу , якщо сам страдаєш цією хворобою ! Ще до виборів далеченько, а ти вже переймаєшся комсомольцем Романюком М.Я. До чого б це? Зі СВЯТОМ ВЕЛИКОДНЯ тебе! ХРИСТОС
ВОСКРЕС! Воістину ВОСКРЕС!
Погоджуюсь
Показати IP
11 Квітня 2015 11:53
Мене дивує позиція окремих дописувачів. Міський голова старається зробити щось для міста. Так у бюджеті нема грошей на нові тролейбуси, тому й купують польські. Які, до речі, зручні і комфортабельні. А щодо відкатів, то що суд встановив, що вони були? Не треба обливати брудом людей, якщо не знаєте.
Лучанин до Погоджуюсь
Показати IP
11 Квітня 2015 13:46
да-да... Карабас, висотка в парку за ЗАКСом, пивнуха також біля того заксу... ще й в замку хотів пропхати генделик...
Та коли ви вже зрозумієте, що пора переставати споювати свій народ... Бо що посієш, те й пожнеш...
Турбується про жителів міста, нічого не скажеш...
Корінний лучанин до Погоджуюсь
Показати IP
13 Квітня 2015 08:53
Шановний, а мене ДИВУЄ ДУЖЕ твоя позиція. Робити щось для міста і для людей-
ЦЕ ОБОВЯЗОК (наголошую на цьому !) ВЛАДИ ОБРАНОЇ НАРОДОМ, а не якесь там ніби благо яке там дає особисто міський голова! Ти це хоч розумієш? Влада
обрана повинна служити людям , а не навпаки . А щодо відкатів , то цей процес
існує ще в реальному житті нашої з вами держави. Про суд вже краще б мовчали -ДОСТЕМЕННО ВІДОМО ЯКИЙ ВІН Є В УКРАЇНІ! До вас таки не доходить, що в Україні вся влада повинна оновитись і цей процес уже потроху пішов. А ти цього напевно НЕ ХОЧЕШ . Тобі треба щоб тобою правили старі компартійці , перефарбовані лиси і ти далі будеш казати "які вони хороші". Я, думаю, ти не забув як вони боролись із НАРОДНИМ РУХОМ УКРАЇНИ у свій час, як прибрали Чорновола В.М.
до лучани
Показати IP
11 Квітня 2015 18:02
Лучани, по-перше, так на скажуть, чому, гидото, розписуєшся за всіх? Кари Господньої боїшся?!
)))
Показати IP
11 Квітня 2015 19:19
скоро во всех дворах нашего благодатного края. ждите.
«Пріоритет – створення безпечних і комфортних умов для мешканців Луцької громади». Інтерв’ю з очільником департаменту ЖКГ
Сьогодні 14:47
Сьогодні 14:47
Мер Луцька вручив бойові нагороди двом захисникам України
Сьогодні 14:30
Сьогодні 14:30
Мінʼюст США оприлюднив нову порцію «файлів Епштейна». Цього разу в них йдеться про Трампа
Сьогодні 13:57
Сьогодні 13:57
Спортивне сузірʼя-2025: у Луцьку нагородили найкращих спортсменів та тренерів області. Фото
Сьогодні 13:40
Сьогодні 13:40
У Німеччині арештували трьох українців за спроби диверсії
Сьогодні 13:07
Сьогодні 13:07
Каркасний чи надувний басейн: як обрати та не пошкодувати
Сьогодні 12:51
Сьогодні 12:51