USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

У Камені-Каширському згоріла церква. ВІДЕО

8 Квітня 2015 00:31
Храм святого пророка Іллі горить у Камені-Каширському.

Про це пишуть у соцмережах.

Користувачі мережі Вконтакте навіть зазначають, що і міська рада - під загрозою. Будівлю захищають пожежники.

Так, волиняни повідомляють, що з Любешова приїхало 7 рятувальних машин.

«Благовіщення, а в Камені-Каширському горить церква. Страшне видовище…», - зазначають місцеві. З їх слів, на місці події зібралося до 400 чоловік. Люди плачуть.

За станом на 01:00 храм майже згорів.

Додамо, церква є пам'яткою архітектури. Побудована вона в 1700 році. Нещодавно її ремонтували. Почитати детально про храм можна тут.
Відео - з соціальних мереж. Присутня ненормативна лексика.

Церква до пожежі
Церква до пожежі
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 80
777 Показати IP 8 Квітня 2015 00:49
Ого. Согодні спілкувався з цими святими щоб відпустили мою матір на хрещення моєї доньки в українській церкві. Сказали що українська церква це секта. І хрещення не законне. То нічого що Володимир Великий все канонізував, а московські сепаратисти відділились, а за це получили анафему від вселенського патріарха, яка по сей лень не знята. Бог все бачить
Дося до 777 Показати IP 8 Квітня 2015 02:08
Ти, чудо, не гніви Бога! Яка є некакнонічною церквою, у якої церкви покрали храми, яка церква відділилася УПЦ чи УПЦ КПУ, а потім піди службу і відмоли гріхи свої!
бандеровець до Дося Показати IP 8 Квітня 2015 07:42
а що таке канонічність? може Господь казав хто канонічний а хто ні...
Люмпен до Дося Показати IP 8 Квітня 2015 08:32
А яка країна в 1991 році відділилася від СССР і покрала все майно союзу та Крим? Незалежна країна,незалежна церква
Олексій - до Люмпена до Люмпен Показати IP 30 Травня 2019 19:30
Ти що це дозволяєш собі молоти, моральний виродку?! Це з якої речі ми взагалі"мусили" перебувати у складі сатанинської держави? Яка знищиласотні наших храмів, замків, тисячі ікон, розграбувала населення до реши, мільйони чоловік заморила голодом та мала замство підняти свой поганий язик на нашу Історію та наших Героїв?!.. Яке ще "майно СРСР", хаме?!!??! За кого ти взагалі всіх тут маєш?! І наостанок: СРСР взагалі-то припинив своє існування ВЗАГЛІ - ніхто від нього не відділявся.
Олексій до Дося Показати IP 30 Травня 2019 19:34
Не тобі промовляти від імени Бога і тим паче - роздавати оцінки. Жодна "канонічність" не дає права на яку б то не було неповагу до місцевих звичаїв (справжніх, а не нав'язаних хамовитими кривавими загарбниками), зазіхати на честь та гідність людей, місцеві звичаї та в якимий би то не булоо спосіб сприяти політиці загарбників. І вагалі організація, яка називається церквою не сміє привласнювати чуже майно, а тим паче - парафії. Чи тобі нагадати, як отримала "канонічність" російська так звана церква?! "Не вкради" - чули таке? І це ще далеко не всі претензії!
Анонім до 777 Показати IP 8 Квітня 2015 03:20
"Не бійтеся тих, що вбивають тіло, душі ж убити не можуть; а бійтесь радше того, хто може погубити душу і тіло в пеклі." Після того всього що наговорив Філарет - думаю вже всім очевидно, яка церква є справжньою і канонічною, а яка - псевдоцерквою що йде проти Бога.
Анонім до Анонім Показати IP 8 Квітня 2015 03:23
коментар було видалено
777 до Анонім Показати IP 8 Квітня 2015 08:26
Я думаю за останній рік мп показав свою відданість фсб
Анонім до 777 Показати IP 8 Квітня 2015 03:27
коментар було видалено
максим до 777 Показати IP 30 Березня 2017 23:44
то спитаймо у вселенського патріарха хто канонічний, а хто ні. може тоді перестанеш молоти дурницю?
