USD 27.50 27.65
  • USD 27.50 27.65
  • EUR 32.40 32.60
  • PLN 7.25 7.32

Розшукують свідків ДТП у Луцьку, де водій збив велосипедиста

У Луцьку розшукують свідків дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої велосипедист отримав тілесні ушкодження.

Нагадаємо, аварія трапилася ввечері 1 березня на вулиці Словацького. Як згодом стало відомо, велосипедист отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований до відділення травматології міської лікарні.

Як стало відомо Інформаційному агентству Волинські Новини з власних джерел, наразі справу намагаються звести нанівець та залишити водія легкового автомобіля, який збив велосипедиста, без покарання.

Зі слів джерела, порушником є 39-річний луцький адвокат, який відмовляється від того, що в момент ДТП був за кермом автомобіля. Також стало відомо, що відеозапис з камери спостереження кафе, що знаходиться поруч з місцем пригоди, дивним чином зник уже після того, як опинився в розпорядженні поліцейських.

Таким чином, просять луча,н які були свідками ДТП відгукнутися та надати будь-яку інформацію, що може стати корисною слідству та не дозволити винуватцю уникнути покарання.

Номери телефонів: +380984069060 та +380679767020

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Реклама
Loading...
Коментарів: 9
Євробидло Показати IP 13 Березня 2019 08:28
Отак і живемо! Не я за кермом, докажіть, відео пропало, причина зупинки......
Andrij Показати IP 13 Березня 2019 08:36
что за хитрожопый и аморальный народ???? збил человека - так помоги а не убегай а потом ещё и обманывай что не ты.... Адвокат сра.....ый.
лучанин Показати IP 13 Березня 2019 08:42
А потім кажуть чому адвокататів грабують і т.д., а вони самі по понятім вчиняють, заплати кошти потерпілому
віктор Показати IP 13 Березня 2019 10:25
що значить "дивним чином зник"? Хтось його вилучав, хтось перевозив, хтось зберігав... В поліції що, привиди працюють? Встановити винних чи відповідальних неважко, а потім вигнати з роботи. Тоді інші докази пропадати перестануть.
Євробидло до віктор Показати IP 13 Березня 2019 14:50
Так буде тоді коли простолюдін на жигулях зіб'є адвоката.
777 Показати IP 13 Березня 2019 10:33
Відповідно до правил дорожнього руху велосипедист грубо порушив правила - поворот на ліво велосипедисту категорично заборонений.
111 до 777 Показати IP 14 Березня 2019 11:36
Велосипедист рухався головною дорогою
Велосипедист Показати IP 13 Березня 2019 12:52
Нас велосипедистів в Луцьку багато, збираємось разом під хатою адвоката і кинемо його в смітник і скажемо , що це не ми,,,,, а міліція
Коза до Велосипедист Показати IP 15 Березня 2019 10:17
Обличчя прикрийте і уникайте камер ;)