USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Донецькій області збили іноземний пасажирський літак. ОНОВЛЕНО

17 Липня 2014 18:15
В Донецькій області поблизу Шахтарська був збитий пасажирський літак, який йшов в напрямку Куала Лумпура. Пасажирський літак Боїнг-777 прямував з Амстердаму (Нідерланди) до Малайзії. Про це повідомляє "УНІАН".

21:48 Стало відомо, що на борту літака було 80 дітей.

18:56 Журналіст Юрій Бутусов з посиланням на джерело в Міноборони пише, що поряд з маршрутом збитого Боїнга летів транспортний Іл-76 української армії. Можливо, терористи або російська ППО схибили.

18:15
"О 16-20 зник зв'язок з малазійським пасажирським літаком "Malaysia Airlines", який йшов з Амстердама на Куала Лумпур на висоті 10 тисяч метрів над територією Україні в межах міжнародного коридору", - повідомив співрозмовник.

"Він упав в районі пункту Грабово поблизу Шахтарська", - додав він.





На борту літака Боїнг-777, який впав у Донецькій області, було 280 пасажирів та 15 членів екіпажу. Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на джерело у збройних силах України.

"Збити цей літак з мобільного ПЗРК, зокрема ПЗРК "Ігла" неможливо, для цього потрібні як мінімум зенітні системи "Бук", - каже джерело.

Згідно з його інформацією, в сепаратистів таких систем немає. Зі слів джерела, ракета могла бути випущена з російської території.

Один з місцевих жителів розповів, коли над містом пролітав літак в нього влучила ракета.

