USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Теракти в Парижі: десятки загиблих і сотня заручників

14 Листопада 2015 00:30
У Парижі повідомляють про серію терактів, внаслідок яких загинули десятки людей. Про це інформує ТСН.

У центрі Парижа невідомий відкрив стрілянину з автоматичного пістолета в ресторані "Камбоджа".

Крім того, вибух стався в барі біля Стад де Франс - футбольного стадіону у передмісті Парижа Сен-Дені. Згідно з даними французьких ЗМІ, під час стрілянини у ресторані постраждали не менше семи осіб. Кореспондент ВВС, який перебував на місці події, повідомив, що бачив 10 чоловік, що лежать на асфальті. Згідно з його припущенням, вони були або вбиті, або важко поранені. Пізніше ЗМІ повідомили про кілька вибухів.

Також є інформація про те, що у Парижі захопили заручників у театрі Bataclan.

Невідомі взяли заручників в театрі Bataclan в 11-му окрузі Парижа. Французьке видання Le Soir інформує про постріли на місці подій та загиблих. Повідомляють про сотню заручників.

Кількість загиблих і поранених постійно уточнюють. Відповідальності за раптову атаку на Париж поки що ніхто на себе не взяв.

За станом на 00:48 за київським часом кількість загиблих становить 60 осіб, - повідомляє Українська правда з посиланням BFMTV.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Анонім Показати IP 14 Листопада 2015 05:02
Ми занепокоїлись
Анонім Показати IP 14 Листопада 2015 05:31
Дорогий, Франсуа. Я глибоко стурбований подіями в Парижі. Зараз головне не допустити кровопролитної бійні на вулицях цього прекрасного міста. Мирний план - понад усе. І навіть ті люди, які підривають будівлі, розстрілюють людей на вулицях і беруть заручників - теж повинні бути почуті. Їхні вимоги потрібно поважати. У цій громадянській війні французький народ повинен проявити мудрість і терпимість. Будь-який конфлікт має вирішуватися мирним шляхом. Шляхом переговорів. Готові поїхати в мінськ, де терористи зможуть мирно висловити свою точку зору. З повагою. PS Але ж це не терористи, це просто "ошукані братушки". чи не так ? Може їм теж амністію дадуть якщо путін попросить і БУКи з Градами подарує ? А може хай вони собі федералізуються по плану кремля та війдуть до національного парламенту франції. Як ви нам моторилу хотіли впарить.
vdsl до Анонім Показати IP 14 Листопада 2015 14:39
приєднуюсь жаль не знаю видруквати по французьки
ВОНО Показати IP 14 Листопада 2015 06:30
я озабочен и обеспокоен.держитесь французы
злий Показати IP 14 Листопада 2015 08:46
На жаль Франція розплачується за свою толерантність по відношенню до муслімів. Не хотілось би,але боюсь на черзі остальна Европа. І у всьому цьому відчувається почерк фсб...
мірнаЯ до злий Показати IP 14 Листопада 2015 09:50
А не почерк америки, яка вже давно розв'язала війну на Ближньому Сході? Звідки стільки біженців і через що вони виникли - бо війни в тих країнах через вторгнення америки!
аяяй до мірнаЯ Показати IP 14 Листопада 2015 12:12
то же кричат все российские СМи, во всем виновата Америка!и у нас войну тоже начала Америка
озон до мірнаЯ Показати IP 14 Листопада 2015 14:43
Ще інопланетян згадай принаймні буде більш правдоподібно
Анонім до злий Показати IP 14 Листопада 2015 09:54
ФСБ или ЦРУ? Кто реально борется с ИГИЛ?
Анонім до злий Показати IP 14 Листопада 2015 13:06
Ви визначіться,що ви маєте на увазі.Ісламістів чи ФСБ.
Луцьк Показати IP 14 Листопада 2015 08:49
Потрібні Мінські домовленості.
Анонім до Луцьк Показати IP 14 Листопада 2015 09:55
Которые Париж полностью поддерживает. Не по этой ли причине произошли описываемые в статье события?
Анонім Показати IP 14 Листопада 2015 08:58
Все частіше переконуюсь що нам нафіг не потрібна не Гейропа ні Кацапляндія.
свідомий до Анонім Показати IP 14 Листопада 2015 19:56
те ж саме говорив і Віктор Федорович
Реаліст до свідомий Показати IP 14 Листопада 2015 21:47
І за це він тютю )))
Лучанка Показати IP 14 Листопада 2015 09:48
Щирі співчуття французькому народові. Як завжди, своїм життям за рокові помилки влади розплачуються неповинні люди. .Народ, хто пише про ФСБ, ви шуткуєте чи вже програма, вмонтована у мозги, не може переварити ніякої іншої версії того, що відбулося? Невже Путін дійно бог українцв, бо все у світі , як ви рахуєте, відбувається за його велінням?Це вже не смішно, це вже якась клініка...
Анонім Показати IP 14 Листопада 2015 10:20
А до цьго тільки геями переймались.До чого доводить толерастія.
суддя Показати IP 14 Листопада 2015 13:27
По ходу на світ чекае нашестя і кінець світу..(((((
свідок до суддя Показати IP 14 Листопада 2015 15:04
Тільки пізнувато щось
Реаліст Показати IP 14 Листопада 2015 21:46
Щиро співчуваю. Надіюсь в наступному номері Шарлі буде карикатура.