Ой Показати IP 8 Квітня 2015 01:24
Пожежа в ближньому підмосков'ї
Ага до Ой Показати IP 8 Квітня 2015 01:36
Пожежа нажаль в Україні, майже згорів український храм, який належить українській церкві- УПЦ! Тому молись, кайся, щоб твої слова не вилізли тобі боком і язик твій не підгорів!!! Храм- це Дім Божий, тому не приписуйте політики до нього. Це біда для всіх православних, особливо для парафіян того храму, пам'ятки архітектури! Помилуй нас Боже і прости!!!
Аз воздам! Показати IP 8 Квітня 2015 01:29
Пам'ятка була знищена попами кілька років тому при повному ігноруванні вимог закону. Як завжди. Сприяли цьому чиновники Камінь-Каширського управління культури, а прикривали з такого ж управління ОДА (дмитрук, стрільчук) Дуже постарався і горезвісний, тоді ще спеціаліст з реставрації УКБ ВОДА троневич, якого романюк нині поставив охороняти любих бізнесових друзів від культурної спадщини лучан, що їм дуууже заважає.Але Господь, в переддень свята, не зміг винести такої наруги над сплюндрованим Храмом і дав команду... Дай боже таке світло осяє і домівки тих, хто нищить і інші волинські намолені святині. Амінь, браття.
ВТ Показати IP 8 Квітня 2015 01:31
Ось історія цієї ганьби http://volyntimes.com.ua/news/763
Антон Показати IP 8 Квітня 2015 01:49
Священик і громада цієї церкви - як ви мали право памятку архітектури обшивати вагонкою і вставляти пластикові вікна? Ви може ще й за справністю електромережі не стежили? Загубили храм!
к-к до Антон Показати IP 8 Квітня 2015 02:32
Які ж ви тут,всі мудрі!!! Простіть,мене! Але серце кров'ю обливається! Бог наказує і показує нам,щоб ми каялись! Бог допустив,цю пожежу..можливо,для того,щоб Храм залишився в цистоті. Щоб ніякі сектанти,тути не ступили! Небуде православних Храмів,в катакомбах в лісі будем звершувати Божественну Літургійку,нашу віру нездолати! Піст святий,негнобіть душі! Мучениками поляжемо,тай того цементу,що остався нікому невіддамо!!! Простіть!
??!! до к-к Показати IP 10 Квітня 2015 21:20
PGM
к-к до Антон Показати IP 8 Квітня 2015 02:32
коментар було видалено
Юля до Антон Показати IP 11 Квітня 2015 16:22
Ти знаєш що це підпал
Анонім до Антон Показати IP 13 Квітня 2015 23:47
вид викон и вагонки церква незагорилась.ОТ ЯЗИКОМ ВИ МАСТАКИ АЛЕ Я НЕБАЧУ ЩОБ НАРОД ЯКИЙ БУВ И БАЧИВ ЯК ГОРИТЬ ТАКА КРАСА БИГАВ З ВИДРАМИ.СПАСАЛИ ХОТЬ ЩОСЬ\НАРОДУ ПРИЙЩЛО БАГАТО А ТОЛКУ МАЛО\ ЯКЩО КАЖДИЙ БИГ СПАСАТИ ЦЕРКВУ ЗАХВАТИВ ВИДРО ВОДИ ТО МОЖЛИВО ВТРАТИ БУЛИ МЕНШИ. ПО ВИРИ ВАШИЙ БУДЕ ВАМ. ПЕРЕСТАНЬТЕ ГАНИТИ ПОПА ВИН ДЛЯ ЦЕРКВИ ЗРОБИВ НЕМАЛО ВИДНО ПО ТОМУ ЯКА ВОНА БУЛА. И ГАНЬБА ТОМУ ХТО ТАМ БУВ И НИЧОГО НЕЗРОБИВ ЩОБ ХОЧ ЯКОСЬ ВРЯТУВАТИ. ПОМАГАЙ ВАМ БОГ ПОСТАВИТИ ЦЕРКВУ ЩЕ КРАЩУ И БИЛЬШУ.