Зі слів очевидця, пілся того, як пролунав вибух літак пішов до землі, залишаючи за собою чорний дим, «з неба посипалися якісь уламки, - повідомляє Еспресо.TV з посиланням на Дождь.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 37
Боголюбы Показати IP 17 Липня 2014 18:28
Идет война, сбивают военные самолеты что по другому маршруту пустить не могли. Или специально?
Дачне до Боголюбы Показати IP 17 Липня 2014 18:47
а що троляка, зрозумів, що ВВХ влип по самі яйка? війни немає, де війна? є напад кацапів-терористів на Україну, є АТО, є ЗБИТИЙ ПУТІНСЬКОЮ ЗБРОЄЮ МАЛАЗІЙСЬКИЙ ЛІТАК. як казав вітя-золотий батон, придется Атветить.
Боголюбы до Дачне Показати IP 17 Липня 2014 18:59
Причем здесь сейчас витя, ввх? Погибли люди, чей самолет пустили через зону в которой через день сбивают самолеты? Почему небо не закрыли для пассажирских самолетов.
Дончанин до Боголюбы Показати IP 17 Липня 2014 19:04
Небо над нами закрыто соответствующими украинскими службами. Следовательно этот самолет пустили в зону, закрытую для полетов. Естественно возникает вопрос - зачем?
Анонім до Дончанин Показати IP 18 Липня 2014 00:05
о вже згадали,що Донбас це українська земля, а як же новоросія,днр,рашисти влипли, а тепер стрілки переводять. Ото попандос для путлера, куди він заховає свого гіркіна, може на той світ.
чувак до Анонім Показати IP 18 Липня 2014 02:08
а при чём здесь Путин ?Самолет сбит над Украиной и пока НЕ ОЧЕНЬ ПОНЯТНО, что произошло окончательно.А ты не задумавался, что его сбить могли и ВВС или ПВО Украины ?Тогда что ?
008 до чувак Показати IP 18 Липня 2014 03:26
Ти паморок хоч знаеш, що 'чувак' це кастрірований баран або верблюд. Так що вчи матчасть приморозок.
Боголюбы Показати IP 17 Липня 2014 18:36
РНБО заявляет что у сепаратистов появились "буки", с такими темпами мы скоро снова станим ядерной державой.
Думаю до Боголюбы Показати IP 17 Липня 2014 18:38
Думаю, сепаратисты быстрее станут.
також думаю до Думаю Показати IP 18 Липня 2014 06:38
Сепарасти скоріше грузом 200 стануть
007 Показати IP 17 Липня 2014 18:51
думаю, що всі хто пише на козломордій псячій мові - тролі, що пройшли майстер-клас у найбільшого брехуна кісєльва.
Українець до 007 Показати IP 17 Липня 2014 21:22
коментар було видалено
чувак до 007 Показати IP 18 Липня 2014 02:04
а я думаю, что ты просто дебилоидный националюга.Люди хотят разобраться, что произошло с самолетом (в любом случае это - трагедия), а не выяснить у кого какая мова.
008 до чувак Показати IP 18 Липня 2014 03:09
Це ти себе вважаеш людиною? Ти чувирло олігофренне, як і твій нік.
чувак до 008 Показати IP 18 Липня 2014 03:50
зато у тебя ник просто отпаднее не бывает!Заткнулся бы, ущербный !И слово даже такое сложное "олигофрен" выучить успел или в справке своего улюбленця и нового вождя Парубия прочитал и запомнил своим скудоумным умишком ?
008 до чувак Показати IP 18 Липня 2014 06:10
А чи не пора тобі путлеровський дуполиз зробити лоботомію залишків свого рашистського мозоку? То як на рахунок 'чувака', погуглив, чи 'почебурашив'? Ти ж маеш онанірувати на все расейське, так що чувак, ганяй чебурашку на лента,сру.
чувак до 008 Показати IP 18 Липня 2014 12:02
К большому сожалению для тебя я с Украины и по национальности украинец.А судя по твоей озабоченности и скатыванию к сравнениям ниже пояса, - ты сам подтвердил мой первичный выводом: явная ограниченность и скудоумие ума.Может у тебя и справка как у Парубия есть ?
иван Показати IP 17 Липня 2014 19:53
надіюсь що на цей раз европа схвильована ? -тепер будуть всю ту путінську бандоту мочити всюди -по всьому світі
:): до иван Показати IP 18 Липня 2014 11:40
крайне глубокую озабоченность
чувак до иван Показати IP 18 Липня 2014 21:37
Европе глубоко положить на Украину.Как делали бизнес с РФ, так и продолжат.Для видимости пальчиком только погрозят опять.
белое крыло Показати IP 17 Липня 2014 20:33
коментар було видалено
ЛУЧАНКА Показати IP 17 Липня 2014 21:11
ЖАЛЬ ЛЮДЕЙ, ЯКІ ЗАГИНУЛИ. А В ЦЕНТРІ ЛУЦЬКА ЗАРАЗ КОНЦЕРТ... ПИР ВО ВРЕМЯ ЧУМЫ ДЕ ВЛАДА? ЧОМУ ДАЄ ДОЗВІЛ ПІД ЧАС ВІЙНИ НА ТАКІ МІРОПРИЄМСТВА? НЕХАЙ ТІ, ЩО ХОЧУТЬ ВЕСЕЛИТИСЬ, БЕРУТЬ ЗБРОЮ В РУКИ І ЗАХИЩАЮТЬ СВОЄ БАЖАННЯ ЖИТИ ВЕСЕЛИМ ЖИТТЯМ!!! А НЕ - ОДНІ ВОЮЮТЬ, ГИНУТЬ, ОТРИМУЮТЬ КАЛІЦТВА, А ІНШІ ВЕСЕЛЯТЬСЯ І ТАНЦЮЮТЬ, ЩО З ВАМИ, ЛЮДИ?
Берта Показати IP 17 Липня 2014 22:32
«Quos Deus perdere vult dementat prius» (Кого Бог хочет погубить, того он сначала лишает разума) Похоже про Путина и большую часть его сограждан и здесь присутствующих александрровичей
008 до Берта Показати IP 18 Липня 2014 03:15
В когось ще е сумніви, що путлер це ісчадіе ада? 'Лаври' гітлера не дають ботоксному карліку спокою.
Берта Показати IP 17 Липня 2014 22:49
коментар було видалено
Александр до Берта Показати IP 17 Липня 2014 22:56
Ну, Берта, Вы "пересаливаете лицом", как говорят в городе некого уважаемого губернатора)))
Стелс Показати IP 18 Липня 2014 10:16
Источник на правах полной конфиденциальности сообщил, что существует вероятность того, что целью ДНРовской ракеты или наземной, или выпущенной с военного самолета вооруженніх сил РФ, мог быть украинский самолет АН-26, как и сообщил в Фейсбуке главный бандюган Гиркин. Намного позже разобравшись и поняв, что грохнули совсем не то, главный бандюган Гиркин стал отказыватся от своих слов, что еще раз подтвердило его бандитскую сущность. Второй источник из министерства обороны росийской федерации подтвердил, что при максимальной дальности полета ракеты "Бук" этот самолет мог быть збит комплексом только рядом находящимся в радиусе 20-30 км от места падения, т.е. оружием находящимся у бандитов ДНР. Этот источник сообщил, что лично слышал разговор Шойгу со своим замами Герасивомым и Бахиным про то, что минобороны РФ передало такое вооружение террористам ДНР, которые уже один раз успешно им воспользовались и збили украинский АН-26, летящий на высоте 6500 м. Также источник сообщает, что министру обороны РФ 17.07.2014 в 16-30 по киевскому времени доложили об успешном уничтожении еще одного самолета. Как выяснилось позже, збитым оказался гражданский самолет малазийских авиалиний. Источник сообщает, что после известия об уничтожении российским оружием малазийского гражданского самолета в здании минобороны РФ образовалась огромная очередь в туалет. Источник сообщил, что министр и его замы усрались почти одновременно. Также источник сообщил, что на украинских новостных интернет-ресурсах работает много штатных тролей, которым поставлена задача вносить сомнения и перекручивать факты с целью отбелить засраные трусы руководства рассии. Отличить троля достаточно легко - они не владеют украинским языком либо пользуются гугл-переводчиком, что только смешит украинских читателей.
Мерл Показати IP 18 Липня 2014 11:32
Надо скинуть несколько ядерных боеголовок на Москву! Тогда етими Путинским подарасам дойдет!
СС20 до Мерл Показати IP 18 Липня 2014 13:10
А вони в тебе є ті головки і голова взагалі?:)