USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

П'яний лучанин спричинив смертельну ДТП

25 Березня 2014 10:31
У результаті аварій пасажир загинув на місці, двоє водіїв та пішохід отримали тілесні ушкодження, повідомили у прес-службі волинської міліції.

Близько 22-ї години ночі 24-річний водій, лучанин, керуючи автомобілем марки «Фіат» і рухаючись у селі Рованці, не врахував дорожню обстановку, не вибрав безпечну швидкість руху внаслідок чого допустив зіткнення з придорожнім деревом.

У результаті дорожньо-транспортної пригоди водій із отриманими тілесними ушкодженнями госпіталізований у лікарню, а 25-річний лучанин від отриманих травм загинув на місці. Варто відзначити, що водій знаходився в стані алкогольного сп’яніння.

Того ж дня 25-річний водій, керуючи мотоциклом «ЯВА 350/638», рухаючись із Горохова у напрямку Луцька, у селі Гірка Полонка не вибрав безпечної швидкості руху, не оцінив дорожньої обстановки та здійснив наїзд на дорожню огорожу. У результаті некерований мотоцикл, рухаючись за інерцією, наніс ушкодження 22-річному пішоходу, який рухався узбіччям у попутному напрямку.

Внаслідок автопригоди водій мотоцикла загинув на місці пригоди, пішохід отримав тілесні ушкодження та був доставлений у Луцьку міську клінічну лікарню.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Едік Показати IP 25 Березня 2014 11:21
П"яні безпредельщики! Їм все можна!!! Допригався! Тільки нівчому невинного 25-ти річного хлопця жалко...
Ігор Показати IP 25 Березня 2014 11:23
ВІДКУПИТЬСЯ!!!
Анонім Показати IP 25 Березня 2014 12:07
А де хвальоний автомайдан? Чи там не "хлібне" місце??
О+О до Анонім Показати IP 25 Березня 2014 12:17
Складається таке враження, що Ви особисто давали "на хліб" Автомайдану?
Анонім до О+О Показати IP 25 Березня 2014 12:21
Таким як вони можу дати тільки по рогам!
О+О до Анонім Показати IP 25 Березня 2014 12:28
Так для чого писати за "хлібне місце", якщо не має фактів ?
Анонім до О+О Показати IP 25 Березня 2014 12:44
А вони Святим духом харчуються? Ті дармоїди вміють тільки вимагати!
О+О до Анонім Показати IP 25 Березня 2014 12:56
Але Ви особисто давали взятку?
А в мене до О+О Показати IP 25 Березня 2014 17:23
Просили для підтримки автомайдану. Відповів, що такого в законодавстві немає. Поїхав далі.
Луцьк до О+О Показати IP 25 Березня 2014 12:45
На факти вони говорять ПРОВОКАЦІЯ!
О+О до Луцьк Показати IP 25 Березня 2014 12:57
Отож бо, якщо у Вас є факт - підтвердження того "хлібного " місця, тоді можна дискутувати далі.
х Показати IP 25 Березня 2014 13:37
Та ви інколи придивіться на той автомайдан, або хтось дозволив нацепити наклейку і їздити, щоб до нього не циплялись. А за аварію, то скажу, що якщо один-два рази вже був у аварії, то нехер сідати за кермо щей готовим.
2014 Показати IP 25 Березня 2014 13:44
цей то стільки машин перечовп, а тут ще й людину вбив...
гість Показати IP 25 Березня 2014 16:15
не справедливо...
ПЕТЯ Показати IP 25 Березня 2014 20:23
ПІ*АРАСИ МЛЯ!!! НА КОЛ ЙОГО!!!!!!!!!!!
Сергій Показати IP 26 Березня 2014 18:01
Підтримую!!!