Олексій до Анонім Показати IP 30 Травня 2019 19:37
Та не турбуйтеся Ви - і не ганьте людей даремно! З чого Ви взяли, що нічого не зроблено?)) Парафіяни та пам'яткоохоронний персонал врятували ВСІ ікони(!!!) та церковне начиння. Якщо вже лаяли за мниману бездіяльність - то знайдіть добре слово і для тих людей, котрі насправді зробили чимало!
777 Показати IP 8 Квітня 2015 02:10
Дуже шкода храм. Все ж таки памятка архітектури України окупована фсбшними попами. Я ще в школі ходив до сповіді туди. Ще мене і мою матір "висвятив" чиновник Кухтей(http://orthodoxy.org.ua/sites/default/files/gallery/img_1770.jpg), який зараз в Луцьку лоба бє в церкві, і чуть мою матір не звільнив з роботи, за те, що мене похрестила. Але ще більше шкода, що наші люди поклоняються більше Гундяєву а ніж БОГУ
Україна понад усе до 777 Показати IP 8 Квітня 2015 12:53
Підтримую 100%
Християнка Показати IP 8 Квітня 2015 02:25
Беги от дурной беседы. Святитель Игнатий (Брянчанинов)
777 Показати IP 8 Квітня 2015 02:28
http://cs623719.vk.me/v623719387/28be9/JaRLvppmlYY.jpg
!!! Показати IP 8 Квітня 2015 02:44
Простіть,але серце кров'ю обливається! Так,це пам'ятка! АЛЕ НЕЗАБУВАЙТЕ,ЩО ЦЕ В ПЕРШУ ЧЕРГУ ХРАМ БОЖИЙ! можливо,Бог допустив цієї пожежі,для того,щоб ніяка нечисть,сектанти туди не ступили і не ганьбили,не поругали Дім Божий! Зрозумійте,любов на першому місті во віки стояла,саме любов,а не інші цінності! Божа Літургія буде звершуватись в будь-яких умовах в катакомбах,в лісі...! Ми недамо, навіть на тому цементу шо залишився ганьбити Бога!! Храм,це дім Божий! Простіть
xO до !!! Показати IP 8 Квітня 2015 05:31
ПГМ
Ага Показати IP 8 Квітня 2015 02:46
Щирі співчуття громаді цього храму!!! Хай Господь утішить вас Своєю милістю!!!
Анонім Показати IP 8 Квітня 2015 03:25
коментар було видалено
Нестор до Анонім Показати IP 8 Квітня 2015 03:34
Якби його підпалили - полум'я почало б горіти знизу до верху. А все навпаки. Подивіться на фото...
Василь до Анонім Показати IP 8 Квітня 2015 03:38
Читайте самі свій сепаратистський сайт..
НЕП до Анонім Показати IP 8 Квітня 2015 07:18
Церкви горять завдяки електрикам-заочникам і мнсникам-хабарникам!
Юля до НЕП Показати IP 11 Квітня 2015 16:34
Церкви горять так Бог карає людей... "Покаймося люди бо горе нам буде"
ВОНО Показати IP 8 Квітня 2015 04:04
богу противна брехлива москальська секта ось і подав людям знак перед Паскою
123 до ВОНО Показати IP 8 Квітня 2015 12:41
100%
Олексій до ВОНО Показати IP 30 Травня 2019 19:39
Хай би подав знак не на УКРАЇНСЬКІЙ історичній пам'ятці! То ніби Він не знає, чию спадщину нищить! Може, годі?!
