USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Помер Микола Романюк

3 Лютого 2017 15:38
Перестало битися серце Луцького міського голови Миколи Романюка.

Нагадаємо, 31 січня Миколу Ярославовича госпіталізували у реанімаційне відділення Луцької міської клінічної лікарні без свідомості. А сьогодні, 3 лютого, міський голова помер.

Редакція Інформаційного агентства Волинські Новини висловлює щирі співчуття родині покійного.

Досьє:

Народився Микола Ярославович Романюк 24 серпня 1958 року у селі Золочівка Млинівського району Рівненської області.

Мав дві вищі освіти за спеціальностями «інженер-технолог» (Львівський лісотехнічний інститут, 1982) та «економіст» (Луцький індустріальний інститут, 1995).

Трудову діяльність розпочав у 1975 році робітником на Луцькому меблевому комбінаті.

Після здобуття вищої освіти повернувся на це ж підприємство, де працював майстром з 1982 до 1983 року.

1983 до 1993 роки – на комсомольській та партійній роботі. У цей період працював на посадах інструктора, заввідділом Луцького міськкому комсомолу, першого секретаря Луцького міськкому комсомолу (1984-1988), завідділом Луцького міському КПУ (1988), першого секретаря Волинського обкому ЛКСМ України (1988-1991), голови комітету у справах молоді і спорту Волинського облвиконкому (1991-1992), заступника начальника управління у справах молоді і спорту Волинської облдержадміністрації (1992-1993).

З лютого 1993 до листопада 2007 року очолював Волинське головне регіональне управління ЗАТ КБ «Приватбанк».

Указом Президента України від 10 грудня 2007 року № 1199/2007 призначений головою Волинської обласної державної адміністрації.

Звільнений з цієї посади 26 березня 2010 року.

З квітня 2010 року до листопада 2010 року – директор Волинського головного регіонального управління Публічного акціонерного товариства КБ «Приватбанк».

На виборах 31 жовтня 2010 року обраний міським головою Луцька.

Позапартійний. Депутат Волинської обласної ради трьох скликань.

У 2015 році вдруге балотувався на посаду Луцького міського голови, за поданням партії БПП "Солідарність". Був також першим номером у списку кандидатів в депутати від міської ради за списками цієї партії.

15 листопада 2015 переміг у другому турі виборів Луцького міського голови.

Заслужений економіст України. Нагороджений Почесною грамотою Національного банку України, Грамотами Верховної Ради України, орденом «За заслуги» І ступеня.

