USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

Прикордонники відібрали автівку через м'ясо

1 Березня 2013 13:24
Прикордонники позбавили українця автомобіля Mercedes за приховування 30 кілограмів м’яса.

Про це повідомили у Держприкордонслужбі України.

Сьогодні вранці в пункті пропуску «Ягодин-авто» у громадянина України вилучили Mercedes Vito 2002 року випуску. В ньому водій намагався незаконно перемістити 30 кілограмів м’ясопродуктів.
Для проходження контролю водій обрав смугу руху «зелений коридор», але під час огляду транспортного засобу охоронці кордону помітили поліетиленові пакунки. Вони були закладені у диск запасного колеса та прикріплені під днищем авто. Окрім цього, спільна прикордонно-митна оглядова група знайшла такий самий товар (напівкопчений бочок) під обшивкою салону автомобіля. М'ясопродукти разом з іномаркою, яку оцінили у понад 80 тисяч гривень, вилучили.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 4
ІВАН Показати IP 1 Березня 2013 18:09
БУЛЬБУ ЇЖТЕ.ПОКРАЩЕННЯ ПРИЙШЛО.ВСІХ ПОСАДИМО.СЛАВА ПР.ТІЛЬКИ ЩЕМИТИ БОСОТУ І ТОДІ МИ ЗАЖИВЕМ ЯК ЯНУКОВИ.РАБИ ПОВИННІ РОБИТИ НА НАС І НАШИХ ДІТЯХ
666 Показати IP 1 Березня 2013 23:33
знов прикордоники піаряться. Пошук прихованих продуктів та іншого незадекларованого майна це компетенція митників. Краще б виконували свої функції як виявлення зброї, наркотиків.
петро Показати IP 2 Березня 2013 00:26
три рази на тиждень їде телятина за маршрутом СТАРА ВИЖВА-МОСКВА і кілька років ніхто небачить КОРДОНУ СЛАВА
666 Показати IP 2 Березня 2013 06:20
знов прикордоники піаряться. Пошук прихованих продуктів та іншого незадекларованого майна це компетенція митників. Краще б виконували свої функції як виявлення зброї, наркотиків.

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus