USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У ДТП за участю поліцейського авто постраждало двоє водіїв. Фото

21 Лютого 2018 14:49
У аварії, яка сталася сьогодні у Ківерцях на вулиці Чкалова близько 13 години, постраждали двоє людей.

Про це у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили у прес-службі волинської поліції.

Згідно з інформацією, спецавто криміналістичної лабораторії рухалося на виклик з увімкненими сиренами і проблисковими маячками, з дотримання усіх правил ПДР. Натомість водій «Мерседеса Віто», який повертав на перехресті, не надав перевагу у русі поліцейському авто. Відтак, відбулося зіткнення. Після цього спецавто поліції відкинуло у бетонну електроопору.

Внаслідок зіткнення постраждали водії обох транспортних засобів, їх доправили у лікарню.


Фото Сергія Похи:
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 38
Піссіонер Показати IP 21 Лютого 2018 15:02
Навіщо лабораторії рухатись з великою швидкістю і проблисковими маячками? Щось заміряти чи спасати рулєтку?
Винна оковита до Піссіонер Показати IP 21 Лютого 2018 19:18
Та він просто за пляшкою оковитої спішив! Ось і вся причина
Піссіонер Показати IP 21 Лютого 2018 15:07
Навіщо лабораторії з проблисковими маячнями поспішати, спасати рулєтку чи щось заміряти-нєпонятнінько....
Експерт до Піссіонер Показати IP 21 Лютого 2018 19:49
Увімкнув мячки та сирену, щоб заглушити шум в голові після вчорашнього бодуна
ВВ Показати IP 21 Лютого 2018 15:08
А куди той мерс мав діватися?, якщо йому повертати ліворуч?, Це ж блін перехрестя, якого фіга ті поліцаї роблять на перехресті такі маневри??? Самі наїхали влоб, і крайнього зроблять. Де логіка, якщо тебе не пропускають, то треба таранити...капець офігіли
777 Показати IP 21 Лютого 2018 15:08
А що робило спец-авто криміналістичної лабораторії на зустрічній смузі де не надало перевагу авто цивільного рухаючись по своїй смузі ??? Змістовно дав коментар прес - секретар поліції, головне це не ми, а все вони шалені громадяни країни...
так Показати IP 21 Лютого 2018 15:29
А наїхало мусарні...автобуси, буси, джипи..пожарки, швидкі...
O_o? Показати IP 21 Лютого 2018 15:31
Проблискові маячки та сирена не надає перевагу в русі.
Фіма до O_o? Показати IP 21 Лютого 2018 16:04
Оооооо то ви точно щось нове в пдд вигадали і як ви взагалі на права здали....
Алех Показати IP 21 Лютого 2018 15:55
Сьогодні цілий день так їздять на червоне з маячками.Перед цим їхали теж на червоне .Водій ледь встиг зупинитись.Могла бути ще одна ДТП.
Алех Показати IP 21 Лютого 2018 15:56
Взагалі в правилах пише "Забезпечивши безпеку руху"
Остап Показати IP 21 Лютого 2018 18:36
А чому модерато почистили всі коменти на підтримку поліцейських? Ну невже ви дійсно вважаєте, що правий водій Мерса, який не пропустив службовий автомобіль із маячками та ситеною?)
анатолій Показати IP 21 Лютого 2018 18:43
тільки геть дурні можуть створити таку ситуацію на регульованому перехресті.
Сем Показати IP 21 Лютого 2018 18:51
Дятли є дятли і їздять зграями. Водій Віто подивився, що один дятел пролетів, та й нумо рушати. Звідки йому знати, що ще один дятел преться.
Оголосити подяку! Показати IP 21 Лютого 2018 19:23
А чи но не водій по імені Тарас, який завжди носиться на цій машині як шалений, був за кермом? Його вже раз виганяли з мєнталовкі і зняли офіцерські пагони. Але він знову повернувся, щоб угробити таку дорогу машину. Тепер на подяку від Шпиги заслуговує!
2341 Показати IP 21 Лютого 2018 19:26
маячки бля...ь в нього ... як би його д1тей з маячками збивали в населеному пунклт1 тварини так1 як в1н глянув би я на його реакц1ю. там обмежена видим1сть при поворот1 на л1во з м1ста бо св1тлофор сто1ть глибше н1ж потр1бно на вулицю Ки1вську. при так1й швидкост1 як цей пес лет1в вод1й в1то не мав шанс1в 1 ф1зично нав1дь не м1г його зам1тити. люди треба щоб не зробили з хлопця к*зла в1дпущення. того вод1я з лаборатор11 треба садити 1 на довго. якщо ти вод1й то ти повинен передбачити що на такому перехрест1 може бути б1да. в эвроп1 так себе не ведуть пол1цейськи вод11. перш за все безпека а пот1м ваш1 гонки
Витя Показати IP 21 Лютого 2018 19:36
Пересикты Дви Слошных на регульованому перехрести , на Червоне зи Швыдкистю 80 Км. ДА. Воны Ничего Не Нарушалы!!!
вася Показати IP 21 Лютого 2018 20:03
вони, що не знали в Україні не пропускають з маячками то не ЄС, а права самі ж продавали за ковбасу і сало !!!
12340 Показати IP 21 Лютого 2018 20:11
Так вони і забезпечували беспеку руху. МАРИНА ПОРОШЕНКО НА ВОЛИНІ.
Питання до Шпиги: Показати IP 21 Лютого 2018 21:00
Перша думка: зрозуміло, що навчання треба проводити. Але не вчитися гасати з шаленою швидкістю та з увімкненими маячками, бо мєнти і так це роблять щодня і коли в голову збреде (постійте декілька годин в центрі Луцька і самі побачите). Навчатися треба по вузькоспецифічним питанням: наприклад, як виманити або скрутити бандита, який закрився в квартирі і стріляє у вікно і т.п. Друга думка: а чи була така крайня необхідність, тим більше під час начань, виїзджати на зустрічну смугу, щоб проїхати неодмінно на червоне світло світлофора? Цей Тарас, що - так шалено поспішав загасити пожежу, щоб врятувати чиєсь життя? Я впевнений, що він толком і не знав, куди і для чого несеться як скажений.
Саня Показати IP 21 Лютого 2018 21:26
сирену було чутно за 500 метрів від перехрестя тому робимо висновки, хто винуватий
Діагноз: до Саня Показати IP 22 Лютого 2018 13:59
то в тебе вже від старості у вухах постійне гуде
Іван Показати IP 21 Лютого 2018 22:36
Аби водій Марса читав правила, то все було б Ок ! А так маємо ДТП. Бр йому начхати на все.
Алкоголік Показати IP 21 Лютого 2018 23:40
А це наслідки тупої ідеї яка всіх водіїв бісить. Хто придумав їздити з маячками весь час? На них ніхто уваги не звертає..а вночі очі виїдають....а коли дійсно біда ? Ніхто ж не знає..він просто катається чи щось сталось?
Шофер Показати IP 22 Лютого 2018 00:46
А те, що Рувім, коли відвідував курси водіїв, то більше був відсутній як присутній, то це норм!!! купив права і гасає ФРАЄР!!!
саня до Шофер Показати IP 27 Лютого 2018 21:45
Ти фраєр! Він з 13 років їздить і знає, вміє більше чим ти! які на*рєн курси! Сиди і вчі свої курси задрот!
Ум Показати IP 22 Лютого 2018 08:48
Отсутствие мозху, не компенсирует ни сирена не маячок. На чернышевского меня чуть не догнал, два дня назад аналогичный автомобиль с включенным всем. А вчера с г.управления дворами выезжало чудо на приосе с мигалкой синей и звуком. С дворов скорость 4 км в час но с мигалкой. Им наверное на медосмотре мозх ампутируют.
