USD 39.70 40.10
  • USD 39.70 40.10
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.97

Померла 10-річна Соломія, яку в Луцьку збило авто

30 Жовтня 2019 19:09
Учениця 4 класу Соломія Бенедик, яку 24 жовтня у Луцьку збив автомобіль, померла в лікарні.

Інформацію про смерть дитини Інформаційному агенству Волинські Новини підтвердив заступник генерального директора Волинського обласного дитячого територіального медичного об’єднання з хірургічної роботи Ігор Дородних.

Дитині було всього 10 років.

ІА Волинські Новини висловлює щирі співчуття баькам та рідним Соломійки!

Дорожньо-транспортна пригода сталася 24 жовтня близько 18 години. За кермом автомобіля перебував 54-річний житель обласного центру. Попередньо встановили, що водій допустив наїзд на 10-річну місцеву жительку, яка перетинала проїжджу частину дороги нерегульованим пішохідним переходом. Дівчинку у важкому стані забрали до лікарні. Весь цей час медики боролися за життя дитини. На жаль, врятувати її не вдалося.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Читач Показати IP 30 Жовтня 2019 20:34
Ніколи не заживаюча рана на серці батьків :( дитина...
Анонім Показати IP 30 Жовтня 2019 21:40
Співчуття батькам
Саша Показати IP 31 Жовтня 2019 08:07
Щиро саівчуваю, дуже боляче
Андрій Показати IP 31 Жовтня 2019 09:19
Мені от цікаво яке "мудило" може мінусувати коментарі зі співчуттям ? Це, певне, той "єбл...н" що скоїв це дтп. Бо нормальна людина в такій ситуації може тільки поспівчувати ! Батькам найщиріші співчуття. Витримки Вам !
Міхо до Андрій Показати IP 31 Жовтня 2019 13:11
Якщо Ти водій, то не дай боже Тобі бути таким "єб**ном".... Ти бачив як ці переходи видно???
лучанка до Міхо Показати IP 1 Листопада 2019 10:26
а з якою швидкістю це мудило гнало, що у дитини пошкоджено і переламано все. що можливо і неможливо?!
Анонім до Андрій Показати IP 31 Жовтня 2019 14:37
Інколи, коли натискаєш пальцем «+», попадаєш на «-». Можливо, саме це в даному випадку і сталося.
Людмила Показати IP 31 Жовтня 2019 10:41
Більше не бачити.....Не чути......Не відчувати..... Це страшний незабутній біль..... Співчуття батькам,тримайтеся.....)))))))))
Людмила Показати IP 31 Жовтня 2019 10:42
Це не посмішка була,вибачте (((((((((((((
Іван Показати IP 31 Жовтня 2019 11:19
Співчуття батькам!!!
Наталка Показати IP 31 Жовтня 2019 11:51
..щирі співчуття. . тримайтеся
Сергій Показати IP 31 Жовтня 2019 12:25
На серці закололо.
Пенсіонер Прокопчук Показати IP 31 Жовтня 2019 17:41
Прийміть найщиріші спіпчуття рідні та близькі цієї милої дитини. Нехай земля їй буде пухом, а душа Соломії поряд з господом.
Вова Показати IP 2 Листопада 2019 14:54
Покойся с миром милое дитя!