USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Поліцейські збили дідуся на скутері

17 Лютого 2016 10:32
Екіпаж патрульних збив дідуся на скутері.

ДТП трапилася вчора, 16 лютого, близько 19-ої години у Закарпатській області на виїзді з Мукачевого, – пише «Канал 24».

Патрульний автомобіль із синіми проблисковими маячками та відповідним сигналом повороту повертав наліво, щоб заїхати на АЗС. По зустрічній смузі рухався скутер з увімкненим ближнім світлом фари. Однак патрульні не помітили його через те, що водій закрив фару особистими речами. В результаті сталося зіткнення.



Патрульні надали водієві скутера домедичну допомогу. Чоловіка госпіталізували з переломом ноги та забоєм ключиці.

За словами очевидців, з ним була пасажирка.



Раніше Інформаційне агентство Волинські Новини пповідомляло, що 18 поліцейських Львівщини звільнили через пиятику за кермом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Анонім Показати IP 17 Лютого 2016 10:36
то чого поліцейські збили, коли він сам в них врізався? писаки писаками...
Дізнавач до Анонім Показати IP 17 Лютого 2016 12:39
Не пропустивши зустрічний транспорт здійснили поворот наліво в наслідок грубого порушення ПДР середньої важкості пошкодження. Чистий кримінал.
Анонім Показати IP 17 Лютого 2016 10:37
Слава "доблесній" поліції!
Сеня Показати IP 17 Лютого 2016 11:00
Дебі*и.
В. Показати IP 17 Лютого 2016 11:08
Дід неправий. Не можна без світла їхати. В мене декілька ризів були ситуації коли по дорозі в тому самому напряку їхали вантажівки без світла в ночі. Бачиш їх в останню мить. А тут з закритою фарою і назустріч. Добре що живий.
водій до В. Показати IP 17 Лютого 2016 12:41
Це так кажуть, поліцейський вчинив кримінальний злчин
Луцьк Показати IP 17 Лютого 2016 12:36
Права купили а навички водіння не купиш!!! НОВА ПАТРУЛЬНА ПОЛІЦІЄ ВПЕРЕД ЯК НЕ РОЗСТРІЛЯЮТЬ ТО ПОЗБИВАЮТЬ!!!!!!!!!
Практик Показати IP 17 Лютого 2016 14:21
Якби були праві копи, то відео з реєстратора давно висіло б в мережі...а так бла бла бла...дідуля фару закрив речами...
????? Показати IP 17 Лютого 2016 16:37
Думки поліцейських То певно чоловік який перший підніметься у повітря??? Давай перевіримо!!! Бум !!! Не він!?
свідомий громадянин Показати IP 17 Лютого 2016 18:31
Шановні, до чого ваша писанина?! чому ви всі хочете дискридитувати поліцейських, вони працюють для нас і оберігають нас, а в цьому випадку поліцейські не винні, тому що вони не могли побачити водія який керував мопедом без ближнього світла фар, в темну пору доби, і це є порушенням, і поліцейські в цій ситуації не винні.. не треба обливати їх брудом, від цього ніхто не застрахований, на тому місці могла бути люба інша людина.. і не треба забувати що ми всі люди..!
Анонім до свідомий громадянин Показати IP 17 Лютого 2016 22:09
а нічого, що там на в*їзд на заправку 2 суцільні лінії, а нічого, що наша доблесна поліція повинна заправлятись на заправках вог, і тільки там, і повинні патрулювати, без того що кави захотілось чи ще щось, а нічого що мужик який перекрив собі фару зі світлом, то він би не бачив дороги, шо всі дибіли, тільки поліція сама розумна, і останнє нічого!!! нічого, що відео з реєстратора де поліція діє по закону то на протязі 12 годин його не складно знайти в мережі а тут дтп і немає відео.
свіломий громадянин) до Анонім Показати IP 18 Лютого 2016 06:04
ви проживаєте в Мукачево?) поліцейські теж люди) і у них є перерви) і я бачу що ви шановний аноніме вороже налаштовані до поліції,але я поспілкувавшись з ними впевнений, що реформа діє і ми мінямо країну на креще) все залежить від нас, від світлої голови громадян) і взагалі не розумію при чому тут вог?)) тендер виграли і постачають за нормальну ціну) вас це не повинно хвилювати) я як зрозумів ви теж туди хотіли попасти, але не вийшло?) вибачте якщо щось не так сказав)
Василь до свідомий громадянин Показати IP 18 Лютого 2016 18:41
Дискридитувати? Та вони самі себе краще за будь кого дискридитують! Вам не страшно взагалі виходити на вулицю після їх останніх геройських вчинків? Дуже шкода що ви не можете усвідомити яку загрозу несуть поліцейські для звичайних громадян. Але ткими темпами вам це невдовзі вдасться відчути.
Марія Показати IP 18 Лютого 2016 19:48
А мене робота їх влаштовує,приємні хлопці,звичайні люди