Ти тільки про ту око Показати IP 22 Лютого 2018 11:08
Тарас з поліцейського авто ніколи не п'є, навіть не курить. всі хто вміє думати і реально оцінювати ситуацію, всі Тебе поважаємо і знаємо, що Ти не винний. І таке могло статися з іншими, і навіть з тими, що тут пишуть ф*гню. Але будьмо всі здорові і щасливі на дорозі!!! Ніхто не знає кого і що де чекає.
Шпига недоопрацював до Ти тільки про ту око Показати IP 22 Лютого 2018 12:29
То що не п'є і не курить то добре. Хоча, насправді, що то за мєнт шо п'є і не курить, і хабарів не бере? Отже, не п'є і не курить то добре. Але думати і реально оцінювати ситуацію не вміє, це вже точно. І таким тарасам довіряти авто, та ще таке коштовне, ніяк не можна. Тут Шпига явно не доопрацював. І які висновки з цих навчать висока київська комісія тепер має зробити? А інших не зможе: волинські поліцейські носяться по дорогах як скажені, що аж всі люлди сміються, а бандитів розшукувати не вміють...
Мент-значить спортсм Показати IP 22 Лютого 2018 13:58
Дивилася відео - то цей Тарас такий 72 розміру? Тоді йому не на автівці треба гнатися на місце пригоди, а ніжками, підтюпцем, щоб міг фізо хоч на трієчку здати
Зажиріли менти до Мент-значить спортсм Показати IP 22 Лютого 2018 14:24
Щойно в інтернеті зявилася інфа, що на Хмельниччині ось такі менти-"спотртсмени" цілих 12 кілометрів не могли догнати злочинця, який тікав від них по полю. Фіз підготовка. як видно, у нашій поліції на нулю. На японських автівках пани звикли кататися...
ТТ Показати IP 22 Лютого 2018 15:23
НІКОГО НЕ ПІДТРИМУЮ, АЛЕ ХТО ЗНАЄ В СИЛОВИКІВ НА УСЕ Є ПЕВНІ НОРМАТИВИ, ТОМУ І ЇДУТЬ ВОНИ З УВІМКНЕНИМИ ПРОБЛИСКОВИМИ МАЯЧКАМИ І СИРЕНАМИ З ДОТРИМАННЯМ ВІДПОВІНИХ ІНСТРУКЦІЙ. А ТЕ ЩО ПИШУТЬ, ЩО НІБИТО СВІТЛОВІ МАЯЧКИ З СИРЕНОЮ НЕ МАЮТЬ ПЕРЕВАГ ПРИ РУСІ АВТОМОБІЛЯ, ТО ЦЕ СТОСУЄТЬСЯ ЦИВІЛЬНИХ Т.З., А НЕ СЛУЖБОВИХ - НА ВСТАНОВЛЕННЯ ЯКИХ НЕОБХІДНИЙ ДОЗВІЛ. ТОМУ "ВІТО" - ВЖЕ ШИНКУЙ "КАПУСТУ"!!!
Хрін тобі а не капус до ТТ Показати IP 22 Лютого 2018 17:04
У відповідь умніку "НІКОГО НЕ ПІДТРИМУЮ" - всі тебе теж не підтримують. Бо є, звичайно, нормативи на папері, а є нормативи Суспільства, Людські, Божі, які не перебачають бездумного невігластва, не передбачають вбивати людей (можна лише уявити, якби не стовп - скільки було б смертей на совісті цього ТАРАСіще). Думати та прораховувати свої дії треба завжди і скрізь, по яким би ти нормативам не жив, не діяв чи не їхав. Реальну ситуацію враховувати треба завжди і скрізь! А коли цього не враховують, коли сліпо задля нормативу пруть через небезпечне ківерцівське перехрестя - тоді є збитий стовп, є вкрай пошкождена дорога спецмашина, є гуля на тарасовій голові, ганьба перед київською комісією, яку Шпига ще не скоро відмиє, і т.п.
Точно до ТТ Показати IP 22 Лютого 2018 23:10
Шофер на Віто ще від минулорічної пригоди мобуть не зовсім оговтався, ну батьки так точно, а вже знову автопригода, ну красава, добре хоч тут без жертв, майже!!!
Точніше, до Точно Показати IP 22 Лютого 2018 23:37
Ось через таких ментів з мигалками і має чесна людина біду
Alexander Показати IP 22 Лютого 2018 19:48
Просто-красавели!!!
я Показати IP 23 Лютого 2018 12:01
бляхи)))