ас Показати IP 8 Квітня 2015 07:53
ти ще вчителів звинувач у підпалі
Перехожий Показати IP 8 Квітня 2015 08:13
Прохання до адміністрації сайту: розпочався Страсний тиждень, який для багатьох мешканців Каменя-Каширського став справжнім тижнем випробувань. Якщо ваша ласка, закрийте коментування даної статті, аби не "сипати людям сіль на рану". Зарання вдячні.
Антон до Перехожий Показати IP 8 Квітня 2015 09:54
Ти православний російський заткнись!
Перехожий до Антон Показати IP 8 Квітня 2015 11:35
коментар було видалено
Анонім до Антон Показати IP 11 Квітня 2015 16:37
Успокойся ти знаєш яка то біда для мешканців Каменя
vasya Показати IP 8 Квітня 2015 08:19
3 і 4 фото знизу гарні, вдало передають масштаб пожежі. а спалили пьяні камінь-кашмарці
Patrik Показати IP 8 Квітня 2015 08:37
Щиро співчуваю парафіянам, дійсно дуже шкода, що сталася пожежа і згорів храм, не залежно до якого патріархату він належить.
Тарас Показати IP 8 Квітня 2015 08:44
Це розкольники з КП вчинили підпал!
ssg Показати IP 8 Квітня 2015 09:03
Це все через те, що попи як хочуть так і проводять "реконструкцію"! Сучасний євробрус і пластикові вікна на церкві 1700-го року ....це ж злочин і повний несмак.
Антон до ssg Показати IP 8 Квітня 2015 22:31
Знаєш настоятель храму хотів щоб око людини милувалося Храмом Божим. І не доречно зараз обвинувачувати настоятеля
Олексій до Антон Показати IP 30 Травня 2019 19:40
"Добрі наміри" згнаєте, куди приводять? Є вимоги не лише історії, а й елементарної естетики. Жодний церковній чин не дає права цим нехтувати. А вигороджувати безчинства чино церковнім - хіба не блюзнірство?
Анонім Показати IP 8 Квітня 2015 09:08
Це підпальник Гінайло написав?
Свідок Показати IP 8 Квітня 2015 09:12
Єдине, що хочеться додати: НЕСПРАЦЮВАННЯ нашої пожежної служби! ЦЕ ГАНЬБА! ГАНЬБА! ГАНЬБА! Не змогли дістати води, не змогли її передати по рукавах, не змогли... НІЧОГО НЕ ЗМОГЛИ! Просто спостерігали, як вона горить. За 2 год церкви не стало! Машини з інших районів приїхали через 1,5 год після початку пожежі! Чому у нас немає драбини, чому, коли річка за 200 м від центру міста, не могли накачати води, чому не знають, де пожежні крани з водою, чому у нас немає порядку? Дуже сумно і боляче було за цим всім спостерігати...
Анонім до Свідок Показати IP 8 Квітня 2015 09:20
тому, що ми такі... але не бачимо і когось звинувачуємо..
Свідок до Анонім Показати IP 8 Квітня 2015 12:51
Робота пожежної частини - це в будь-який момент, екстренно, прибути на місце в повній готовності з водою, піною для гасіння, драбиною і т.д. Від їх роботи залежить людське життя, людське майно, міське майно! Щось тут не вірно написано?
123 до Свідок Показати IP 8 Квітня 2015 09:21
а тому що все в нашій державі робиться через одне місце... нажаль
Такі да! до Свідок Показати IP 8 Квітня 2015 09:46
Зате грушковінчук по 40 тис щомісяця возив у Київ мордатим нетопирам.
101 до свідок Показати IP 8 Квітня 2015 10:11
Якщо всього не знаєте то краще взагалі не писати!!! А то через ваші тупі коментарі люди ще гірше починають ставитися до працівників ДСНС, які не винні в тому що керівництво держави окрім того щоб накрасти, більш ні про що не думає.
Влад Показати IP 8 Квітня 2015 10:14
От я не розумію... Відстань від церкви до пожежної - 500 метрів, від церкви до річки - 200 мертів... Не було рукавів на 200 метрів????? і ДВІ ГОДИНИ не могли загасити пожежу???? У Камені взагалі ІСНУЄ пожежна служба??? А якби, не дай Боже, горіли одночасно будівлі Укртелекому, пошти та райадміністрації??? (((((((( жах.....
123 до Влад Показати IP 8 Квітня 2015 12:45
полішуки тільки красти добре вміють, а не пожежі гасити
км до 123 Показати IP 8 Квітня 2015 13:25
В них машини нема чим заправляти, обладнання старе ще за царя гороха, рукава латані перелатані по 100 разів фінансування ніяке. Що там ще красти???
Влад Показати IP 8 Квітня 2015 10:14
Гірко, бо Храм - об'єкт архітектурної спадщини національного значення ((((
Вчителька Показати IP 8 Квітня 2015 10:19
Це не будівлі винні, а самі люди-людиська,які ще ходять до російських церков, потрібно було давним-давно ці церкви перевести на український лад. Сам господь побачив!
Влад до Вчителька Показати IP 8 Квітня 2015 10:32
Друже, не господь, а Господь, якщо ти набожний. Важливі не патріархати, а МИР І ТОЛЕРАНТНІСТЬ!!!! Ти ще скажи, що греко-католиків і римо-католиків, чи мусульман теж треба "перевести на український лад"??? ((((
Миколай Показати IP 8 Квітня 2015 10:56
Вірмени мають свою церкву, грузина мають свою церкву а от українцям, що ввели правосляв*я на ці землі не можна.. Чому? Тому що ми лиш зараз маємо свій герб і державу. Московія 80 років чекала канонізації свого Патріархату і врешті-решт ПОРУШУЮЧИ канони церкви домоглася перенесення Головної церкви з Києва до Москви. Я розумію що є віруючі яким нічого не потрібно окрім слова батюшки і ВСЕ!!! Скаже батюшка що треба ось такий обряд -так і буде. Скаже що треба голосувати ось за цього президента - так і будуть голосувати. І ніхто не задумується з них ЩО: Ми всі йдемо до храму для того щоб наша душа попала до РАЮ. Так просто... Щоб попала до Раю. Хіба Анголи спустилися і просто серед молитви в храмі сказали що треба ось такий обряд, чи ось за такого президента голосувати... Ні. Громада має сказати що ми хочемо попасти до Раю і тому ходимо до церкви і Громада має сказати що ми хочемо в цьому світі (поки не попали до Раю) заможно жити. А так жити зможемо лише тоді, коли матимемо гаранта заможності - ДЕРЖАВУ. (як в усьому світі де живуть заможно). Державу маємо,- лишилося церкву. Якщо кажуть що Філарет розкольник - то це лиш слова тих, хто не хоче мати сильну Державу і СВОЮ Церкву. Замітьте.. СВОЮ. І не треба прикриватися що там старословянська а тут українська. У всіх народів були свої : старофранцузька, старогерманська, старопольська.. і т.д мови, А молитися на атеїста-кегебіста гундяєва Кирила - просто гріх. Алексій теж, до речі, був кгбістом.
123 до Миколай Показати IP 8 Квітня 2015 11:36
Слухай, а може ти польських католиків запитайся... ЧОГО ВОНИ ЗА ПАПУ МОЛЯТЬСЯ ?? який до речі в Римі... і може проснешся з літаргічного сну..((((
Анонім до Миколай Показати IP 8 Квітня 2015 11:37
Миколо ...а товарищ Антонов то позовне Філарета ( Денисенка)ти в курсі ??
Олексій до Анонім Показати IP 30 Травня 2019 19:44
За радянський часів жили всі: питання, хто що РОБИВ. Роля Філарета більш як конструктивна. Це вам відповідь на всі питання. "Див. пункт", як то кажуть. Чини та посади не визначають праведности - ясно? "Духівники-просвітителі" тут знайшлися!..
