USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.96

У Ківерцях поліцейське авто знесло бетонний стовп. Відео

21 Лютого 2018 13:26
Дорожньо-транспортна пригода сталася у Ківерцях на вулиці Чкалова.

Про це у Фейсбук повідомив Саша Мостовський.

Так, близько 13 години 21 лютого пересувна криміналістича лабораторія знесла бетонний стовп.

Зі слів очевидця, водій "Мерседес Віто" не надав перевагу у русі поліцейському авто, яке їхало з увімкненими сиренами і проблисковими маячками, в результаті чого сталась аварія.


У коментарях до допису користувачка Юлія Дейнека зазначає, що одного постраждалого забрала швидка.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 45
Хлопи з парку Показати IP 21 Лютого 2018 13:30
На обід летіли трудяги??? І стовпа потім ножичками поштрикали??
Водій до Хлопи з парку Показати IP 21 Лютого 2018 13:57
На обід точно не летіли, щось відпрацьовували... 12:10 Проїзджав під залізничним мостом в Ківерцях (перед сфітолформ) мимо в сторну Маневич з серенамии промчали 3 патрульні машин (2 ISUZU 1 ПрІМУс) ДТП на перехресті ще небуло 12:35 Виїзд з Ківерець по вулиці Київській був уже перекритий ДТП... мабуть мчав за тими трьома машинами
Волинянка до Хлопи з парку Показати IP 21 Лютого 2018 14:01
А ти великий трудяга? Сидиш в інтернеті,чого не працюєш? Піди ти в поліцію , попрацюй ,покажи приклад!
здравомислячий до Хлопи з парку Показати IP 21 Лютого 2018 15:27
А куди лабораторіїї поспішати і навіщо їй маячки?Лабораторія це не швидка і не пожежна!Але винуватого зроблять точно водія Віто!томущо не дав перевагу (як написано у правилах дорожнього руху) машині з проблисковими маячками!
Ей ти до здравомислячий Показати IP 21 Лютого 2018 22:39
Так і написано в правилах , а куди їм поспішати і для чого маячки не твоє собаче діло, маєш пропустити чітко і ясно баран ти
—— Показати IP 21 Лютого 2018 13:35
Машина яка коштувала 100000$ в хлам... молодці !!!
777 до —— Показати IP 21 Лютого 2018 14:19
Цікаво за чий кошт оплатять ремонт, чи як завжди із слів Фацевича людський фактор - "Втома"... Скільки збитків від цих чудаків: прімуси, ісузу а тепер експерт авто. Мені здається, що якби ці всі технічні засоби та гроші раніше правильно розподілили між старими ментами то толку було би більше, а так купа метало-брухту та кошти платників податків та міжнародна допомога потрачені даремно. Чудо копи рулять, оце реформа, ай - да молодці... :) :) :)
не мент до —— Показати IP 21 Лютого 2018 14:26
так винуватий водій цивільної автівки. До чого комент.
я Показати IP 21 Лютого 2018 13:47
Ото Да!мусо+ра красавцы сами набедакурили и теперь крайнего ищут!правил сами не знают и пытаются учить других!А мы налоги платим чтоб эти хапуги на хороших машинах ездили и хорошие зарплаты получали!
Іван до я Показати IP 21 Лютого 2018 14:27
Це ти на польських номерах одізвався
...... Показати IP 21 Лютого 2018 13:49
Ну то нехай водiй вiто покриваэ збитки !!!!!
я Показати IP 21 Лютого 2018 13:54
Ото Да!менты красавцы сами набедакурили и теперь крайнего ищут!правил сами не знают и пытаются учить других!А мы налоги платим чтоб эти хапуги на хороших машинах ездили и хорошие зарплаты получали!
лучанин Показати IP 21 Лютого 2018 13:59
цікаво чи є у них якась матеріальна відповідальність за потрощені автівки, куплені за наші з вами податки? чи їх просто відсторонять на деякий час чи переведуть на іншу посаду..?
777 до лучанин Показати IP 21 Лютого 2018 14:22
Їх навпаки нагороджують та премії виплачують, адже вони працюють та стараються а ми такі барани на них красивих тінь кидаємо...
...вже писав до лучанин Показати IP 23 Лютого 2018 11:58
ТИ Д"БІЛ??? ТИ читати вмієш!??? ТИ розумієш, що в мєнтовську машину влетіло ВІТО?!!!
Лучанка Показати IP 21 Лютого 2018 14:04
І хто буде винен ? Мабуть електрики бо не там стовпа поставили .
бельгієць Показати IP 21 Лютого 2018 14:11
Це авто куплене за кошти платників податків країн ЄС!
Крва Показати IP 21 Лютого 2018 14:15
Рагулі, без нічого їхали, хай відшкодовують вітику збитки і нищення вуличного майна!!! Їздять з бодуна!!! Гнати цих хапуг, хабарники нещасні!!!
Старий Показати IP 21 Лютого 2018 14:16
Розум хтось включить? Спецавтомобіль, з маячками та сиреною! Що написано в правилах? Водій "Віто" торопився? - тепер буде час шукати кошти на відновлення "Рено".
Ми до Старий Показати IP 21 Лютого 2018 14:42
Який розум? Розум дурню писати! Не володіючи ситуацією , давати коментарі.
Шеф Показати IP 21 Лютого 2018 14:16
Понабирали по оголошеннях!)
Піссіонер Показати IP 21 Лютого 2018 14:17
Відрихтувати авто ржавим молотом і нехай далі гасають!!!!!!!!
швидкий Показати IP 21 Лютого 2018 14:22
Знову будуть казати що стовби по дорозі бігабють!молодці хлопці так тримати!!!!скоро на попозі всі іздити будите!
до швидки до швидкий Показати IP 22 Лютого 2018 12:40
збав, швидкий, бо і сам можеш влетіти, тільки про тебе не будуть трандіти, бо ти ж не поліцейський
A.C.A.B. Показати IP 21 Лютого 2018 14:23
ЛЯПОТА!!!
Лаборант Показати IP 21 Лютого 2018 14:25
А куда лабораторії поспішати, і на х,,,,,я їм маячкі?
Пенсіонер до Лаборант Показати IP 21 Лютого 2018 14:43
Ти такий лаборант ,як і я.
Костя Показати IP 21 Лютого 2018 14:40
Доки поліція буде на патрулюванні їздити з проблисковими маячками, доти будуть такі випадки.
Лучанин Показати IP 21 Лютого 2018 14:41
Ви ди?іли. Їхав з увімкненими маячками і сиреною, я ще в Луцьку бачив. Він дійсно їхав за іншими поліцейськими авто. Йому не надали перевагу в русі, бо не дивляться по сторонам і музика на всю !!!
прочитав Показати IP 21 Лютого 2018 14:42
коменти. Таке враження, що всі великі роботуни, платники податків, гіганти економіки, які зроду ні краплі горілки в рот не брали, ну, прямо, святі. Тільки, питання, чому так багато тих "платників податків і розумників" ввечері під барами валяється, і чому наша країна в повній ду.....і, коли ви всі такі розумні і вчені? А хто винуватий в ДТП - слідство розбереться. А що їхали з сиреною і маячками - то таки їхали з ними, і фактів заперечувати не потрібно.
Лучанин Показати IP 21 Лютого 2018 14:59
Що ж ви за люди такі!!!За машини більше переживаєте ніж за людей.Від цього ніхто не застраховани.Головне що всі живі.
Хтось Показати IP 21 Лютого 2018 15:04
рівень деградації зашкалює, підгоріло в мене від коментарів шановні, страшно, в ПДР написано чорним по білому, проблискові маячки і звуковий сигнал надає перевагу в русі, не важливо чи це швидка, чи це поліція, ніхто не знає що чекає нас за поворотом, особливо підгоріло від диванних аналітиків, які сидять і друкують всякий "брєд сєдой кобили" не вникаючи в деталі ситуації. Нинішнє суспільство з таким світоглядом не має майбутнього. Добра вам люди, розуму побільше, аналізуйте і робіть вірні висновки на основі прочитаного і побаченого.
я Показати IP 21 Лютого 2018 15:07
Цікаво чи були причини їхати з увімкненими маячками і сигналкою, чи як завжди погасати....
Поз до я Показати IP 21 Лютого 2018 22:42
Даун ти , погасай піди на вулицю сидиш в сідалі соплі жуєш
Ківерчак Показати IP 21 Лютого 2018 17:44
Таку машину ди?іл розхерачив.
Свідомий Показати IP 21 Лютого 2018 21:18
В таких даунів як водій віто треба пожиттєво права забирати, за ним вже не перша аварія, малий молокосос, а обмежень ніяких! Від знайомих чула що рік назад в луцьку на конякіна цей горе їздок чоловіка на смерть збив і відкупився
З Волині до Свідомий Показати IP 22 Лютого 2018 10:11
Є докази, щоб таке писати, чи баба Палажка нашептала?
??? Показати IP 21 Лютого 2018 21:47
Коли сфітлофор включать?
ууу Показати IP 22 Лютого 2018 08:43
Мені таке відчуття що це не водії пишуть, коли я проїзджаю світлофор я їду впевнено на зелене світло .А Поліція повинна була призупинитись тому зо вони летіли на червоне.Водію Віто просто непощастило .І кожний може бути у цій ситуації.
