USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

«Тойота» збила на смерть 18-річного юнака

8 Листопада 2011 10:48
Під колесами автомобіля «Тойота-Кемрі» 7 листопада загинув 18-річний Олег. ДТП сталася о 21.40 у Володимирі Волинському.
Про це повідомили в СЗГ УМВС в області.
За кермом іномарки перебував 25-річний місцевий мешканець Олександр. Молодий чоловік скоїв наїзд на 18-річного юнака, який отримав смертельну травму.
Того ж дня у селі Дубечне Старовижівського району на смерть збили велосипедиста – 43-річного Віктора. Наразі правоохоронці шукають водія-збивцю.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
Лучанка Показати IP 8 Листопада 2011 17:18
...Отак..., хай довічно садять таких, виродок 25-річний водій, як так можна?!!!? Яке горе для батьків, страх!

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus