USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.20 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Сутички на Майдані: горять шини, кидають світло-шумові гранати

7 Серпня 2014 10:34
Посеред Майдану активісти підпалили шини на перехресті вулиць Хрещатик та Михайлівської і продовжують кидати у міліціонерів каміння.

Пожежники та комунальники пробують загасити вогонь. Про це повідомляє кореспондент Gazeta.ua

Міліція застосовує проти активістів світло-шумові гранати. Активісти у відповідь кидають петарди. Над Хрещатиком стоїть чорний дим.

Незважаючи на спротив активістів, які живуть на Майдані, комунальники продовжують розбирати намети та барикади по всьому периметру Майдану крім вулиці Інститутської.

Участь в операції бере кілька тисяч працівників шляхово-експлуатаційних управлінь столиці.

Також присутні міліціонери, які з батальйону "Київ-1". Частина з них мають автоматичну зброю.

Між активістами та комунальниками виникають постійні словесні перепалки.

Один з активістів взявся за "коктейлі Молотова" та почав кидати їх під ноги міліціонерів. Його скрутили, але не затримували.

Комунальники розбирають намети, але перед тим просять активістів, які там живуть, забрати свої речі.

Зі слів одного з керівників розчищення Майдану, розібрати мають тільки намети та барикади на проїжджій частині міста. Сцену та ялинку чіпати не збираються. Яка доля наметів, що стоять на самому Майдані Незалежності, поки не відомо.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 34
сірий вовк Показати IP 7 Серпня 2014 10:47
Та розженіть вже тих бомжів і нероб по кутках, щоб дупи чухали. Нехай працюють, або воюють, а не хряпають гречку з салом, що від дійсно Майдану залишилися.
Вася до сірий вовк Показати IP 7 Серпня 2014 11:38
Там одне бидло, призвати в армію і створити штрафбати Це пасевдо патріоти типу Данильчука сцикуна і люстратора
Анонім до сірий вовк Показати IP 7 Серпня 2014 12:11
А чому це там одне бидло? Кілька місяців назад були герої, а зараз бидло?
Дмитро Показати IP 7 Серпня 2014 10:48
вот бидлота прижились собі там справжні патріоти України вже давно по місця порозїжались або на схід поїхали ато ...
баба параска Показати IP 7 Серпня 2014 11:14
Напевно зараз майдан окупували бидло з різних регіонів і даунецькі тітушки, яким не заплатили і які не хочуть вертатися назад. Хай не ганблять справжній Майдан. Всіх на схід
Анонім до баба параска Показати IP 7 Серпня 2014 11:28
Оце і є справжній майдан!
баба параска до Анонім Показати IP 7 Серпня 2014 11:48
Я ж тобі вже казала, що в тебе в голові вавка
Анонім до баба параска Показати IP 7 Серпня 2014 12:01
А в тебе в голові кака
баба параска до Анонім Показати IP 7 Серпня 2014 12:08
Ти напевно останнім в черзі стояв, або не досталось , коли Бог розум роздавав?
Анонім до баба параска Показати IP 8 Серпня 2014 09:30
не смерди.
Дончанин Показати IP 7 Серпня 2014 11:21
Антиресно, в этот раз дерьмократическое правительство разгонит майдан, используя оружие? Брусчатку уже разбирают. Похоже на начало Майдана - 3.
Небайдужий Показати IP 7 Серпня 2014 11:39