Був одружений. Мав двох дорослих синів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 86
Бунда-Бу Показати IP 3 Лютого 2017 15:44
звідкаи така інформація?????
Бог до Бунда-Бу Показати IP 3 Лютого 2017 18:09
коментар було видалено
Бог до Бунда-Бу Показати IP 3 Лютого 2017 19:01
коментар було видалено
1 Показати IP 3 Лютого 2017 15:45
Реально???
Юра Показати IP 3 Лютого 2017 15:52
Вічна пам'ять!
Свій Показати IP 3 Лютого 2017 15:53
Дуже шкода. Запам'ятають його відносно хорошим мером.
Лучанка Показати IP 3 Лютого 2017 15:53
Вічна пам'ять!!!
Люлю Показати IP 3 Лютого 2017 15:54
Хай спить з Богом, хорошою людиною був та мером хорошим. Дуже шкода, рідним співчуття,тримайтеся.
неважливо Показати IP 3 Лютого 2017 15:55
співчуття рідним і близьким! нехай земля буде пухом!
Лучанин Показати IP 3 Лютого 2017 15:55
Вічна пам"ять!
Лучанка Показати IP 3 Лютого 2017 15:56
Дуже шкода,щирі співчуття,Микола Романюк був кращий!!!
Тетяна Показати IP 3 Лютого 2017 15:57
Світла пам'ять. Співчуття рідним і близьким. Дуже сумно...
Сергій Показати IP 3 Лютого 2017 15:59
Вічна світла пам'ять. Працював до останнього будучи вже невиліковно хворим.
лучанка Показати IP 3 Лютого 2017 15:59
пішла людина з великої букви- співчуття рідним близьким та всім лучанам,які за нього щиро молилися
Вічна память Показати IP 3 Лютого 2017 16:04
Біда((((((((((((
59 Показати IP 3 Лютого 2017 16:09
Щире співчуття родині.
Лучанин Показати IP 3 Лютого 2017 16:11
Луцьк втратив хорошу людину, яка була на своєму місці. Співчуття родині...
Лучанка Показати IP 3 Лютого 2017 16:15
Співчуття рідним. Хай земля йому буде пухом. Дуже шкода.
Саша Показати IP 3 Лютого 2017 16:16
Співчуття родині
Не байдужий Показати IP 3 Лютого 2017 16:20
Нехай Господь оселить його душу там, де праведні спочивають...Милості Божої, Царства Небесного і Вічна пам'ять...щирі співчуття родині..
інна до Не байдужий Показати IP 3 Лютого 2017 17:08
Як тяжко усвідомлювати, що вже немає такої хорошої людини. Біль у серці, сльози на очах! Чому господь так рано забирає кращих?
боголюбы Показати IP 3 Лютого 2017 16:20
Царствие ему небесное
я Показати IP 3 Лютого 2017 16:23
Добрий був мер
Іваничівець. Показати IP 3 Лютого 2017 16:27
Дякуючи йому села Риковичі й Топилище мають газ. Якби не він - лежали б закопані гроші, як в Переславичах, Трубках і Кучкові, де труби по селах ржавіють, а підвідного нема. На:::ли перед виборами народ місцеві керівники в той час, забрали відкат і жирують. . Вічна пам"ять шановному меру.
Віта Показати IP 3 Лютого 2017 16:27
Коли похорон?
Лучанка Показати IP 3 Лютого 2017 16:29
Світла пам'ять Вам, пане мер! Щирі співчуття родині... Сумуємо...
Всі ходимо по одній Показати IP 3 Лютого 2017 16:35
Світла та вічна пам'ять. .....дуже шкода.......
Ліля Показати IP 3 Лютого 2017 16:35
Дуже шкода, Був доброю людиною.
Ірина Показати IP 3 Лютого 2017 16:37
Дуже шкода...Єдиний мер, кого згадуватимемо з вдячністю...
Аліна Показати IP 3 Лютого 2017 16:42
Дуже шкода. Це був найкращий мер за мої часи!
adad до Аліна Показати IP 3 Лютого 2017 16:54
напевно тобі 5 років...
васька Показати IP 3 Лютого 2017 16:43
хто найбільше співчуває - найбільше лив бруду в коментах, такі ви двулічні...
11111 Показати IP 3 Лютого 2017 16:44
Вічна память!!!!
луцький Показати IP 3 Лютого 2017 16:46
Яка це сво... ще лайки ставить над такою звісткою? Нічого святого в людей немає! Світла пам'ять. Співчуття рідним і близьким.
колян до луцький Показати IP 3 Лютого 2017 17:02
тримай дизлайк, раз не подобаються лайки
Катерина Показати IP 3 Лютого 2017 16:57
Вічна пам*ять!!!!!Він був Людиною,з великої букви!!!мої співчуття,рідним та близьким!!!!!!
Яна Показати IP 3 Лютого 2017 17:07
Вічна пам'ять! Дуже сумно, прекрасна була людина... Ми будемо Вас пам'ятати!!! співчуття рідним і близьким...