Такер Показати IP 8 Квітня 2015 11:25
Таке враження, що Камінь - Каширський від Інтернету і телебачення отупів. сидячи біля екранів, дупою в дивані він знає хто і кому скільки давав, яка повинна бути техніка і як з нею працювати. Середній вік тутешніх писарів -25 років і вони вже гнилі з середини, а тим машинам по стількиж і вони ще " в роботі". ті деревьяні, слоями прокрашені, вікові стіни церкви горять як тенісний мячик!!! і при чому тут районний чи навіть обласний еМеНеСник? Кожному хто в чомусь сумнівається хоч на грам- я раджу попрацювати там хоч з місяць.
Лорен до Такер Показати IP 8 Квітня 2015 11:49
А для чого церкву було отеплювати ПІНОПЛАСТОМ??? Де дозвіл МНСників???? Невже мінватою не могли?
Анонім до Лорен Показати IP 14 Квітня 2015 10:58
ти круглий 0 по стройци жилизо горить а ти за минвату лепиш.ЯКБИ НЕПОМОГЛИ ЗАГОРИТИСЬ БУЛО ВСЕ ОК.
НОНА Показати IP 8 Квітня 2015 11:49
Шановні українці треба вже зрозуміти, що людина має право сама обитати в яку їй церкву ходити. В церкву людина ходить для того щоб спілкуватися з Богом, а священники звичайні люди. Вони лиш допомагають простим хрестиянам в спілкуванні з Всевишнім. Те, що відбулося в Камені, це - біда, все решта полова. Але наша українська ментальність не дає нам змоги сприйняти це як людську біду. Ми починаємо оцінювати чи "істина" це церква, чи ні, чи набожні священники чи ні? Бог один і всі ми його діти. Хто цього не розуміє тому я співчуваю.
123 Показати IP 8 Квітня 2015 12:14
Пришел человек в храм. И тут к нему один подходит и говорит: «Не так руки держишь»! Вторая подбегает: «Не там стоишь!» Третья ворчит: «Не так одет!» Сзади одергивают: «Неправильно крестишься!»… В конце концов подошла одна женщина и говорит ему: «Вы, знаете, вообще бы, вышли из храма, купили себе книжку о том, как себя здесь вести надо, потом бы и заходили!» Вышел человек из храма, сел на лавку и горько заплакал. Слышит голос с неба: — Что не пускают тебя? Поднял человек заплаканное лицо и говорит: — Не пускают! — Не плачь, они и Меня туда не пускают…
Анонім Показати IP 8 Квітня 2015 14:26
Господи помилуй! Які ж ми всі прогнилі! Сталось справжнє лихо, а для більшості це стало причиною, щоб пообливати когось брудом. Таке воно, напревеликий жаль, наше прогниле єство....
Олексій до Анонім Показати IP 30 Травня 2019 19:49
ВИ ТІЛЬКИ ЗАРАЗ ПОМІТИЛИ, ЩО БРУДОМ ПОЛИВАЮТЬ У ЗВ'ЯЗКУ З ВІРОЮ?! Чи ж ви не фарисей після цього?!! Адже те, як московські "просвітителі" паскудять українську спадщину перебудовами та руйнуваннями храмів, яких і так після господарбвання" російських загарбникаів у нас небагато залишилося, проволдять у храмах політичну агітацію, оббріхують та поливають брудом україсньких Героїхв котрі дертвували собою заради народу згідно з Заповідями Божими - ЦЕ, ПО-ВАШОМУ, НЕ ОБЛИВАННЯ БРУДОМ?!?!!? Сподіваюся, останні мої речення цієї репліки - не про Вас, і Ви насправді казали те саме й щодо московських церковників... Як сподіваюся й на те, що Ви не є лицеміром, котрий буцімто "не розрізняє" окупантів та народ, котрйи сторіччями виборював своє право на гідне життя через неймовірно криваві жертви.