Робіть майдан третій і гоніть владу ,яка забула про людей коли сіла в крісла,до влади прийшли тіж самі корупціонери.Посади продають,бюджет граблять,з війська також гребуть в кишені,а хлопці гинуть.
123 Показати IP 7 Серпня 2014 11:43
Усі на майдан!! Панду геть!!!!!!!!!! Ганьба-ганьба!!!!!!!!!!!!!!!! (Ничего не забыл?)
123 до 123 Показати IP 7 Серпня 2014 11:53
Извините забыл :'я тупое ч*о'.
123 до 123 Показати IP 7 Серпня 2014 11:55
Умник, ану на майдан, вошиванец!
123 до 123 Показати IP 7 Серпня 2014 12:04
А ещё я контуженый на лугандонских фронтах и меня сам бабай вместе с ган дончанином имел
123 до 123 Показати IP 7 Серпня 2014 12:08
Вот у вас, пид***в, сплошная содомия на уме. Иди майданируй, утырок.
123 до 123 Показати IP 7 Серпня 2014 12:14
А ещё меня на майдане титушки поимели, поэтому я так зол на него и мой ник указывает сколько раз
Пилип Показати IP 7 Серпня 2014 11:48
СЛАВА МАЙДАНУ!
сафарі Показати IP 7 Серпня 2014 11:51
в нашій країні міняється влада тільки кріслами
ВОЛОДМИР Показати IP 7 Серпня 2014 11:58
А ПОРОШЕНКУ І КЛИЧКУ МАЙДАН НЕ ТРЕБА ВОНИ ВЛАДИ ДОБИЛИСЯ. А РОБЛЯТЬ ТЕ САМЕ. ВСІ МНА МАЙДАН НА КИЇВ. БАНДУ ГЕТЬ.
ВОЛОДМИР Показати IP 7 Серпня 2014 11:58
коментар було видалено
111 Показати IP 7 Серпня 2014 11:59
Только майдан,только хардкор!!! Треш, угар и содомия!!!! Славаукраїні!!!!!!!!!!!!!!!!
111 Показати IP 7 Серпня 2014 11:59
коментар було видалено
Анонім Показати IP 7 Серпня 2014 12:15
люстрації не було, повного перезавантаження влади не було - основні вимоги Майдану не виконані, то ж це все,що відбувається можна розглядати як спробу мафії і олігархів розігнати Майдан . Народ просто обдурили черговий раз. Велике розчарування серед людей.
ПАТРІОТ Показати IP 7 Серпня 2014 12:15
МАЙДАН ЇМ НЕ ТРЕБА ВОНИ ВЛАДИ ДОБИЛИСЯ СОБІ ПОРОШЕНКО І КЛИЧКО А ЗМІН НЕМАЄ. ВОНИ ВЖЕ ЗНАЮТЬ ЯКІ ПАРТІЇ ПРОЇДУТЬ ДО ВЛАДИ солідарність,удар,батьківщина,громадянська позиція ,сильна УКРАЇНА ,СВОБОДА.ТІ САМІ ЗЛОДІЇ ,ЩО І БУЛИ але майдан треба щоб стояв і розійшовся мінімум після закінчення ато,парламенських виборів,максимум після повного перезавантаження влади . Банду геть. Слава УКРАЇНІ.
Майданівець Показати IP 7 Серпня 2014 12:21
Так дійсно 90% тих хто там залишився волоцюги, і пристосуванці, на кшталт таких павліків морозових як данильчук, і сцикуна захара ткачука який маму рідну за гривню продасть.
ОЛЕКСАНДР Показати IP 7 Серпня 2014 12:23
МАЙДАН ТРЕБА . ВСІ ВИМОГИ НЕ ВИКОНАНІ.
ПАТРІОТ Показати IP 7 Серпня 2014 12:24
ВСІ НА КИЇВ БАНДУ ГЕТЬ.
МАЙДАНІВЕЦЬ Показати IP 7 Серпня 2014 12:26
ГУЗЯ НА СХІД.
ПАТРІОТ Показати IP 7 Серпня 2014 12:27
СЛАВА МАЙДАНУ . МАЙДАН ТРЕБА ЩОБ РОЗІЙШОВСЯ ПІСЛЯ ПАРЛАМЕНТСЬКИХ ВИБОРІВ.
Рекс Показати IP 7 Серпня 2014 12:44
А я б граду трошки кинув на майдан, даби вилягли, хто не втече. Потрібно перезавантаження саме майдану! Ті, що там сидять, привели до влади стару владу в новій особі олігархів Порошенка, Кличка, які нічого для народу не роблять. Із них, тих хто ще зараз сидить на майдані, треба в першу чергу питати, чому в країні така жо.а. Вони, якби для всієї України старалися, казали,що самі розумні і іншої думки не допускали.
Анонім Показати IP 8 Серпня 2014 00:15
ТОГДА ДЕНЬГИ ПЛАТИЛИ НА МАЙДАНЕ!! А С ЧАС НЕ ПЛАТЯТ!!НЕ БУДЕТ ТРЕТЬ ГО МАЙДАНА!! ТУПЫЕ ВЫ!!