А Показати IP 3 Лютого 2017 17:08
Дуже шкода( для людей багато зробив і був найкращим мером, яких я пам'ятаю
Анонім Показати IP 3 Лютого 2017 17:09
Дуже шкода.працював до останнього.це страшно коли знаєш що маєш підступну хворобу.але Він був на своєму місці.якби ж заступники були нормальні.але саме страшне в тому що люди стали лицемірні і підступні.але Він був хорошою людиною.ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ..
Валерий Показати IP 3 Лютого 2017 17:10
Вспоминается много хорошего. Человек с большой буквы, сделал очень много для города, людей. Помогал моей семье в тяжелую минуту. Дай Бог каждому руководителю быть как он. Светлая память!
Олександр Показати IP 3 Лютого 2017 17:11
Світла пам'ять! Нехай земля буде пухом! Співчуття рідним!
Місцевий Показати IP 3 Лютого 2017 17:11
Земля пухом!
лучанин Показати IP 3 Лютого 2017 17:11
Уявляєте,що зараз почнеться у боротьбі за мерське крісло
Леся до лучанин Показати IP 3 Лютого 2017 19:21
До чого тут це ? Невже це те, про що тут потрібно писати ? Хто про що думає ! Нехай з Богом спочиває і земля йому буде пухом. НАЙБІЛЬШЕ І НЕПОПРАВНЕ горе для рідних , то ж найщиріші їм співчуття. А через якийсь час згідно Божого і людських законів - хто буде мером то нехай бачить і знає яким потрібно бути мером , що б мати таку повагу
123 Показати IP 3 Лютого 2017 17:13
Трагедия... Для родных и близких, для всех кто знал и вместе работал... Для всего города... Беда.
Лада Показати IP 3 Лютого 2017 17:58
Вічна пам'ять... Світла пам'ять...
Водій Показати IP 3 Лютого 2017 18:02
Як щоб він таке чув раніше то і хвороба не вчепилась.якість доріг в місті найкраща за всю незалежність.Молодець. Хай земля йому буде пухом.
Лучанка Показати IP 3 Лютого 2017 18:14
RIP ... Кінець 2016 рік ... 2017 рік... що ж це діється? Онкологія забирає всіх(((
Юра Показати IP 3 Лютого 2017 18:16
Він дуже добра людина
лучанка Показати IP 3 Лютого 2017 18:18
Вічна пам"ять і земля пухом.Жаль,коли так рано уходять люди.Але перед Богом усі рівні. Люди схаменіться, не збирайте багатств на землі,а на небесах.
Василь Показати IP 3 Лютого 2017 18:19
Дуже гарний господарник.шкода..ВІЧНА ЙОМУ ПАМ'ЯТЬ.а родині триматись
ВОДІЙКА Показати IP 3 Лютого 2017 18:19
Вічна Вам пам"ять Миколо Ярославович =(((((( Ми вдячні Вам за Ваш труд.... Нехай Боженька візьме Вас до себе.... Рідні -крепіться, з вами в скорботі весь Луцьк =((((((((((((
андрій Показати IP 3 Лютого 2017 18:26
співчуття рідним
Жаль Показати IP 3 Лютого 2017 18:30
Жаль,тому що ще вік навіть не пенсійний. А ще хочуть підняти пенсійний вік до 63. Господи помилуй.
Альона Показати IP 3 Лютого 2017 18:39
Дуже сумно і скорботно, що ми втратили таку ЛЮДИНУ і такого мера((((( Він був дуже порядний та достойний, зробив багато для інших людей. Вічна Вам пам'ять, Миколо Ярославовичу!!! Дякуємо за Все.....(((((
МИШШКО Показати IP 3 Лютого 2017 18:40
Вічна Вам пам'ять Миколо Ярославович Нехай Господь Бог Вас поселить в НЕБЕСНУ ОСЕЛЮ....
Лучанка. Показати IP 3 Лютого 2017 18:42
Тяжко ..Хороша людина та прекрасний керівник пішов із життя.Хай земля йому буде пухом.А цим нелюдам які стстемно присорювали його смерть,бажаю,щоби їхні діти та внуки говорили про них саме так як ,як вони на це заслуговть.Скільки бруду лилось останнім часом на нього ,це теж не минуло бесслідно.Але на все воля Божа,за все прийдеться відповідати.З жахом треба чекати що буде в боротьбі за мерське крісло.Спаси нас Господи від таких кандидатів,які були на минулих виборах.
Наталя Показати IP 3 Лютого 2017 18:47
Жаль! Співчуття рідним близьким. Така людина чудова була нехай земля буде пухом
іринка Показати IP 3 Лютого 2017 19:00
Два найкращих мера пішли один за одним....земля пухом