Влад Показати IP 8 Квітня 2015 14:41
Правильно написав на місцевому сайті один громадянин, цитую :"Справою честі громади, керівників міста і району було б створення незалежної комісії для вивчення факту і обставин втрати Іллінської церкви, у т.ч. і як пам'ятки архітектури, яка охороняється законом. Зрозуміло, що міліція має прийняти рішення про відкриття кримінальної справи за фактом цієї пожежі, але з огляду на можливу корупційну складову, бо ДСНС входить у їх структуру, їм довіряти не варто. Отже, громадська комісія з числа депутатів міської, районної рад, що наділені відповідними повноваженнями, мусять зібрати весь матеріал щодо вчорашньої жахливої події і без зайвих емоцій вивчити всі питання, які торкаються технічного, законодавчого забезпечення використання Храму за призначенням. Які дозвільні і контролюючі документи були оформлені для реконструкції, експлуатації приміщення, які запобіжні заходи здійснювалися всіма сторонами навколо цієї події. Особлива увага, причому негайно має бути приділена перебігу повідомлення пожежникам, час їх збору, прибуття на пожежу, технічний стан техніки і обладнання, яке використовувалось на гасінні пожежі. Ну й інші супутні питання дій чи бездіяльності, які могли сприяти виникненню пожежі. Адже Господь посилав сигнал, подавав знак через пожежу у с. Черче, яка спопелила будівлю, а люди виявились лише спостерігачами. Там зовсім не прибулаа пожежна машина, хоча на папері все мало бути. Хто був покараний? Які ще "натяки" потрібні владі аби навести елементарний порядок. Чому міліція допустила стовпотворіння людей навколо пожежі в центрі міста, яке блокувало підїздні шляхи для техніки, могло стати причиною людських жертв? Адже у них мусить бути план реагування на такі випадки, план забезпечення ліківідації надзвичайної ситуації. Ось ці та інші питання мусить вивчити незалежна комісія і це має бути лакмусовим папірцем для.." місцевої влади.
P.D Показати IP 8 Квітня 2015 14:46
Шалом братья
Олександр Показати IP 8 Квітня 2015 16:26
Ну й тролів позбиралося... Йо-майо, церкві 3 років - її будували пращурі наші, а ми: московська, московська... Та пройде час, все владнається. Тим паче, що треба знати - саме у цій парафії дуже багато допомагали АТО і благочинний сам зокрема. А по ділу: якщо дивишся на ще цілий, фактично, каркас церкви, де уже орудують пожежні, а потім бачиш суцільне вогнище і знаєш, що усе згоріло дотла, то думаєш - а не позвільняти їх усіх під статтю?
797 Показати IP 8 Квітня 2015 22:45
Я так розумію, що це церква УПЦ МП. Варіантів чому горіла 2: 1. Це Божий знак - пожежа на Благовіщення (та ще і на Страсному тижні) - попередження: Бог не любить, коли українці на СВОЇЙ ЗЕМЛІ ходять і моляться у церкві , яку окупували сепаратисти-попи, що путіка підтримують. Мовляв, люди думайте, відстоюйте позицію всіма доступними і недоступними засобами, що церква не має бути московською. Бо навіть купуючи свічку у церкві- ви допомагаєте прямо чи непрямо ворогам України. 2. Хтось підпалив церкву навмисне, бо дістали всілякі МП. Але підпалювальнику тоді великий гріх, бо по своїй суті - це сакральна будівля. Церкви не палити треба, а ворожі патріархати і попів гнати звідти в три шиї треба. Скоріше за все - правдивим є варіант №1 (горіла церква зверху, а не знизу- хіба хто навмисне заліз до дзвіниць; а друге фото спочатку - просто мурашки по тілу і страшно - з великого полум я видно хрест храму). Бо мабуть лише така подія просвітлить (хоч трохи!) затуманені попівською пропагандою мізки місцевої громади і вони будуть мислити адекватно.
Юля до 797 Показати IP 11 Квітня 2015 16:44
Бог один і ми всі його діти, і нема значення в яку ти церкву ходиш
Анонім до 797 Показати IP 14 Квітня 2015 00:14
ТИ НЕПРАВ ЯКБИ ВОНА БУЛА 1 МОНА Б БУЛО ЩОСЬ ГОВОРИТИ Я ВОНА НА НАЖАЛЬ ЗГОРИ НЕПЕРША ЗА ОСТАНИ РОКИ НЕЗНАИШ ТИ ВОЛИНСЬКОИ ИСТОРИИ.
