USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Трагічно загинув начальник Ягодинської митниці

11 Березня 2014 10:43
Помер начальник Ягодинської митниці Дмитро Поліщук. Про це повідомили в головному управлінні Міндоходів у Волинській області.

Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили, що Дмитро Поліщук загинув у ДТП вчора, 10 березня.

"Колектив працівників Головного управління Міндоходів у Волинській області глибоко сумує з приводу трагічної смерті начальника Ягодинської митниці Міндоходів Поліщука Дмитра Володимировича та висловлює співчуття рідним та близьким загиблого”, - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, наказ про його призначення на посаду Ягодинської митниці керівника був підписаний 17 вересня 2013 року.

24 лютого начальник Ягодинської митниці Міндоходів Дмитро Поліщук написав заяву на звільнення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Вася Показати IP 11 Березня 2014 11:02
коментар було видалено
567 до Вася Показати IP 11 Березня 2014 13:19
Допомогли?
ДТП Показати IP 11 Березня 2014 11:14
По перше це людина, яка заслуговує на життя. Загинув у ДТП. Хай земля буде пухом
вєшай полішукам до ДТП Показати IP 11 Березня 2014 13:31
коментар було видалено
Тролінг Показати IP 11 Березня 2014 11:38
Треба було його посадити а не змаочити.
наталія Показати IP 11 Березня 2014 11:52
нехай земля буде пухом. спи спокійно... хороша людина була
Olha до наталія Показати IP 11 Березня 2014 12:59
Згадала,як через тиждень після перевороту,Яценюк заявив,що з митниць надійшло 0 доходів.А митниці давали 50% бюджету.Схоже,що почався відстріл митників бандитами.Тобто збройний переворот продовжується.І надалі будуть ДТП,інфаркти і т.д .
рєдкої до наталія Показати IP 11 Березня 2014 13:29
души человек.вас в фсб української учили?в рфсср других місць набуття таких навиків немає
Olha Показати IP 11 Березня 2014 12:12
Я не знаю цю людину і її справи.Але схоже,що збройний переворот не закінчився.Далі можливий такий розвиток подій.Через пару днів ЄС і США посадять на трон в Україні Юльку Криваву.МВС очолить кривавий Луценко.Свої поганяли криваві вони оправдають.Зверніть увагу,що зараз 2бандити і 1міліціонер патрулюють вулиці.В момент Х ці міліціонери будуть убиті,а їх місця переодягнуті вже в міліцейську форму займуть бандити.Луценко віддасть всю міліцію і СБУ бандитам з Самооборони,Удара.Армія буде в бандита з ПС і Сволоти.Вони Україну заллють кров'ю.МВС ,СБУ ,Армія схаменіться поки не пізно.Дайте відсіч бандитам.
Анонім до Olha Показати IP 11 Березня 2014 14:15
ти де армію то бачиш.... відкрий очі... шановна... ї давно в Україні вже нема
НЕЛУЧАНИН до Olha Показати IP 11 Березня 2014 14:35
правда ! треба дати відсіч бандформуванням в Криму, Донецьку, Харкові, які називають себе самообороною
Olha до НЕЛУЧАНИН Показати IP 11 Березня 2014 15:02
А ПС,Самооборона,Сволота і інша бандитська наволоч ,хто для вас?Луценко і Тимошенко ,а також іншим атаманам банд ,нема що втрачати.Їм або влада ,або тюрма на всю аставшуюся жизнь.Тільки що Прилуцький з РБК говорив про утворення на основ і бандформування Самооборони Народної поліції.Агу,міліція і СБУ,як вам такий варіант?Це скількі ще трупів чекає Україну?
Андрій до Olha Показати IP 11 Березня 2014 22:31
Ситуація в країні дійсно складна, але ви, шановна перегнули. Пийте заспокійливе, вітаміни, менше дивіться телевізор і більше спіть. Все буде добре. А Поліщука шкода. Особисто з ним знайомий не був, але кажуть, що непоганий був чоловік.
вова Показати IP 11 Березня 2014 12:23
а де загинув? що за трагедія?
Галя Показати IP 11 Березня 2014 12:43
Що ви гоните хороша людина була, яка була Бог розбереться там буде справедливий суд.На таких посадах людей хороших не буває,бо інакше вони там працювати не будуть.Тепер вірите,що є вищий суд, а вірю.
назарій Показати IP 11 Березня 2014 12:44
а що хороші люди тільки прибиральницямми кухарями завгоспами працюють?
100 до назарій Показати IP 11 Березня 2014 14:51
В нашій коаїні плки тільки так.На тих тронах хороші ще не сиділи. Навіть проста сереетарка має всім давати,щоб хто свою племінницю не всадив. Не були ви на митниці в її часи розквіту.Там любу людину за д...ла тримали
Розумію Показати IP 11 Березня 2014 13:15
Це дуже страшно, коли за секунду ти втрачаєш життя. Лише після перенесених потрясінь, люди переоцінюють свої погляди на життя. Бережімо один одного, поважаймо один одного, цінуймо один одного, адже через секунду можемо втратити найдорожче... Хай спочиває з миром!
Іван Показати IP 11 Березня 2014 17:17
Земля йому пухом...
лучанин Показати IP 14 Березня 2014 20:21
Про людей які померли ,або добре або нічого. Собаці собачка смерть!