Анонім Показати IP 3 Лютого 2017 19:12
Меня в комсомол принимал в 84-м....
Олег! Показати IP 3 Лютого 2017 19:15
Шкода вічна память!
Валя Показати IP 3 Лютого 2017 19:16
хороша людина померла. Гроші нікого не спасають Тільки хороші спогади про Миколу Ярославовича . Він усім старався допомогти. Дуже шанована була людина, але життя забирае усіх. Коли буде прощання? Сльози одні не буду ніч спати так перейнялась. Горе біда сімї мамі старенькій яка буде сина ховати. Тримайтесь усі
патріот Волині Показати IP 3 Лютого 2017 19:42
чудова Людина дуже розумна поважна особа яка зробила багато для свого міста та мешканців Вічна пам'ять. Співчуття родині. Нехай земля буде пухом .
Вася Показати IP 3 Лютого 2017 20:01
Вічна пам"ять! Найкращий був мер.
Вічна пам'ять! Нехай Показати IP 3 Лютого 2017 20:08
Вічна пам'ять! Нехай душа його спочиває з миром!
Андрій Показати IP 3 Лютого 2017 20:12
Вічна пам'ять! Нехай душа його спочиває з миром!
В.І. Показати IP 3 Лютого 2017 20:15
Вічна пам'ять.
ФФФФФ Показати IP 3 Лютого 2017 20:24
Людські сльози на землю не падають....Про це варто памятати усім і завжди....
Люда Показати IP 3 Лютого 2017 20:39
Співчуваю. А чим він хворів?Чому ж так? плачу
Ната Показати IP 3 Лютого 2017 20:40
Бог забирає найкращих.
Луцьк Показати IP 3 Лютого 2017 21:06
Світла памЯть. Миколо Ярославовичу вдячність за всі добрі діла. Нехай спочиває
Віктор Показати IP 3 Лютого 2017 21:08
Чому ж так? Чому так раптово???? Хворів чи що????? Боже ну чому так???????????????????????Він же був порядною людиною в усіх розуміннях цього слова. Хто знає чому так сталось?
Анонім до Віктор Показати IP 3 Лютого 2017 23:41
Він хворів уже кілька років і серйозно...
Пуй вам Показати IP 3 Лютого 2017 21:20
коментар було видалено
Переселенець Показати IP 3 Лютого 2017 21:22
Луцьк не був моїм рідним містом, але завдяки таким людям як Микола Ярославович, я та моя сім'я полюбили це місто. Пішов з життя справжній Чоловік, хороша людина, патріот, Лучанин. Світла пам'ять та співчуття рідним.
1 Показати IP 3 Лютого 2017 21:28
Люди, а від чого він помер?
Алла до 1 Показати IP 4 Лютого 2017 16:43
Рак печінки.
Наталя Показати IP 3 Лютого 2017 21:38
Вічна память! Хороша. добра. спокійна людина. Співчуття рідним і близьким!
Олена Показати IP 3 Лютого 2017 22:34
Боже,я це передбачила,позавчора бачила його по тв дуже змарнілим і в підсвідомості якийсь знак промайнув,а сьогодні така новина( шкода:( це мій майже сусід,ще недавно перед виборами виголошував промову за півтора метра від мене,а сьогодні вже його нема.Вічна Пам'ять
Лучанин Показати IP 3 Лютого 2017 23:04
мої співчуття рідним ...він нам дуже допоміг змінити наше життя !!! без конвертів і без обіцянок ! дуже жалко він був авторитетом і прикладом для нас всіх .
я Показати IP 3 Лютого 2017 23:32
Сум... Жаль... Біль... Немає слів.. Вся надія на майбутнє нашого краю була на ньому!!!! Він уже знав як, уже умів і, головне, хотів зробити наше спільне з вами буття кращим!!! За останні кілька років пішло багато відомих лучан, волинян... Давайте цінувати тих людей які поруч з нами! Цінувати їх за професіоналізм, за їх роботу, за найменьше добро!!!
Андрій Показати IP 3 Лютого 2017 23:37
Прийміть щирі співчуття родині Миколи Ярославовича. Вічна пам'ять
Надія Іраник Показати IP 4 Лютого 2017 00:06
Сум і біль. Вічна пам'ять... ви були чудовою людиною, прекрасним батьком і мером якого люблять і пам'ятають... Хай господь пошле сили сім'ї пережити це страшне горе...
Світлана. Показати IP 4 Лютого 2017 21:28
Дуже жаль. Хай з Богом спочиває! Співчуття родині покійного.
Ваня Показати IP 6 Лютого 2017 14:31
Хай спочиває з Богом
Аріна Показати IP 20 Березня 2017 23:28
Вічна Пам`ять!!! Був дуже хорошою Людиною.Любимо...Сумуємо..Щирі співчуття рідним.