Влад Показати IP 9 Квітня 2015 11:58
Ну до чого тут віри, парафії та конфесії??? До чого тут мегасрач-протистояння "попів-москалів" та "неканонічних-УПЦКПшників". Ви ще євреїв, мусульман та буддистів сюди приплетіть... Є ФАКТИ - згоріла церква - памятка архітектури НАЦІОНАЛЬНОГО значення. є http://mincult.kmu.gov.ua/mincult/uk/publish/article/294605 є ще ДБН Б.2.2-2-2008 СКЛАД, ЗМІСТ, ПОРЯДОК РОЗРОБЛЕННЯ,ПОГОДЖЕННЯ ТА ЗАТВЕРДЖЕННЯ НАУКОВО-ПРОЕКТНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ ЩОДО ВИЗНАЧЕННЯ МЕЖ ТА РЕЖИМІВ ВИКОРИСТАННЯ ЗОН ОХОРОНИ ПАМ'ЯТОК АРХІТЕКТУРИ ТА МІСТОБУДУВАННЯ 3.4.2.8 Будівництво, реконструкція, земляні та інші роботи в зоні регулювання забудови можуть здійснюватися лише за проектами, погодженими відповідними органами охорони культурної спадщини та відповідними органами з питань містобудування та архітектури. Місцеві кажуть, що для реконструкції фасаду та утеплення використали легкозаймисті матеріали... звідси і ряд запитань: 1) хто, коли і як отримував відповідні дозволи на реконструкцію пам'ятки архітектури 2) хто погоджував проектні матеріали реконструкції, хто стежив за відповідністю виконаних робіт задекларованим 3) ДЕ БУВ ПОЖЕЖНИЙ НАГЛЯД, РДА ТА МІСЬКА РАДА, штаб надзвичайних ситуацій (якщо такий є на папері)??? 4) ефективність дій пожежної служби, за умови що церква знаходиться за 500 метрів від рятувальної частини, та за 200 метрів від річки 5)ефективність дій РВ УМВС (охорона громадського порядку та ДАІ) щодо забезпечення доступу пожежників до місця події, відсторонення "глядачів" на безпечну відстань, участі в рятувально-евакуаційних роботах, налагодженні руху автотранспорту 6) чи буде відповідне розслідування МВС та прокуратури???
Юля Показати IP 11 Квітня 2015 16:45
Трудно нині жить на світі, Мир в гріхах, лежить у злі, Плачуть матері і діти, Всі утомлені в нужді. Хитрі люди багатіють І чужим добром радіють, На землі будують рай, О нещасний ти мій край. Одні п'ють, пісні співають, Другі плачуть і стинають, І не знають що робить, Якби вік свій скоротить. Страха Божого не мають, Як в Гоморі пють, гуляють, Як на вірному коні, Лекгом їдуть на брехні. Мир жорстокий і лукавий, У гріхах, у злі лежить, Наш рятунок покаяння, Перестаньмо всі грішить. Кинь курить і пить і горілку, Удержи язик від зла, Не греби чужу копійку, То - гірка людська сльоза. Менше спи - іди трудися, Доброчесно наживай, Хворим, сиротам безрідним, Шматок хліба подавай. Вір, що є Господь на світі, Він дихання дав тобі, Знай за все життя отвітиш, Як провів ти на землі. Знай як будем ми молитись, Своїх ближніх шанувать, Так Небесная Цариця, Від бід буде покривать. Мати Боже Пресвятая, Нам поможе в трудний час, І утішить наші душі, В той останній Страшний Час, Буде свято, як страх Божий буде в душах і серцях, Як пробудяться народи, І покаються в гріхах. Буде радісно на небі, Хрест побачиш, всіх святих, Суддя Грізний прийде в славі, | Радість буде не для всіх