USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Поблизу Луцька перекинувся автобус, який перевозив працівників заводу

26 Грудня 2015 09:57
Автопригода трапилася у Луцькому районі. На автодорозі у селі Голишів перекинувся автобус марки «МАН», який перевозив працівників заводу.

Про це повідомили у прес-службі волинської поліції.

За кермом автобуса перебував 64-річний житель обласного центру. Водій не вибрав безпечної швидкості руху, не впорався з керуванням та з`їхав в кювет. Внаслідок ДТП автобус перекинувся.

В результаті водій та сім пасажирів, робітників заводу, отримали тілесні ушкодження. Ніхто не госпіталізовувався.

Відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознакам кримінального правопорушення передбаченого ч.1 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
ленчик Показати IP 26 Грудня 2015 12:02
скажіть назву заводу? це знов всіми любимий КРОШУ?
Анонім до ленчик Показати IP 26 Грудня 2015 14:05
саме так!
строцюк сергій Показати IP 26 Грудня 2015 14:32
після карпаратіву? в салоні допивали? на модерні такого б не сталося б
АС Показати IP 26 Грудня 2015 15:15
Молодий водій 64??? Ще старішого пердуна не могли посадити пр*дурки
Водовоз Показати IP 26 Грудня 2015 15:26
Запрешено перевозить людей,в ночное время суток !А кто вам сказал,что вы люди???Деньги,деньги,дребиденьги,позабыв покой и сон,делай деньги,делай деньги,а остальное все дребебедень!!!!!
знайко Показати IP 26 Грудня 2015 15:34
За пару днів майже в одному і тому ж місці дві аварії!!! Якесь місце "зачароване"!
Дьодік Показати IP 26 Грудня 2015 15:58
З їхніми автобусами весь час якісь пригоди... Освятіть завод...
Бог до Дьодік Показати IP 26 Грудня 2015 18:11
Дорога нормальна не треба святити
свг Показати IP 26 Грудня 2015 16:33
гонять чк ненормальні. дорога сільська а не автобан.
до свг від Івана Показати IP 27 Грудня 2015 13:47
В нас ше кращі дорогі як у Луцьку такшо не п***іт*.і це кромберт енд шуберт автобус.а не модерм