USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

В автівку, яка пропускала пішохода, в’їхала маршрутка

26 Серпня 2016 14:03
На пішохідному переході, що на вулиці Винниченка, трапилася дорожньо-транспортна пригода за участю маршрутки №2.

У результаті аварії обидва транспортні засоби зазнали технічних ушкоджень.

Так, легковий автомобіль марки «Рено» зупинився, щоб пропустити пішохода на переході.

Зі слів пішохода, якого пропустив легковик, у цей момент маршрутка в’їхала у «Рено».

На місці аварії працюють патрульні.

За станом на 13.50 утворився затор на вулиці Винниченка аж до повороту на вулицю Бойка.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Яка Показати IP 26 Серпня 2016 14:39
св**ота та маршрутка, а точніше водій маршрутки.
До Яка Показати IP 26 Серпня 2016 14:54
маршрутчик поспішав за слідуючими 3грив! в них перед очима тільки гроші!
обурена Показати IP 26 Серпня 2016 19:54
ті водії маршруток так пруть завжди, що навіть інколи не можуть зупинитись на зупинці. Якби якесь обмеження руху поставили їм, то було б значно краще
Маршрутчик Показати IP 26 Серпня 2016 22:40
На Виниченка знак кірпіч якого х ра ьам робив рено
ac до Маршрутчик Показати IP 27 Серпня 2016 00:05
напевно з двору виїхав.або повернув з С.Бандери ліворуч,там відразу пішохідний перехід.А маршрутчик-водятел,гаву зловив чи гроші рахував..хз.
Сс до ac Показати IP 27 Серпня 2016 00:09
Гаву зловив рено , удар прямий а не боковий
Олександр Римарчук Показати IP 27 Серпня 2016 00:06
Маршрутчик прав , вдарив прямо бо водій рено порушив пдр їхав на кірпіч. Якби був не прав то з вул. Степана Бандери удар бувби у бік так як пішохідний перехід де факт паралельно вулиці
До розумників пдр Показати IP 27 Серпня 2016 17:47
По вулиці Винниченка є два виїзда з яких можна виїжати направо без порушень це де знаходиться жек і бар гусар там можна виїжати праворуч.
Розумнику! до До розумників пдр Показати IP 29 Серпня 2016 09:08
А на Винниченка в ті місця він як потрапив? По повітрю? Порушення рено 100%! Так що штраф водій рено повинен заплатити. Але це не знімає провини з маршрутчика.
Очі бачать Показати IP 27 Серпня 2016 20:59
Судячи з пошкоджень,рено вискочив з вул.С Бендери ,думаючи, що проскочить,а водій маршрутки руль вліво,але зачепив рено.А, відносно пішохода,чи він взагалі був???????ps.-моя субєктивна думка.
Анатолій Показати IP 27 Серпня 2016 21:30
Там двойна сплошна. Чи тільки я її бачу. Водій Рено в будь якому випадку там не мав бути.
Юля Показати IP 6 Вересня 2016 18:14
Канешно прокурорам все можна і вони завжди праві а виноватого зробили маршручика