Тримайся Тарасе! Показати IP 22 Лютого 2018 12:21
Читаю і от вражено пишу, що ці писаки хочуть??? щоб Поліцейські, вразі коли такі писаки будуть просити "СПАСАЙТЕ "бо їх грабують, вбивають, насилують їхали поважно, стояли в корках, без маячків, без серен, кланялися, всім посміхалися, бо всі ці розумники знають , як це треба робити. І вони б такого не допустили б. ... Просто не можу з цього всього!!! Уявіть машину швидкої допомоги з персоналом і важким пацієнтом і машину типу Віто, як цьому випадку, !!!!!!!! Щоб ви тоді писали????от що : Якийсь такий сякий вїхав в швидку...., а тут поліція, то треба гнати на поліцію!! впевнено пишу, що жоден з цих писак недостойний того водія з поліцейського авто!!!!! і ще, впевнено на 100%, що нелюбителі поліцейських притягувалися до відповідальності і тепер вони такі писаки!!! А знаєте, писаки, що той водій поліцейський дуже хороша людина? ніколи не п'є!, не курить! хороший сім'янин, Любить правду і справидливість! І я ЙОМУ дякую за своє ЖИТТЯ!!! а ВАМ всім ще дуже далеко до того Тараса, бо він ЛЮДИНА чесна і справедлива!!!!
З Волині до Тримайся Тарасе! Показати IP 22 Лютого 2018 12:50
У швидкої є об'єктивні причини їхати з такою швидкістю. А от навіщо мчати кримінальній лабораторії? Так, з маяками і сиреною, але здоровий глузд ще ніхто не відмінив. Курить чи ні, до ситуації це відношення не має. Може він ще й бабусю через дорогу колись перевів? Не виправдовую водія мерса, але наша поліція чомусь не надто досвідчена у простому маневруванні на дорозі.
До з Волині від оцев до З Волині Показати IP 23 Лютого 2018 11:19
а як треба було їхати на виклик де, наприклад, заміновано приміщення, стрільба, заручники???...... їхали всі, навіть солдати за тим поліцейським авто!!! якщо не знаєте всієї ситуації, то і не пишіть тут х"рні всякої!!!!! тільки і вмієте дро?ити за клавіатурою, а тим поліцейським і іншим таким службам приходиться бачити таке, що вам і не снилося! Ви вже дістали своїми пиками невдоволеними. Ідіть і робіть світ краще, п1?ери! або мовчіть і дякуйте, що ще є відважні люди, які щодня ризикують своїм життям!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
НЕПЮЩИЙ? до Тримайся Тарасе! Показати IP 23 Лютого 2018 18:34
А очевидці говорили, що від вашого Тараса нісся запах бодуна. отакий він, по-вашому, непющий
Людям не вгодиш Показати IP 22 Лютого 2018 13:18
Парадокс! Коли щось трапляється і поліція приїжає за 20-30 хв люди клинуть «наша поліція як завжди як черепаха, доки приїде то і злочинці на тапкі дадуть і люди можуть померти» не добре! Коли поліція мчить щоб чим швидше приїхати теж народ кудкудаче «куда спішили? Яка потреба? А чого в них маячки? Чому з сигналами і т д» нашим людям.... ну ніяк не вгодиш! І подумайте тоді, якщо б ви потрапили в дтп викликаєте поліцію чи швидку, вона до вас мчить щодуху а такий мудак як на віто не пропускає і поліція чи швидка не встигне і чиєсь життя обірветься можливо ваше, що ви тоді будете говорити? Теж поліція погана!
Олександр Показати IP 27 Лютого 2018 13:57
Кароче, бачу хто підтримує водія вітика той і сам водій і дуже його розуміє коли ти їдеш на зелений сигнал світлофора! А інші ніякого відношення не мають до керма і сидять тількі в нетах комєнти пишуть яка хороша поліція!!! От я кожен день їжджу на тому самому перехресті і я представив цю ситуацію якби їхав в той момент би я і я розумію що було б все те саме що і з вітиком, ти їдеш спокійно на зелений сигнал світлофора, зліва і справа машини стоять на червоне а тут якогось х*я по зустрічній мус*рській мастєр біля твого капота! Вот і всьо, паліция має все відшкодувати, світлофора чим побистріше поставити, відремонувати вітика!!! А всі хто немає посвідчення водія то сюди не суньтеся, ви не їздите і не знаєте як це все буває!