USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Розшукали 7-річну лучанку, яка зникла дорогою зі школи додому

23 Жовтня 2017 17:15
Семирічну Маргариту, яка після уроків вийшла зі школи №24 та не прийшла додому, розшукували понад 4 години. Шукали школярку усі: і місцеві мешканці, і поліція. На щастя, дитина вдалося знайти.

Про те, що дівчинка зникла 23 жовтня близько 13.30 повідомила редакцію Інформаційного агентства Волинські Новини її мама Вікторія Мацюк.

«Наш будинок розташований біля школи і сьогодні у неї не було ніяких позашкільних занять. Маргаритка, як завжди, вийшла зі школи та мала прийти додому. Проте пройшло майже 4 години, а дитини досі немає. Вона у мене слухняна, ніколи не тікала з дому, проблем таких ніколи не було. Прошу всіх, хто її бачив, відгукнутися. Маргарита одягнена у яскраво-фіолетову куртку і білу шапку. Ріст дівчинки 122 сантиметри, кудрява, колір волосся темно-русявий», - розповіла мама дівчинки.
На щастя, о 17:40 школярка повернулася додому. Пані Вікторія каже, що дочка була в гостях у старшокласниці.

«Ми обдзвонили всіх однокласників та її друзів, а про цю подругу я і не знала», - додала пані Вікторія.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Вікторія Сусідка Показати IP 23 Жовтня 2017 17:44
Дівчинка знайшлася. На щастя, все гаразд. Була у подруги, телефон забула вдома.
Житель міста до Вікторія Сусідка Показати IP 23 Жовтня 2017 21:14
Чому батьки не можуть навчити своїх дітей, щоб ті вивчили напам'ять номера телефонів тата й мами, а ще як повністю звати своїх батьків. Дуже часто діти молодшого шкільного віку знають лише ім'я тата або мами (вкращому випадку), а про те, як їх звати по-батькові взагалі не чули! Батьки, працюйте з дітьми, що таких ситуацій було менше!
Анонім Показати IP 23 Жовтня 2017 18:31
ото вже получить дома по с?аці від тата і мами
ще не зовсім свідоми Показати IP 23 Жовтня 2017 19:00
Гарна дівчинка, але по ср@ці для профілактики їй необхідно дати.
Гас до ще не зовсім свідоми Показати IP 23 Жовтня 2017 21:31
А тобі для профілактики зробити клізму. ти думаєш що пишеш?
вася Показати IP 23 Жовтня 2017 19:40
як добре, що є добряки котрі вчать, як виховувати чужих дітей. ліпше своїх виховуйте як слід, бо станете пенсіонерами, а по дупі стануть діти бити)
Вдячний син до вася Показати IP 23 Жовтня 2017 20:36
БАТЯ!!! Хто дозволив в інтернет?! а-та-та... бігом штани знімай - ремня по сраці дам!!!
Гас до вася Показати IP 23 Жовтня 2017 21:33
Вірно пишете Шановний . дітей бити тількі відштовхувати та озлоблювати. потрібно гарно все пояснити та показати розказати ризики і чому так неможна. а не бити . ті хто хочуть бити дитину для профілактики хай краще собі клізму зроблять для профілактики
Анонім до Гас Показати IP 24 Жовтня 2017 14:28
свою ?нальну філософію прибережи для себе бо вона тобі як раз підходить
Наталя Показати IP 24 Жовтня 2017 00:46
Не можна бити дітей!!!!! Вона ж не відомо це зробила, дівчинці 7 років, вона зеленого поняття не мала, що піти до коліжанки це погано
Дмитро Показати IP 24 Жовтня 2017 09:37
В Моєму дитинстві, 20 років тому, за Мною в школу приходили батьки, коли не получалося батькам - приходив дідусь, коли і йому не получалося - батьки просили або сусідів або батьків однокласників щоб ті провели Мене до будинку. Нинішнє покоління батьків - хуже своїх семирічних дітей, на крок вперед не можуть передбачити розвитку подій.
Таки Да до Дмитро Показати IP 24 Жовтня 2017 10:29
40 років назад ми самі йшли зі школи додому навіть з перших класів.Але це був зовсім інший світ,не скажу,що добрий але більш безпечний.
Коза до Дмитро Показати IP 24 Жовтня 2017 14:56
Уявіть собі не всі мають живих дідусів і бабусь чи купу родичів, яким можна довірити дитину.
Сергій Показати IP 24 Жовтня 2017 10:18
Батьків могла б хоч по телефону попередити, що до подруги іде, по мякому місці полюбому ремішком, щоб на майбутнє запомнилось✊
Значить до Сергій Показати IP 24 Жовтня 2017 12:12
батьки не навчили її, що по телефону треба попереджати коли затримується і просити дозволу, коли йде кудись, та задля безпеки повідомляти з ким іде. Це батькам по сраці треба, бо Дмитро таки правий - покоління інфантильних при?урків .
розум Показати IP 25 Жовтня 2017 14:20
які ви всі розумні. тільки би ср&ти всіх ...батьків... дітей.... Звідки ви знаєте що воно сталося і чому та дитина пішла до старшокласниці.....